Težave z vnetjem

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Niki12
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 15. 3. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Niki12 » 15. Mar. 2018 9:28

Pozdravljeni

mogoče se katera izmed vas sooča z isto težavo, sem že kar malo obupana.
Že tretji mesec me muči vnetje vagine in zunanjega spolovila. Bila sem že pri ginekologu, pa so rekli, da sem povsem zdrava in imam samo vnetje mehurja. Predpisali so mi 3 različne vrste antibiotikov, znaki pa isti. Bolečina v vagini in zunanjem spolovilu, pordelost, vnetje in stalno siljenje na vodo. Pregledali so mi vodo in v njej našli nobene bakterije, kar pomeni, da sploh nikoli ni bilo vnetje mehurja. Nato so me zdravili z zdravili proti glivicam. Pa tudi brez uspeha. Na ginekološkem pregledu so mi naredili bris, je bil negativen. Jaz pa imam vse hujše bolečine, samo da se s papirjem obrišem, čutim neznosno pekočo bolečino. Zdravniki mislijo,da pretiravam in da ne more biti tako hud. Preizkusila sem tudi že naravna zdravila: ognjičeva krema, kamilice kopel, pa nič ne pomaga. Boli me med ležanjem, razen če ležim na hrbtu in tako imam tudi težave s spanjem. Boli me, če imam kaj bolj oprijtega oblečenega. Včasih sem bila zelo športno aktivna, zdaj pa praktično ne morem početi ničesar, tudi hoja mi povzroča bolečine. Imam tudi občutek, da mi mišice zateguje. Za kakršenkoli nasvet bom hvaležna. Lp Niki

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov