Hrčki

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 20. Avg. 2007 10:35

sem mela rusko hrčico, je grizla ko sam vrag. vedno do krvi, zato mi pa morski pujski bol ustrezajo.
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 20. Avg. 2007 10:42

Bulma, more se jih striz, k drugac se jim lahko zvijejo, pa ne morjo vec hodt. Sam morm merkat da zivca ne odstrizes. Zato je mene tud ful strah da bi mu strigla krempljcke.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 20. Avg. 2007 10:50

Omg! :eek: Kak pa lahko živec odstrižeš? :eek: Ti to z navadnimi škarjami režeš, ali s kakšnimi posebnimi za glodavce?
Ja potem se pa tudi jaz danes spravim na delo. Pa to je potrebno samo malo postrič,ne? Ali do konca?
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 20. Avg. 2007 11:58

Sej sem napisala da si js ne upam, ker ne smes zivca poskodovat. Mi smo nasga zajca pelala k veterinarju, da mu jih je on. Za hrcka pa ne vem, ce bi mu jih postrigl.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 20. Avg. 2007 12:48

Glede na to kako majhni so ruski hrčki ne vem če bi mu vet.strigel kremplje. Ja jaz jih moram. Samo mi je grozno kak bo vse skup izpadlo. Kot si že ti napisala-naša tudi ni nič pri miru. Plus vsega nimam tistih škaric prav za striženje. Valda bom potem morala s tistimi majhnimi škaricami. Samo ne vem..nikoli še nisem tega počela. Pa ti še omenjaš da se da poškodovati živec. Hjao....sem vprašala še na forumu mojpes-tam je obširna tema o hrčkih. Če kdo kaj več ve. Ker naša boga še komaj po rovu pride zaradi teh krempeljčov :cry:
principesa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 256
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a principesa » 20. Avg. 2007 21:14

jest mam že 2. ruskega hrčka, in morm rečt da se kr dobr še drži. :) drgač pa hrčkom naj se nebi strigl krempljčkov tko kt se jim tud zopkov ne sme brusit. zato morjo pa met notr kak lesen valj al pa kj podobnega da ga grize pa da si sam brusi krepmpljčke. mi mamo to notr v kletki in mam hrčka že skor 2 leti pa nima sploh dolgih krempljčkov. :)
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 21. Avg. 2007 6:23

Jaz sem včeraj naši malo odstranila vrha kremepljčkov, ker je imela že čist not zavita. Samo dva :D Zdaj je ok. Pa ima not lesene stvari, pa tulec od toaletnega papirja v katerem se je ponoči tak valila pa praskala gor, da sem od živcev cela gotova bila. Samo ok. Tak sladki živalici se vse odpusti :)
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 21. Avg. 2007 7:40

ewo slikco se od mojga bajsija:

Slika


Drugac pa ma tud nas v kletki za brusit zobke pa to, sam kremplov si pa nic ne brusi in sem danes vidla da ma spet fuldolge, tko da mu jih bom probala odstrizt.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 21. Avg. 2007 8:59

Joj..kak je tvoj Bajsi je nenormalno sladek. Koliko je pa star? :)
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 21. Avg. 2007 10:21

Mam ga 8 mescev, tko da vrjetn okol 10mesecev.

Pa tvoj?
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 21. Avg. 2007 10:24

Imava jo (ali ga :oops: ) 1 leto in 5 mesecev. Samo ko smo jo prinesli je bila stara po moje kašnih 2,3 tedne, ker je še tako majhna bila.

Daj-kakšnega spola je? Ni mi jasno. Pa gledam,pa gledam, pa nič ne vidim :D Mislim da je hrčica.
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 21. Avg. 2007 10:57

ma sej js tud ne vem cist tocn. tko gleda mi moski, pa tud klicemo ga bajsi :D, sam ce pa gledam tm uspod je pa baje puncka. Sam js sem se ze navadla da je fant, tko da je/ga kr ne morm klicat bajsika :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 21. Avg. 2007 11:05

Ok. Naša pa zgleda kot punčka :D Torej...od zdaj naprej je uradno Miša.
To je tvoj prvi hrček?
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 21. Avg. 2007 11:09

Ja, in sem cist navdusena nad njimi. Tko da ko bo Bajsi umru (pa upam da ne bo se kmal), bom mela se ksnga.

Smotan mi je sam to, k jih ne morme met vec skupi, k so samotarji in hocjo bit sami.


Pa ti? Si ze kdaj mela ksnga?
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 21. Avg. 2007 14:43

Joj..sploh ne govori o smrti Bajsija, ker se potem spomnim na Mišo in me stisne :( I love Miša!

Žal so samotarji, samo ruski lahko živijo v parih. Tak da :) Samo potem si res nabavi ista spola, da ne boš vsak mesec imela mladičkov :D

Miša je naš prvi hrček. Slučajno se je sestra navdušila nad njimi, ko je videla enga od sošolke. Zdaj sve pa čisto obsedeni :) Ker so tak zakon! Takoj ko pridem domov že letim h kletki, jemlem Mišo ven. Full se igram z njo. Paziti jo je pa potrebno kot kakšnega dojenčka. Kamorkoli porine svoj nosek :D

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov