Zobozdravniki - priporočila

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ali se bojite iti k zobozdravniku

da
103
62%
ne
63
38%
Skupaj glasov : 166

Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 07. Nov. 2005 19:45

sAdie napisal/-a:JA in to ko hudic kriza :( :cry: groza mi je tja it, ne prenesem zvoka svedrov in ...meni tak ze vse po zobih smrdi po moje kake 3 ulice pred stavbo od mojega zobozdravnika :? :( I hate it...

Joooj jz sm ista kot naša sAdie ... Fuuj, fuuj, ne maram zobarja, dva dni prej me zvija ko je treba it :? Sploh zvok svedra zna bit zlo nadležen - kr kocine mi grejo pokonc ko tist slišim.
Čeprou jz dam ful na lepe zobe, mi je to res ful ful pomembn, ker tud sama to pri drugih najprej opazim, tako da ko je treba it je pač treba ne :?
... se non ti cerco non vuol dire che mi hai perso <3
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 07. Nov. 2005 20:45

mene pa hvala bogu ni čist nč strah zobozdravnika... :D
Peek-a-boo!
Uporabniški avatar
cukrck
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 634
Na forumu od: 20. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cukrck » 07. Nov. 2005 22:09

Ni me strah zobozdravnikov.... :D
Vsakršna oblika sreče je zasebna. Naši največji trenutki so osebni, imajo svoj razlog, so nedotakljivi. Stvari, ki so nam svete in dragocene, so stvari, ki jih črpamo iz skupnih doživetij. (Ayn Rand)
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 07. Nov. 2005 22:36

...
Zadnjič spremenil kr.ena, dne 03. Jan. 2009 16:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 08. Nov. 2005 7:44

Hm... 1x bo treba it h zobarju in jaz t svetujem, da greš čim prej, preden boš mela grozne zobe. Tok da bo treba zvrat pogum... :?
Mene niti ni strah, ampak tut zelo dobro prenašam bolečino. H sreč mam pa ful lepe zobke in moram it zdaj 1x sam na pregled, ker že ful časa nisem bla pri zobarju... :D
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 08. Nov. 2005 11:26

jaz na srečo nimam težav s tem...sem bila že na dveh opracijah za zobe...delali so mi tektonske premike v ustih...pa me še vedno nič ni strah...nekaj povsem drugega pa je moj dragi...če ni takoj na vrsti...gre kar domov...fant je policaj...full pogumen pa vse...pred zobarjem pa je kot mali otrok... :) dobro, da hodiva privat, da je takoj na vrsti...

veš...zobje tudi odražajo urejenost človeka...in tudi lepoto...na to moraš gledati tako...bolje, da hodiš zdaj na redne preglede in manjše popravke...kot pa potem, ko ti bodo morali cela usta renovirat..sicer pa meni ni gršega kot človek z neurejenim nasmehom...ok...zobe imaš kakršne ti pač da narava...če sta dva malo postrani..nič hudega...ampak negovat in za njih skrbet pa moramo sami...
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 08. Nov. 2005 11:29

Dorotea napisal/-a:
bucka81 napisal/-a:joj ja mene je tudi zobozdravnika strah :eek: , najbolj so se mi zamerili, ko so mi vedmo delali plombe brez injekcije in so mi vrtali, pa vrtali gor po živcu :evil: , da me je bolelo za umret. Saj zdaj dajo baje injekcije ampak še zbiram pogum, da grem kmalu :?


da dajo za plombo injekcijo? :roll: to pa je čudno..prvič slišim..no ok, tistim res občutljivim..meni so dali jo samo pri puljenju, drugje pa ne..ko so mi jemali ven živec, brusli itd..nikoli, pa sej ni tak hudo :wink: Prepričaš se da hitro mine in da pol bo boljše pa :razz: je ok


injekcijo dajo, ko jo želiš...vsaj pri meni je tako...je pa res, da hodim privat in si vse usluge plačujem...
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 08. Nov. 2005 19:31

...
Zadnjič spremenil kr.ena, dne 03. Jan. 2009 23:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
~škratk štunfk~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 21. 10. 2005
Kraj: življenje..

Neprebrana objavaNapisal/-a ~škratk štunfk~ » 08. Nov. 2005 23:07

ni me strah....mam lepe zobke :D
umiram.</3
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 08. Nov. 2005 23:29

se ga ne bojim več. pa še psihično se full prpravm do datuma d ne stokam tam :)
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 09. Nov. 2005 0:25

Naughty grl napisal/-a:
sAdie napisal/-a:JA in to ko hudic kriza :( :cry: groza mi je tja it, ne prenesem zvoka svedrov in ...meni tak ze vse po zobih smrdi po moje kake 3 ulice pred stavbo od mojega zobozdravnika :? :( I hate it...

Joooj jz sm ista kot naša sAdie ... Fuuj, fuuj, ne maram zobarja, dva dni prej me zvija ko je treba it :? Sploh zvok svedra zna bit zlo nadležen - kr kocine mi grejo pokonc ko tist slišim.


sej bo beyba, se boma skupaj drle :D :bussi: ah, kriza... :?
I love SISLEY& RW
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 09. Nov. 2005 0:26

mene pa ni strah..ozu hodim redno na preglede in povadi tut nic kaj ne dela :)
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 09. Nov. 2005 0:27

Dorotea napisal/-a:
bucka81 napisal/-a:joj ja mene je tudi zobozdravnika strah :eek: , najbolj so se mi zamerili, ko so mi vedmo delali plombe brez injekcije in so mi vrtali, pa vrtali gor po živcu :evil: , da me je bolelo za umret. Saj zdaj dajo baje injekcije ampak še zbiram pogum, da grem kmalu :?


da dajo za plombo injekcijo? :roll: to pa je čudno..prvič slišim..no ok, tistim res občutljivim..meni so dali jo samo pri puljenju, drugje pa ne..ko so mi jemali ven živec, brusli itd..nikoli, pa sej ni tak hudo :wink:

Seveda dajo..ce te boli, dajo. Zakaj bi trpela bolecine, ce pa lahko ne trpim? :lol: in skoraj ne verjamem da so ti vzeli vem zivec brez injekcije? Ok, ce ti je odmrl itak, ker ga ne cutis.. :)
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
nogica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nogica » 09. Nov. 2005 0:56

Jst pa še vedno hodim k zobarci, k je za osnovnošolske otroke :oops: Nism nč menjala ... :D Pol pa vidiš čakalno vrsto --> sami prvi črvi z rumenimi rutkami, vmes pa 1.80 visoka punca :rofl: (sam ne zdej tega okol razlagat :) )

Tko da je nežna, sam včasih mi že toookkk vrta, da mi na konc že kr paše. Ubistvu mi že tok razbija po zobeh, da me tok boli in sploh ne čutim več. (ne znam dobr razložit tega mojga postopka).
Se pa vedno v kaj zamislim in sm med tem, ko ona opravlja svoje delo v čist svojem svetu pa je uredu.
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 09. Nov. 2005 13:52

jst grem pa čez 15 min k zobarju :cry: :cry:
ja ful se bojim zobarjev, ful sovražim že sam zvok svedra :cry: :evil:
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]