Znaki zanositve

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 27. Sep. 2013 15:01

če mate kej za povedat o prvih znakih ob zanostivi, na dan z besedo.

moraliziranje prihranite za kako drugo temo.

:ontopic:
zvezdicairis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 1. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdicairis » 01. Dec. 2013 12:29

živjo punce,

imam eno vprašanje, in sicer glede moje menstruacije. vedno imam cikel na 28 dni, in vedno mi traja 5 dni, mogoče kdaj kakšen dan več. zdaj pa sem jo dobila dva dni prej, ok to ni nič nenavadnega, nenavadno mi je pa to, da je trajala samo en dan in je bila zelo šibka (zelo malo krvi in veliko lepljive vode). bolečine, tako kot vsak prvi dan menstruacije so bile grozne, danes me pa samo malo špika v trebuhu a krvi ni :roll:
ali je možno da gre za vgnezditev in to sploh ni bila menstruacija? kdaj se v takem primeru lahko dela test nosečnosti?
čez dober teden imam itak ginekologa, ampak je malo dolga do takrat čakat...
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 01. Dec. 2013 15:11

en teden bo minil mimo grede, test ti pa itak prej po moje ne bo pokazal nič.
Včasih se nam ciklus malo pomeša, bi bilo namreč prav smešno, da bi bil ciklus celo življenje točen do sekunde in popolnoma enak prejšnem. Paničarit po enem dnevu oz. dveh se mi zdi brez zveze, počakaj malo. Si imela nezaščiten odnos?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 01. Dec. 2013 18:16

Test se lahko opravi že na prvi dan zamujene menstruacije. in tole je definitivno čudna krvavitev oz. "menstruacija". Kar hitro po zanositvi se pokaže na testu. Jaz, kot paranoična oseba glede tega, bi gotovo naredila test. Ni vredno še 1 tedna živcev.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 01. Dec. 2013 20:27

ampak kolikor jaz razumem, je ona dobila M dva dni pred pričakovano, torej ne gre za izostanek M. Seveda lahko dela test tudi danes (nekje sta v pakiranju po dva al kako že), samo en teden razlike ne spremeni situacije..
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 01. Dec. 2013 20:51

Menstruacija, ki traja samo 1 dan? Če pred to vse redne in točno določene. Tudi ob zanositvi se lahko pojavi krvavitev, zato nekatere ženske pozneje odkrijejo nosečnost :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 01. Dec. 2013 22:37

Glede na vse znake - pojavila se je takrat, kot se obicajno menstruacija, sibka krvavitev, trajala samo en dan - bi to lahko bila vgezditvena krvavitev. Jaz bi na tvojem mestu naredila test, da bos vedela, pri cem si, brezveze se se en dober teden sekirat. Ce bo test negativen, ga cez nekaj dni ponovi. En teden res ne spremeni situacije, ampak ce si noseca, je po mojem mnenju bolje, da izves doma, kot pa da te pri ginekologu doleti presenecenje.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
sončica7
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 27. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a sončica7 » 16. Jan. 2014 17:32

danes sem potarnala kolegici glede počutja in me je vprašala če sem mogoče noseča. do zdaj na to niti nisem pomislila :D po štetju dni sem ugotovila da sem res imela odnose nekje v času O, ne vem pa če sem zadela tisti pravi dan. pa me zanima če je imela katera nosečka podobne simptome. zadnje dni se me lotevajo zelo "čudni" znaki. 2 dni se mi že pojavljajo bolečine v spodnjem delu trebuha, bolečine so podobne predmenstrualnim krčem, ampak v zelo zelo blagi obliki. nekaj časa boli oz. tišči (ne znam opisat občutka), poneha in je nekaj časa vredu, nato pa se spet pojavi špikanje. občutek imam ko da se bo vsaki čas vlila M, ampak je definitivno prezgodaj, saj manjka še celih 10 dni do M. Opazila sem tudi slabost tekom dneva (najhuje je zjutraj po zajtrku), potem se mi pa še pojavi nekje 2-3x na dan. Ni taka slabost, da bi bruhala, ampak mi ne paše nobena hrana, 3 dni se že silim da kaj spravim vase. danes sem pa opazila čisto malo belega gostega toka na papirju. trebuh je malo napihnjen, nimam pa drugih simptomov ki so značilni za pms (ni bolečin v križu, ni občutljivih in bolečih prsi, krči so kot se že rekla zelo blagi in občasni) :roll:
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 16. Jan. 2014 19:01

Mogoče maš pa začetek trebušne gripe?
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 17. Jan. 2014 0:26

Glede na to, da imas se 10 dni do M, si imela ovulacijo komaj nekaj dni nazaj, kar pomeni, da se morebitno oplojeno jajcece se niti vgnezdilo ni, kaj sele, da bi ze imela nosecniske simptome.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]