Zobozdravniki - priporočila

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ali se bojite iti k zobozdravniku

da
103
62%
ne
63
38%
Skupaj glasov : 166

Uporabniški avatar
bunnyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bunnyka » 09. Nov. 2005 14:01

Jaz se tud "bojim" obiskov pri zobozdravniku..najbrz zato, ker mam slabe izkusnje z zobozdravniki..prvi k sem ga mela v OS je biu mau pregrob, drugi pa je varceval z inekcijami in sm morala dolocene zadeve pretpeti brez inekcije..zdaj bom spet menjala zobozdravnika in upam da bo le ta boljsi.. :?
Uporabniški avatar
taPridna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 23. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a taPridna » 09. Nov. 2005 16:04

Js ne maram zobarja k tko boli, ampak potrpim pa sam daje
hitr mem!!!

:P
I don`t wanna be...
Everybody...
suede
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 24. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a suede » 09. Nov. 2005 16:07

jaz se pa tok zobarjev bojim da sm tok časa čakala da sm dobila gronolom. k sm dojela kako šele to boli sm si takrat prsegla da bom zdej šla vsakič sprot k zobarju. ja valda sm šla ta bo:) raj si obe nogi odrežem kokr da grem sam na pregled. se že v čakalnici derem da če ne bo inekcije ne bo mene not. dobr da mam zobarco tako mlado k me skoz v smeh spravlja pa fila z inekcijam (razn pr gronolomu ne dobiš inekcije-aua)
Amicus fundus rarus!
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 09. Nov. 2005 16:14

sofia83 napisal/-a:Jst bi pa nujno morala k zobozdravniku, ker me mal modrostni zobje zafrkavajo, sam kar prelagam pa prelagam zadevo ... Pa se rajš vsake tolk časa zbudim vsa natečena in sm cel dan doma obupana zarad bolečin, kokr da se odpravm k zobarju ... Grozna sem :?


brezveze teh bolečin! Pejd k zobarju pa da ti ga vn, to manj boli!!
Peek-a-boo!
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 10. Nov. 2005 10:44

jst se tok bojim zobarjev, da konc! nism šla že kr neki časa, pa bi že mogla it počas... ampak me je preprosto tok strah... :? !!!
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Uporabniški avatar
Mašy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 15. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Mašy » 10. Nov. 2005 17:15

Odkar vem za možnost injekcije, grem prou rajš k zobarju :D
Be happy!!!
Uporabniški avatar
ursska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 8. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ursska » 10. Nov. 2005 20:48

Jst mam slabo izkušnjo z zobarjem še iz osnovne šole tako, da se mi je res zameril in še danes, ko grem - grem z odporom pa čeprav vem, da ne bo nič kaj hudega grem vedno zelo ne rada!itak pa saj noben ne hodi rad in če želiš imeti zdrave zobe se moraš spravit tja!
Uporabniški avatar
Lisset
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 215
Na forumu od: 6. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lisset » 20. Nov. 2005 15:35

heh, men pa ni blo nikoli blo strah it k zobozdravniku! Glih obratno, ql mi je, k mi praktično nič takega ne dela, pregleda, če je vse ok, in to je to!
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 20. Nov. 2005 17:14

nogica napisal/-a:Jst pa še vedno hodim k zobarci, k je za osnovnošolske otroke :oops: Nism nč menjala ... :D Pol pa vidiš čakalno vrsto --> sami prvi črvi z rumenimi rutkami, vmes pa 1.80 visoka punca :rofl: (sam ne zdej tega okol razlagat :) )

Tko da je nežna, sam včasih mi že toookkk vrta, da mi na konc že kr paše. Ubistvu mi že tok razbija po zobeh, da me tok boli in sploh ne čutim več. (ne znam dobr razložit tega mojga postopka).
Se pa vedno v kaj zamislim in sm med tem, ko ona opravlja svoje delo v čist svojem svetu pa je uredu.
jas tudi hodim k osnovnošolskemu, pa osebni zdravnik je tudi za osnovnošolske otroke... :oops: jas pa že dolgo nisem v o.š. :D
ne bojim se pretirano zobozdravnika kr vbistvu mi še nikoli niso vrtali al delali plombe tak da nevem niti kaki občutek je...(hvalabogu)
as if.
Uporabniški avatar
*orange cat*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 14. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *orange cat* » 26. Nov. 2005 15:52

sovražm zobozdravnike pa krkol oz. kogarkol k mi po zobeh vrta.... 16.1 sm naročena (al takt enkrat) in me je že zdj groza kaj bo... noro kok se jih jst bojim :?
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 26. Nov. 2005 16:43

Jaz se tudi full bojim zobozdravnikov oziroma sovražim iti k zobarju. Ko me boli zob nikoli ne grem takoj,pa ko me že tak boli da se mi vse meša,še pol nočem iti :?
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
čokoladka007
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 12. 6. 2005
Kraj: Near Heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a čokoladka007 » 27. Nov. 2005 13:42

Tudi mene je zelo strah zobozdravnikov.Naročena sem januarja-me že zdaj stiska ko samo pomislim.Pa nisem imela nikol nekih problemov z njimi...
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 08. Dec. 2005 13:23

Evo jest sm mela dons kontrolo pri zobarju - no morm rečt, da se mi je celo noč bledl in sploh nism mogla spat od strahu in poj k sm pršla na pregled sm lepo zobozdravnici kr na vratih že povedala, da če mi ma slučajno kej za delat nej me kr za drugič naroči, da me je fulll strah in se pač pri zobarju spet v 5 letno punčko spremenim in, da mam od strahu že ene 240 srčnega utripa... no hvala bogu z mojimi zobki ni blo nč narobe :flehan: :wink:
Uporabniški avatar
*ange|*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 438
Na forumu od: 16. 8. 2005
Kraj: Tam nekje =)

Neprebrana objavaNapisal/-a *ange|* » 08. Dec. 2005 15:50

Sm jst edina, ki se ne boji zobarjeu? :D
Mislim...ni mi nek užitek it...sam sm že tok navajena teh zobnih kirurgov, ortodontou & zobarjeu, da bi mi blo že prou čudno, če neb šla pou leta k zobarju al pa ortodontu...
no ja...splača se ;) lepi zobki so rezultat :D
Nema me vise u tvom krevetu na to nisi racunao i da si konacno u srcu mom mesto izgubio...
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 08. Dec. 2005 15:51

joj jst tut morm it. prejšn tedn sem bla na slikanju ker mi še zadnji modrostni ven leze, pa me cela leva stran boli. in slikca je pokazala da mi direkt v druge zobe zram rine. :cry: tak da ga bom vrjetn mogla dat ven.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov