Tresenje in dušenje po seksu

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Lottie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 16. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Lottie » 18. Avg. 2010 22:41

skupaj sva že 1 leto in skoraj 7 mescev čutim da je pravi, dvomim da bi toliko čutila do njega in toliko truda vlagala v vse kar sva zgradila, če bi se mi zdelo da ni to to. se ti nisi nikol še skregala z svojim ? jaz velikokrat jočem ko se skregava in mi je res hudo in mi ni useeno.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 18. Avg. 2010 22:46

Lottie, jokati je normalno, dopustno in zdravo. V kolikor te preveč ne ovira v življenju, kar pa mislim, da te ne. Meni je bolj čudno to, da človek nikoli ne joka.

Orhideja, ti pa lahko zaključiš z neumnimi posti. Tu nekaj ni vredu.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Lottie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 16. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Lottie » 19. Avg. 2010 9:22

jaz jočem ko mi je hudo in fant me vedno zna potolažit. Vendar nwm kaj bi lahko bil vrzok za to ko se zgodi med spolnim odnosom :/
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 22. Avg. 2010 11:32

Lottie, kar doživljaš se mi sliši kot "mini" napad panike. Najbrž se ti je enkrat zgodilo, da si se med seksom pregloboko dihala, zato si se začela tresti, vrtelo se ti je. Popolnoma logična reakcija telesa.

Naslednjič te je bilo strah, da se ti bo to ponovno zgodilo in zato se ti je "napad" nekrajkrat ponovil. Takrat si doživela samo psihično reakcijo in simptome si imela samo zaradi psihičnih težav. Lep pokazatelj za to je, da se ti je to zgodilo med jokom.

Brez panike. Razmisli, kaj te mori, sprosti se. Malo manj globoko in bolj enakomerno dihaj in boš videla, da bo minilo. Če se ti to še kdaj zgodi, globoko vdihni in na dolgo izdihni. Izdih naj bi bil trikrat daljši kot vdih - in umirila se boš. Ogromno ljudi doživi kaj takega, zato se ne sekiraj. Vsak pride v tako obdobje, da se njegove težave, kažejo na različnih področjih. :wink:
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 22. Avg. 2010 18:49

...
Live. Love. Surf.
Expo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 13. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Expo » 22. Avg. 2010 22:42

orhideja1 napisal/-a:A pa si 100%, da je fant pravi zate? Še pri nobenem nisem točila solz. Tu nekaj ni vredu.


:flehan: :flehan:
Lottie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 16. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Lottie » 27. Avg. 2010 10:11

lorelaj napisal/-a:Lottie, kar doživljaš se mi sliši kot "mini" napad panike. Najbrž se ti je enkrat zgodilo, da si se med seksom pregloboko dihala, zato si se začela tresti, vrtelo se ti je. Popolnoma logična reakcija telesa.

Naslednjič te je bilo strah, da se ti bo to ponovno zgodilo in zato se ti je "napad" nekrajkrat ponovil. Takrat si doživela samo psihično reakcijo in simptome si imela samo zaradi psihičnih težav. Lep pokazatelj za to je, da se ti je to zgodilo med jokom.

Brez panike. Razmisli, kaj te mori, sprosti se. Malo manj globoko in bolj enakomerno dihaj in boš videla, da bo minilo. Če se ti to še kdaj zgodi, globoko vdihni in na dolgo izdihni. Izdih naj bi bil trikrat daljši kot vdih - in umirila se boš. Ogromno ljudi doživi kaj takega, zato se ne sekiraj. Vsak pride v tako obdobje, da se njegove težave, kažejo na različnih področjih. :wink:



sedaj sem bila malo na dopustu da sem si zbistrila misli in vse..
ko se mi je to prvič zgodilo me je bilo res zelo strah in potem se je ponavljalo tako da nisem več vedela kaj storiti. Zdaj sem veliko o tem prebrala in se znam že sama umiriti. Upam da se nebo več ponovilo.
Uporabniški avatar
Laurica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 22. 7. 2007
Kraj: Čez mavrico;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Laurica* » 30. Avg. 2010 9:04

Točno to se je men pojavlo ravno en mesec nazaj, ravno tako med seksom. Nisem mogla verjet, počutila sm se k eno samo mravljišče; brez nog in rok k jih zarad mravljincev skor nism čutila. Takoj sva nehala, sm se ulegla in sm probala počas dihat ( pa je res možno da se pojavi zarad kisika, kar je logično - preveč kisika v kri dobiš), pojedla sm košček čokolade, mal sm se umirila, pa je blo že bolš, sam pol sm mela še eno uro pokrčene mišice.
Lottie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 16. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Lottie » 31. Avg. 2010 18:26

točno to. Tako se jaz počutim. In komaj se ustanem na noge ker imam čist boge mišice po tem :/
Uporabniški avatar
HčiLune
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 20. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a HčiLune » 01. Sep. 2010 14:56

meni se to na srečo še ni kdaj zgodilo.. mam pa prijatlco ki ma blažjo obliko panične motnje. in s tem se res ni za zabavat- nočem te strašit. ampak pr njej je prišlo tko daleč da se začne trest ko je povsem mirna (ko smo npr. na kavi)..si mogoč drugač pod stresom? nevem, kaki izpiti, te kaj skrbi? js ti svetujem, da v kolkr se ti to redno ponavlja, da čimprej stopiš do zdravnika. upam, da ti bo bolš!
..worrying is dreaming in the wrong direction..
Lottie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 16. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Lottie » 01. Sep. 2010 18:15

zdaj ko so bile počitnice nisem bila toliko pod stresom. a je možno da je vse to le v glavi ? vedno če se jočem in da mi je res hudo se začnem tresti in teško pridem do zraka včeraj pa se mi je kar na lepem to zgodila gledala sem TV in sem se začela tresti :/ nevem kaj bi lahko bil vzrok.
Uporabniški avatar
HčiLune
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 20. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a HčiLune » 02. Sep. 2010 7:22

Pomoje vsako telo drugače reagira v različnih situacijah. Lahko da je samo v glavi. Al pa je nekaj takega, kar te pri fantu moti (lahko je samo kaka malenkost) in še nista razčistila.. tut js bi težko rekla kaj je vzrok tvoje težave.
..worrying is dreaming in the wrong direction..
Lottie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 16. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Lottie » 02. Sep. 2010 14:36

hmmm... vedno ko me kaj moti mu to tudi povem in se potem pogovoriva. Skupaj sva tudi iskala, se pogovarjala in razmišlala kaj bi lahko to bilo saj oba skrbi. Res hočem da se neha.
GigaLibido
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 24. 6. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a GigaLibido » 24. Jun. 2017 9:04

Doživel isto. Definitivno ekstaza. Užitek. Nisem se prepustil paniki ampak mrzlem tušu. Najboljša stvar v življenju. Orgazem brez orgazma, ki je trajal ene 20-30 min. Napad panike je posledica ekstaze, če se ne ustrašiš, je to nekaj najboljšega, kar lahko doživiš. Kot da bi zmešal mdma, kokain in thc. Pa še zastonj ne.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]