Fant mara/ne mara tvojega psa

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 05. Jan. 2011 12:47

OK, ugrizi čivav res niso v novicah, kar pa ne pomeni, da jih ni, samo smrti ne povzročijo. Mene je, ko sem bila majhna, v prst ugriznil mali mešanček. To kej šteje? :D :D :D

PS Zamerim mami, ker ni na sodišče zvlekla lastnico :twisted: Dobila sem samo sladoled od prestrašene gospe, češ, za opravičilo.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 05. Jan. 2011 12:49

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 18:39, skupaj popravljeno 1 krat.
barbySSS
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 11. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbySSS » 05. Jan. 2011 12:50

Ej barbie, ne vem po čem ti lahko sklepaš, da jaz sama spadam v tako vrsto lastnikov psov. Sicer mi se pa glatko j... v katero vrsto lastnikov me ti uvrscas.
Tudi sama sem proti psom in lastnikom, ki svojega psa ne obvladujejo in okolico posiljujejo s svojim psom. Ce imam jaz rada pse ne pomeni, da jih morajo imeti radi vsi. Dalec od tega. Nikogar ne posiljujem s svojim psom. Ravno tako, kot jaz ne zelim, da se mi zjutrej ko grem na kavo, za sosednjo mizo dere nek mulc, ravno tako jaz ne bom spuscala psa da ovohava ljudi okoli mene. Psa ne bom vodila na javna mesta, ce ta ni socializiran tako, da nikogar ne moti, hkrati pa tudi od starsev pricakujem da svoje otroke naucijo vedenja v javnosti in da ni potrebe da se mi vsak mulc zazene v psa. Ne prenesem neuzgojenih otrok in neuzgojenih psov.

Po teh clankih, ki si jih pa ti nalepila, pa zgleda po tvoje, če imas psa ne mores imet otroka in obratno. Debato o nestrpnosti do bull pasem pa sploh ne bom odpirala, ker bi se vrjetno se midve verbalno poklale.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 05. Jan. 2011 12:52

barbySSS napisal/-a:E
Tudi sama sem proti psom in lastnikom, ki svojega psa ne obvladujejo in okolico posiljujejo s svojim psom. Ce imam jaz rada pse ne pomeni, da jih morajo imeti radi vsi. Dalec od tega. Nikogar ne posiljujem s svojim psom. .


Razen seveda dragega :D

-------------------------------------
Drugače pa lepo, da tvoj pes ne ovohava drugih ljudi. Sem se morala že kregat zunaj zarad tega. Ker, če česa ne prenesem, je to pes, ki skače po meni. In potem mi gospa (namesto opravičila) reče: Sej se samo igra, ne bo vas ugriznil :roll: To mi šele dvigne živc. In kaj mi je drugega storiti, kot stopiti do nje in sladoled odtisniti na njeno majicoi... Pa se začne razburjat, češ, kaj se grem, pa ji rečem....gospa, sej se samo igram, ne bom vas ugriznila :twisted:
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
barbySSS
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 11. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbySSS » 05. Jan. 2011 13:08

sirova štručka napisal/-a:Mene bi kr mal skrbel, da bi hotel partner raje psa, ki ga še sploh ni bilo, kot pa mene, s katerim bi bila par let.
Po drugi strani, če si ti tak pasji frik, čeprav imam js tud rada živali in smo vedno imeli psa in imam tud sama psa, te težk štekam in more bit to res velika ljubezen do psov in velik manjko, če psa nimaš, zato se sprašujem, zakaj fant ni bil pripravljen sprejeti psa, če pa je videl kolk teb psi pomenijo.
Tko, da če damo pse na stran, men vidva ne štimata :D


Men pa midva čist štimava :lol: Ja sem cisti pasji frik, priznam.
On je vedel koliko meni pomenijo psi, ni bil proti psu, bil ga je pripravljen imet, ni pa se dokončno zjasnil kdaj in kako. Tko da to sem odločila sama. Se zdelec to ne pomeni, da imam raje psa kot fanta, mi pa pes ravno tako veliko pomeni. In ne vem zakaj bi vztrajala v zvezi, kjer partner nikakor in nikoli ne zeli imeti psa. To je mucenje za mene in za njega. Jaz bi skoz tezila za psa, njemu bi se pa obracal vsakic ko ga omenim.

Barbie, s tabo se mi pa ne da vec kregat. Ce mas ti travme iz otroštva, ker te je ugriznu mesancek in nisi tozila lastnika je to tvoj problem. Zapičila si se v to, da sem jaz fantu na vso silo uturila psa in si ne das nic dopovedat. Misli si kar hočes, ker na podlagi tvojih zadnjih postov imam tako mnenje o tebi, da si se zdalec ne zenem k srcu tvojih komentarjev. :D Se pa zacuda :eek: strinjam z delom posta o skakanju po drugih ljudeh.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 05. Jan. 2011 13:15

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 18:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 05. Jan. 2011 13:17

barbySSS napisal/-a:Barbie, s tabo se mi pa ne da vec kregat.

Razumljivo.

barbySSS napisal/-a: Ce mas ti travme iz otroštva, ker te je ugriznu mesancek in nisi tozila lastnika je to tvoj problem.

Mama ni tožila lastnika, jst sem bila stara ene 5 let in ga niti ne bi mogla. In ja, je moj problem. Pa na forumu smo, kolikor jst vem, se sem ljudje obračajo s svojimi problemi in rešujejo tuje :wink:

barbySSS napisal/-a: Zapičila si se v to, da sem jaz fantu na vso silo uturila psa in si ne das nic dopovedat. Misli si kar hočes, ker na podlagi tvojih zadnjih postov imam tako mnenje o tebi, da si se zdalec ne zenem k srcu tvojih komentarjev. :D

A mu nisi na silo uturila psa? Ja, ja, sej vem....lahko se strinjam s tabo in boš imela o meni dobro mnenje (oz se sprijaznim s psom), če pa ne, si pa pač ne boš gnala k srcu mojih komantarjev. Tud meni ne daš izbire :D :D :D Poznaš kakšno drugo taktiko za doseganje ciljev, ali je izsiljevanje edina? :P

--------------------------------------------------------
Sirova, prehitra si, pust še drugim mal veselja :P
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
barbySSS
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 11. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbySSS » 05. Jan. 2011 13:20

ja mas prov, tkole k izvleces vn iz konteksta je res. Ne vem, lej rada imam svojga fanta,...ful. Rada imam tud psa in si ne znam predstavljat zivljenja brez njega. Tko da .... Ja sm vesela, da sta se onadva ujela in mi ni treba razmisljat koga bom odkantala. :D
Mas pa prov, da je zvenelo protislovno.
barbySSS
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 11. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbySSS » 05. Jan. 2011 13:33

barbie_girl_85 napisal/-a:Ja, ja, sej vem....lahko se strinjam s tabo in boš imela o meni dobro mnenje (oz se sprijaznim s psom), če pa ne, si pa pač ne boš gnala k srcu mojih komantarjev. Tud meni ne daš izbire :D :D :D Poznaš kakšno drugo taktiko za doseganje ciljev, ali je izsiljevanje edina? :P

--------------------------------------------------------
Sirova, prehitra si, pust še drugim mal veselja :P


Ne, dalec od tega da zelim, da se strinjas z mano(z mojim psom se ti pa sploh ni treba sprijaznit). Ne bi blo zanimivo na forumu, ce bi se vsi strinjali z vsemi. Tudi vrjamem, da tebi ne pomeni kaj dosti, kasno mnenje imam jaz o tebi. Jaz vidim da ti v vseh pogledih razmisljaš cisto drugace kot jaz ( vsaj kar se tiče zivali, ker v drugih temah se kar strinjam s tabo, kolikor sem brala) in ne vidim razloga, da morava najdit kompromis. Konc koncev ne bova nikol skup zivele :D

Edino, kar mi gre na zivce je, da slepo trdis, da sem cist na silo usilila tega psa. Mogoče sem se jaz narobe izrazila v prvem postu. zato sem ti hotla dopovedat, da pes ni prišel cist brez prethodnih pogovorov v hiso. Ampak si ne das to dopovedat. To je edino kar me moti.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 05. Jan. 2011 13:44

Dejstvo je, da si ga vsilila. In posilstvo z lubrikantom je enako kaznivo kot brez njega, tako da, ali mu je bilo vsiljeno "čisto po sili" ali s predhodnim dogovorom, niti ni važno.

OK, zakopljem bojno sekiro, pravzaprav me niti ne moti to, da si fanta "prisilila" v to, da sprejme novega družinskega člana, ki si si ga sama izbrala. Motilo bi me, če bi kdo to naredil meni.

Si pa predstavljam njegov obraz, ko pride domov in mu rečeš: Dragi, tole je novi član naše družine. Upam, da se bosta razumela, ker drugače te bom morala odsloviti iz skupnega stanovanja. No, sej najbrž si tisti nedolžen pogled zraven spacala, pa je lažje prenesel. Hvala bogu, da ni podoben meni, ker jst bi iz principa (pa čeprav bi šlo za najbolj kjut psa na svetu) odprla vrata, spodila psa, odgovornega pa takoj za njim.

issto bi dosegla, če bi se prej, ko sta se pogovarjala, bolj vneto zavzela za svoja stališča. Lahko bi ga prijela za roko in ga spravla v nakup psa. Tako bi bile 50:50 možnosti. In bi ti lahko rekel, da psa ne bo, če pa ti kej ne paše, greš pa lahko drugam. Ne pa kupit pa potem upat, da se dobro izteče in njega silit v odločitev: iti ali ostati. Kako bi se ti počutila, če bi ti on naredil isto?

Ker reči: "lahko greš" ni isto, kot če ti nekdo reče: "lahko greš" :wink: V prvem primeru si zmagovalec, ne glede na to, kako se obrne, v drugem pa poraženec.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
barbySSS
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 11. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbySSS » 05. Jan. 2011 14:39

barbie_girl_85 napisal/-a:Hvala bogu, da ni podoben meni,...


Evo pa se v necem hudo strinjava. Jaz tud pravim hvala bogu,...... :D
kokica87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kokica87 » 05. Jan. 2011 16:34

To mora biti res super zveza, če si se fantu pripravljena takoj odpovedati. Me zanima kako bi ti odreagirala če bi ti on rekel, da ima raje kačo doma kot pa tebe :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 05. Jan. 2011 16:35

^^kdo pa je rekel da je nima?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 05. Jan. 2011 16:38

Drugač pa dejte jo nehat tako napadat no :eek: Je pač nardila tko kot je. Nje se je to zdela pravilna odločitev vam pač ne. Pač vsak v določeni situaciji odreagira po svoje pa če je vam prav ali ne. Očitno pri njima to ni bila tako grozna napaka, ker je sedaj vse okej. Itak pa sploh ni tak bav bav, kot vi zdej opisujete. Pa zraven omenjate otroke pa alergijo pa vsega boga.. Saj pa ni vprašala, kako naj živi z otrokom in psom v istem stanovanju :roll:
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 05. Jan. 2011 16:44

forum=različna mnenja, izražanje le-teh=različni ljudje
:roll:
The world is as you are.

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov