Zobozdravniki - priporočila

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ali se bojite iti k zobozdravniku

da
103
62%
ne
63
38%
Skupaj glasov : 166

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 01. Jun. 2012 12:18

^^jz poznam. Kako je s čakanjem, nisem več zihr, že predolg ga nisem obiskala :oops:, mi je pa kot zdravnik zelo všeč (nežen, prijazen, razumevajoč), medtem ko njegova žena (skupaj imata (sta imela?) ordinacijo) je pa čarovnica :evil:

Skrajni cajt, da se tud jz tja spokam..
modralaguna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 28. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a modralaguna » 01. Jun. 2012 13:53

A je slučajno Barbara in imata vsak svojo ordinacijo zdaj?
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 01. Jun. 2012 14:04

kakšni se vam pa zdijo na v študentskem zdravstvenem domu na aškerčevi? kake izkušnje?
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 01. Jun. 2012 16:41

modralaguna napisal/-a:A je slučajno Barbara in imata vsak svojo ordinacijo zdaj?
Jp, Barbara. Hm, pomoje da imata še vedno skupaj. Če te begata 2 različna naslova - Zaloška je tastari, so se lani enkrat preselili (na Mirje).
modralaguna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 28. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a modralaguna » 01. Jun. 2012 21:14

Hvala. Nisem vedela, da so se preselili. Na kakem posegu pa si bila pri njemu?
petunia321
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 20. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a petunia321 » 20. Jun. 2012 10:35

Živjo,

iščem novega zobozdravnika na koncesijo v Ljubljani. V ZD Šiška trenutno sprejemata paciente dr. Jernej Leben in dr. Tatjana Đoković. Mogoče kdo ve, če sta v redu? Mogoče lahko kdo predlaga koga na koncesijo?

Hvala!!!
Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 03. Jul. 2012 15:27

Pohvalila in priporočila bi ordinacijo Modri zob. Imela sem nesrečo in sem si zlomila 2 zoba, katera mi je želel zdravnik na koncesijo, kar izpulit, ker je bil to zame zelo travmatičen dogodek, sem rekla, da nikoli več ne grem nazaj!
Mami mi je priporočila, da grem k zobozdravniku, ki ga je imela tudi ona in tdaj dela v ordinaciji Modri zob. Res je drago ampak pri mojih 22 letih se res splača ohranit zobe. Skratka, mlad, simpatičen zobozdravnik, ki je vedno nasmejan, celo narisal mi je kaj mi bo delal in mi počasi rešuje zobe.

Res, res priporočam, če si pač lahko privoščite, čeprav je med cenejšimi privatniki.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 03. Jul. 2012 17:37

meni pa nikoli ni bilo jasno zakaj bi plačevala privat zobarja, če lahko hodiš k zobarju, ki ima koncesijo? so privatniki res tako boljši? al kaj je fora teh privat zobarjev? js še v življenju nisem plačala zobarja (ali kake druge zdravstvene usluge), pa sem zaenkrat še v enem kosu, zobe mam še nezaplombirane, skratka nič mi ne manjka.
Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 04. Jul. 2012 9:45

To sem si tudi sama mislila, zdaj bi pa dala zadnje cente denarja za tega zobarja, ki ga imam. Gre se za to, da mi je, ko sem si polomila zobe ob nesreči moj zobozdravnik rekel, da se mu jih ne splača popravlat, ker so preveč zlomljeni (od spodnje šestke mi je res ostala le tretina zoba), pa sem si mislila, mogoče se njemu res ne splača, meni pa se! In sem šla k temu privatniku, ki mi je lepo narisal, kako izgleda zob, da ima 3 korenine, da je ena res za ven ampak ostaneta še dve. In tako mi je dal nek štiftek mali na mesto korenine in okoli mi bo naredil prevleko.

Fora je v tem, da imajo (če sem prav dojela) zobarji na koncesijo v zdravstvenih domovih neke omejitve, kar se financ tiče in potem pač ne delajo, če je predrago, ker se jim ne splača.

Če nimaš problem je res brezveze, če pa jih imaš je pa fajn investirat. Prav tako me je prvo poslal slikat zobe, ker se marsikaj vidi šele na sliki in tako ugotovil, da imam pod eno staro plombico karies in mi jo bo zamenal in to seveda z belo. Res si vzamejo čas in pregledajo in naredijo res vse. Ne pa pri teh v zdravstvenih domovih, ki te naročajo 1x na leto, ker so tako zasedeni in vmes se stanje lahko že drastično poslabša (čeprav gre to šri zobeh baje zelo počas).
Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 23. Jul. 2012 10:53

Glede zobarjev v Študentskem ZD na Aškerčevi...sem ful zadovoljna z dr. Majo Jamšek. Zlo prijazna, nežna, vse lepo vpraša in nardi. Priporočam.
Uporabniški avatar
MaLicKa*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a MaLicKa* » 25. Jul. 2012 11:11

Hodim raje k privatniku, ker se ti vsaj posvetijo, ti vse razložijo, na koncesijo pa si samo številka, in greš kot po tekočem traku, ker imajo takšno gužvo, pri privatniku prideš, ni čakanja, naredi ti tako, kot je treba, sicer so pa bele plombe vsepovsod plačljive, tudi na koncesijo. Kdo si še pa dela amalgamske dandanes?!
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 25. Jul. 2012 16:32

^^Js, ker hočem dosežit tak look:
Slika

Like, vejice, much,?
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 25. Jul. 2012 17:29

no, pretiravat spet ni treba.

js hodim k zobarju na koncesijo že celo življenje. plomb nimam, lahko bi delala reklamo za zobno pasto, čakala nisem nikoli več kot pol ure. pregledali so me še vsakič profesionalno, mi prešteli vse zobe ;), napotnice dobim za kamor pač rabim, tudi slikat sem šla zobe čisto normalno vsakič na metelkovo v zdravstveni dom. čakala nič, slike so ble ok. dvakrat bla pri zobnem kirurgu, na koncesijo, preživela, oskrbeli so me tako kot je blo treba, razložili so mi tudi vse. skratka nobenih problemov, nobenih plomb. ali obratno.

ampak mogoče se je pa treba le malček pozanimat h komu greš kaj delat (lepota našega sistema je v tem, da si lahko dejansko zbereš kdo ti bo kje šaru).

mogoče je bolj problem, da ve za ustno higieno ne znate skrbet

:chin:
sončika86
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 10. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sončika86 » 10. Avg. 2012 11:45

No jst sm hodila na koncesijo, delal mi je zobar, k je bil v tisti ambulanti zapolen, mislm.. ni bla njegova. No, pol je šel na svoje, dela samoplačniško... Stane ne več kot 10% več, vse drugo (čakanje, čas ki ti ga posveti, itd itd...) pa je 100% bolše. Mislm, sej tut prej je bil v redu, sicer ne bi hodila, sam zdej je pa res druga pesem. Tko da sm precej naklonjena samoplačniški varianti. No zdej ne vem če je povsod tko, moj je super, pa res je videt da dela z dušo.
twettiy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 11. 6. 2012
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a twettiy » 16. Avg. 2012 7:42

Lepo bi prosila, če mi lahko kdo priporoči vredu zobozdravnika v ZD Bežigrad. Lahko tudi katerega drugega zobozdravnika v Ljubljani, samo naj bo vsaj malo človeški, ker imam sedaj bolj slabe izkušnje z njimi. :?

Najlepša hvala :D

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov