Igrače za naše ljubljenčke

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 03. Jun. 2007 12:56

mam vprašanje... a une igračke k daš not brikete pol se morjo pa full trudt d jih vn dobijo (za pse)... a so vse tok trde... jez bi full moji to kupla sam nism čist zih d če ji dam brikete not d bo loh tok stisnla d kej vn pride...
drugač ma pa moja najraj enga prašička (včasih je piskal, zdj pa nč več) :D
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Miss_M
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 273
Na forumu od: 2. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss_M » 27. Jun. 2007 20:27

MOja 2-mesečna rotvajlarka ma malo morje igrač. Najbolj ji je všeč ježek k piska. Zelo smesno je k se kdaj igra ponoč ob 00:00 pa to piska (zaenkrat smo se v bloku-naselju), drugač ma pa od žogic, do pasjih kosti za glodat, ..velik pasjih igrač na zalogi :D
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 27. Jun. 2007 21:23

lakeesha napisal/-a:mam vprašanje... :D


Ne niso vse tok trde. Obstajajo tudi mehkejše izvedbe - Kong (original), ki so baje neuničljive igračke. Jih je pa res veliko vrst, oblik, velikosti itd. Kupit moraš pa primerno velikost za tvojega psa, da ni npr premajhen, da ga ne poje ;)
Uporabniški avatar
Peony
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 262
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Peony » 15. Jul. 2007 8:29

Moja mala muca se rada igra z vezalkami, nici obeski :D in pa papirnatimi kroglicami. No saj, glede na to kak mladićek je še, itak iz vsega kar najde naredi žurko. :D

Še rajši pa pleza po maminem benjaminu (roži, seveda). :D
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 15. Jul. 2007 10:49

Jao pri nas je popularno VSE kar piska :lol: . Prav grozna je. Pride fotr iz trgovin in v vrečki stiska igračo, se ji kr rola zraven. Laja, skače, prosi, teka gor in dol po stanovanju. Jooooooj kok je kjut ko ji kaj kupiš. Took je vesela in ni lepšega kot veselje. Mi sicer vedno kupujemo igrače v trgovinah za male živali, nikoli pa nismo gledali od koga so.
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 15. Jul. 2007 14:01

Mojga mačkonarja pa glih ne ganejo igrače ... učas sm mu kupovala razno razne miške od piskajočih, visečih do tistih k same okol šibajo. No tiste, ki visijo so bile mogoče par minutk zabavne vse ostalo samo povoha dvigne rep in gre :D
Najbolj mu je zabavna taka minis tenis žogca (prej je bil to obesek za ključe) in pol se skos podi za njo po celem stanovanju. Še boool mu je pa všeč moj medi (2x večji od njega) in skoč nanja in ga začne grizt, brcat, praskat,... skratka mojga najljubšega medija si je prilastil :?
Ko je pa vs izmučen pa kr na mediju zaspi :D

Slika
Somebody save me
I don't care how you do it
Just save, save me
Come on
I've been waiting for you
Uporabniški avatar
MiLLy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 17. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MiLLy » 27. Jul. 2007 22:22

Zanimivo, ampak naš pes sploh ni neki otročji. Še narajši ma, da mu vržeš kakšno vejo, da leti za njo in jo pol ves ponosen zgize. Kakšne tenis žogce so aktualne samo, če jo mal mečem, da se odbija od tal in jo on pol ulovi. Cvileče zadeve odpadejo. Včasih je mel zelo rad tud kakšne kose blage, da sva jih malo vlekla vsak na svojem koncu, ampak mislim, da je zdaj za to že prestar in ga ne gane.
...
sofiayoushi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 6. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a sofiayoushi » 06. Avg. 2008 15:55

S psom se lahko zabavate tudi tako, da ga masirate, večina jih v tem neskončno uživa. Za pomoč je tu tudi slovenski priročnik za masažo psov, več o njem si lahko poiščete na http://masazapsov.si
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 09. Jul. 2009 19:53

moj se ful igra z vsemi igrackami za katere sem ze ful zapravla ampak najrajsi ima pa prazno plastenko, ker je lahka, drsi po parketu pa ful ropota :D
Uporabniški avatar
*secretAngeL*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 1. 1. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *secretAngeL* » 28. Apr. 2010 15:43

BTW:
samo opozorila bi vs k sm pr eni prebrala da psu kamnčke meče..
morš zlo pazt da jih ne pogoutne pa tut snega (kepe)
ni dobr psu metat ker pes to ponavad pogoutne
in ni dobr če ma pol mrzle kepe u želodcu ker se kumot prehladi že zrd mraza.. :D
I was saving all my love for you. Now you hurted me and all my love. All my love has dissapered. I cant love anyone, even you or myselh, because there is no love in My heart.**.

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov