Zobozdravniki - priporočila

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ali se bojite iti k zobozdravniku

da
103
62%
ne
63
38%
Skupaj glasov : 166

dalia24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 30. 3. 2005
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a dalia24 » 26. Jul. 2005 21:33

Tut mene je lani zdravil Dr. Rene Male pa se mi zdi full ok... Male pa je zgleda samo nadomeščal zobozdravnico, ki je bila na porodniški... sedaj pa je na dopustu, tako da itak ne bi mogla prit do njega... Pulila pa mi ga je danes tista dohtarca ki je torej prišla s porodniške.... Malo mi je žal, da mi ga ni Male, ker mam filling, da bi se izšlo malo boljše... Ve mogoče kdo, če ima slučajno dr. Male tut privat?
zlomljena srčica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 2. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a zlomljena srčica » 06. Nov. 2005 17:54

pred kratkim smo imeli sistematski pregled in jaz nisem šla k zobozdravniku, ker me je enostavno tako strah, da ne vem opisat.. niti ne boli, ko ti dela plombico.. :rofl: zobe si redno umivam in skrbim za vse to, kljub temu se znajde kak luknjica v zobu in bi jo bilo potrebno zaflikat... pa me je ful strah, ne vem zakaj. pa nimam slabih izkušenj z tem, pa vseeno.
:help: kaj naj naredim,.. ne mi govorit, da naj zberem pogum, ker sem že poskušala pa ne upam, vedno si premislim zadnji hip... uh, sovražim zobozdravnike :onceldoc:
ko se rodiš, so veseli.
ko umreš, so žalostni.
ko živiš, jim je vseeno.
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 06. Nov. 2005 18:30

Js se pa nič ne bojim zobozdravnikov :supercool: Mi je čist fajn če mi po zobkih mal pakca:)

No ja bala sem se jih samo takrat ko mi je kakšen zobek ven spulil. Ampak to je bilo ko sem bila majhna, in to bo ko bom stara :buhu:
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 06. Nov. 2005 18:31

jaz pa z zobarjem nisem imel nikoli problemov...

vzemite nekaj s sabo, kar boste drzale v rokah in stiskale v pest, ko bo najhuje...
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 06. Nov. 2005 18:45

Mi smo imeli v OŠ tako čudovito zobarico,da mi ni bilo problem it se pokazat. Pa imela sem zelo zelo lepe zobe. Potem v SŠ pa katastrofa od zobarja in takrat sem dobila strah pred obiski zobozdravnika :?
Ampak bo treba it se malo pokazat,ker se mi zdi prav da se skrbi za zobe,kljub temu da sama skrbim za zobe,samo najina zobarica je šla v penzijo,zdej pa bo treba izbrat drugega :? kar pa mi ni čisto nič všeč :?
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
Uporabniški avatar
greyangel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 222
Na forumu od: 21. 9. 2005
Kraj: Six feet from the edge

Neprebrana objavaNapisal/-a greyangel » 06. Nov. 2005 19:01

Mene je NA SMRT strah zobozdravnikov!!!!!!
V OŠ sem imela ful slabo izkušnjo in od takrat se tresem že mesec pred pregledom :(
Angels fall first...
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 06. Nov. 2005 21:19

Ojoj, jest se zobarjev bojim ko hudič križa. :lol:
Sm imala v osnovni šoli tazga butastga, da ni je zagravžal vse skupaj.
No zdej imam pa enga dobrega zobarja in počasi ampak res počasi si pridobivam zaupanje vanj.
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 06. Nov. 2005 21:35

Jest se tut fullll bojim zobarjev - se avtomatično spremenim v 5 letno punčko k poj tam cvili na stolu, se trese in odmika :oops: ... tko, da zmer k mam določen datum ene 3x prestavim al pa sploh ne grem in poj ko se končno pojavim tam si spet obljubim, da me ne bojo več vidl :P

p.s. sam se probam prepričat z samogovri, da so zobje samo eni, pa da je treba skrbet za njih in bla bla bla...
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 06. Nov. 2005 21:43

Mene je sam hudo, da me bo zobozdravnica nadrla zakaj nisem prej prišla?Pa ji vedno povem, da mam lepe zobe, redno jih umivam, ne bolijo me, nič ni z njimi narobe in zakaj bi ji kratila čas, ko pa ma zagotovo veliko drugih zob za pregledat... Pa prav pol ona, ja že res, sam na 3leta pa res lahko prideš :oops: ... jz pa, bom naslednjič prej poklicala. Pol mi pogleda zobke, mal namaže - minutka in sm vn iz ambulante....
Tko zgleda vsak moj pregled, katerih ni velik(sistematski pregledi ponavad, umes pa nobenga :oops: )....
Ni me strah!
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 06. Nov. 2005 22:16

Ni mi ravno prijetno hoditi k zobozdravniku, vendar se ne bojim
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 06. Nov. 2005 22:31

JA in to ko hudic kriza :( :cry: groza mi je tja it, ne prenesem zvoka svedrov in ...meni tak ze vse po zobih smrdi po moje kake 3 ulice pred stavbo od mojega zobozdravnika :? :( I hate it...
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 06. Nov. 2005 22:34

Jst sm se včasih fulll bala ... res mi je blo ful grozno :? ... in se nism nikakor mogla zadržat da ne bi :cry: , vedno so se mi kr solzice ulile ... k mi je biu ful neprijeten občutek ... Zdej mam pa enga ful d best zobarja, k je ful prjazn in mi lepo v naprej pove kaj mi bo delu in umes se tut mal ustavi pa tko ful je nežen ... in mi sploh ni več take panike ... res to je enden izmed redkih zdravnikov k je men normalen in da se ga ne bojim več tok da bi bla vsa zelena k pridem v čakalnico :wink:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 07. Nov. 2005 10:00

jst pa zobarji sva dva različna pojma....sam kar pač moraš moraš....je*at ga
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 07. Nov. 2005 15:11

Meni je tudi zelo neprijetno it k zobošintari :D Ni mi všeč tisti vonj pa to...Da bi se ga nevem kak bal to ne, samo mi je pa vseeno groza in se nikakor ne morem spravit... :D
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
ribicaX
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 9. 2. 2005
Kraj: Prelepa Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ribicaX » 07. Nov. 2005 19:25

ko sm bla jst v OŠ me je blo zmeri ful strah hodt k zobarju, največ zato, ker mi je zmeri vrtala brez injekcije pa me je ful bolelo. zdej mam pa novga zobarja, pa še mlad je, pa ful simpatičn, tko da grem zdej prov z veseljem.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov