Hrčki

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 11. Feb. 2009 16:57

:)
Zadnjič spremenil Josephina, dne 30. Jan. 2010 14:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 11. Feb. 2009 18:13

kok je dobr :razz:
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 22. Feb. 2009 18:37

ojla!
men je pa sodelavka zadnje case sskos govorila o tem da ji je tip kupu hrcka in sem to poslusala 6 ur na dan tako, da sem se se jst ponovno odlocila za njega in si ga kupila za rojstni dan. sicer sem jih imela ze ko sem bila majhna ampak smo jih potem nehali kupovati ker je zelo hudo, ker tako hitro poginejo... :cry:
vanillasky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 25. 2. 2009
Kraj: Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a vanillasky » 25. Feb. 2009 21:10

Zdravo vsem! sem novopečena lastnica dolgodlakega hrčka. In me nekak zanima v kolkem času se recimo navadi tko da ti pride na roke. Ker men z roke že vzame stvari pa to...sam kej več pa ne. ga mam pa zdaj en teden ;)

in sem se čist zaljubila vanj ;)
Kosmatinčki so zakon ;)
Uporabniški avatar
°PeeKaBoo°
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 997
Na forumu od: 26. 4. 2008
Kraj: LJuBLjaNa

Neprebrana objavaNapisal/-a °PeeKaBoo° » 25. Feb. 2009 21:22

^^Odvisn od hrčka pa kolk časa 'preživiš' z njem :D Jst sm svojo hrčico dobila med počitnicami in sm prve dni res non stop sedela zravn kletke pa čakala, da se zbudi :lach: Tko, da se je hitr navadla name. Pa ne ga na silo jemat v roke, počak da se postopno navad na tvoj vonj. Najprej mu samo prst 'uštuli', pa hrano mu ponudi (tko kot tud pravš, da delaš), pa počaki, da sam počas zleze teb na prst/v roko ;)

Sej glede na to, da že uzame hrano iz tvojih rok, bo kmal tud bolj pogumn kar se tiče plezanja po tvoji roki :D Aja..pa prej lahko med prsti mal hrane al pa žagovine povaljaš, tko da maš vonj po hrani..pa mu bo bolj domače vse skupi :P
....DeViLiSh LiTTLe AnGeL....
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 26. Feb. 2009 9:18

ojla!
mogoce so se ze v trgovini full ukvarjali z njim tako da ze pozna prvi stik z roko. je potem lazje. drugace se pa hitro navadijo.bodi porpezljiva, nic na silo pa se bo obrestovalo.
VEDNO SE POSTAVI V NJEGOVO KOZO IN POMISLI KAKO BI TI BILO CE BI TE GROMOZANSKA ROKA ODNESLA IZ KLETKE KI JE TI NE BI POZNALA. mislim da potem nimas kaj zgresiti. pa veliko srece z malo kepico :)
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 26. Feb. 2009 9:18

ojla!
mogoce so se ze v trgovini full ukvarjali z njim tako da ze pozna prvi stik z roko. je potem lazje. drugace se pa hitro navadijo.bodi porpezljiva, nic na silo pa se bo obrestovalo.
VEDNO SE POSTAVI V NJEGOVO KOZO IN POMISLI KAKO BI TI BILO CE BI TE GROMOZANSKA ROKA ODNESLA IZ KLETKE KI JE TI NE BI POZNALA. mislim da potem nimas kaj zgresiti. pa veliko srece z malo kepico :)
Uporabniški avatar
MIYA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 31. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a MIYA » 27. Feb. 2009 12:25

hey.

Mene pa zanima kolk močn vonj puščajo hrčki. Ker prej sm mela eno miško doma v kletki, pa je mela zelo močen vonj, sm jo mogla met kr v garaži. Kako je pa s hrčki?

Hvala
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 28. Feb. 2009 9:59

hrcki ubistvu nimajo nobenega vonja....ima pa vonj njihov urin kar je seveda normalno. lulajo ponavadi samo v en kot v kletki (kar ni tezko ugotoviti kje) tako da mu vsak dan tam zamenjaj zaganje pa bo ok.jaz ga kar zajamem z kosckom wc papirja in ga vrzem stran in nasujem novega. 1minutka dala na dan :schaf:
Uporabniški avatar
MIYA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 31. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a MIYA » 28. Feb. 2009 11:25

no sj to sm misnla, vem da hrčki ne puščajo vonja,ampak urin pa iztrebki, če so močni vonji? ker pr miški je res ful smrdel,pa smo lahk vsak dan menala zaganje :D sam miska se je tud veckrat na dan polulala v kletko.

ce se pa hrcek tok manjkrat oz.ce se 1x pol je pa to se bols :)

hvala za odgovor
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 28. Feb. 2009 13:23

hm...primerjala bi tezko ampak men se ne zdi da bi biu en pretiran vonj...pa mam dost mejhno sobo :nixweiss: :gruebel:
Uporabniški avatar
°PeeKaBoo°
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 997
Na forumu od: 26. 4. 2008
Kraj: LJuBLjaNa

Neprebrana objavaNapisal/-a °PeeKaBoo° » 28. Feb. 2009 13:26

...
Zadnjič spremenil °PeeKaBoo°, dne 16. Jan. 2010 23:14, skupaj popravljeno 1 krat.
....DeViLiSh LiTTLe AnGeL....
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 28. Feb. 2009 13:36

No, pa da še js (spet) povem,.. :lach: Moj hrček je ful smrdeu in ni bilo pogojeu, da bi mu kdaj pustila "umazano" kletko več kot par dni, ker bi se pomoje že js zravn zadušila. :rofl:
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 28. Feb. 2009 16:41

*hot*...ocitno mas smradka :irre:
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 02. Mar. 2009 8:07

°PeeKaBoo° napisal/-a:Urin od moje hrčice mi smrdi sam, če res od blizu povoham (enkrat sm povohala za foro, da vidm, če res tok smrdi, k pravjo :rofl: ), drgač pa ne.


:rofl:

Ja, to je res. Če te kje hrček polula potem ful smrdi. Drugače pa tudi ne. Vsaj moja oba ne, prav tako prejšnja ni imela nekih čudnih vonjav.
Is sex dirty? Only if it’s done right.

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov