Spolno prenosljive bolezni

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Malishka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 15. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Malishka » 16. Maj. 2014 16:11

Muffy napisal/-a:Lep pozdrav vsem skupaj!

A ima kakšna ženska izkušnje z spolno prenosljivo bakterijo, ki se imenuje Ureaplasma Species?
;(


A tud to obstaja? :/ In kakšni so simptomi?
"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." - N. Zaplotnik
Uporabniški avatar
Muffy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 21. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Muffy » 18. Maj. 2014 10:03

Seveda, mojemu fantu so jo našli pri odvzemu brisa iz sečnika.

Jaz sem takoj pri prvemu spolnemu odnosu dobila hudo vnetje, ki se kar ni in ni nehalo. Potem sem ga koncno pozdravila z vsemi moznimi tabletami & geli in se mi je kmalu spet ponovilo in tako ene 3-4x (14 dni hudega vnetja). Od takrat imam tudi povečan beli tok, ki je zares neprijetnega vonja. Imela sem tudi pekoč občutek pri uriniranju oz. po koncanem uriniranju... in se kaj bi se dalo nastet!

Odkar je dobil fant pozitiven test na to bakterijo končno vem zakaj vnetja,beli tok, pekoče bolečine...itd, kajti prej nisem vedela zakaj se mi to neprestano dogaja... samo sumila sem, da je neka okuzba!

Zdaj se obadva zdraviva s sumamedom in upava, da nama jo rata pozdravt, ker je baje zelo 'trdovratna'... ;(
Uporabniški avatar
Malishka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 15. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Malishka » 19. Maj. 2014 10:45

Muffy napisal/-a:Seveda, mojemu fantu so jo našli pri odvzemu brisa iz sečnika.

Jaz sem takoj pri prvemu spolnemu odnosu dobila hudo vnetje, ki se kar ni in ni nehalo. Potem sem ga koncno pozdravila z vsemi moznimi tabletami & geli in se mi je kmalu spet ponovilo in tako ene 3-4x (14 dni hudega vnetja). Od takrat imam tudi povečan beli tok, ki je zares neprijetnega vonja. Imela sem tudi pekoč občutek pri uriniranju oz. po koncanem uriniranju... in se kaj bi se dalo nastet!

Odkar je dobil fant pozitiven test na to bakterijo končno vem zakaj vnetja,beli tok, pekoče bolečine...itd, kajti prej nisem vedela zakaj se mi to neprestano dogaja... samo sumila sem, da je neka okuzba!

Zdaj se obadva zdraviva s sumamedom in upava, da nama jo rata pozdravt, ker je baje zelo 'trdovratna'... ;(


Ojej... Srečno z zdravljenjem!
"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." - N. Zaplotnik
AnieK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 29. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a AnieK » 03. Jun. 2014 15:16

Živjo :) Imam nekaj vprašanj glede hpv, če mi bo kdo vedel pomagati. Sem dobila od ginekologa napotnico za bolnišnico, da bi mi tam kirurško odstranili izrastek. Ker sem pa bila v takem šoku sem čist otrpnila, on pa me je na hitro odpravil in ni nič razložil zato nevem kako to poteka, ali je boleče..nekje na netu sem prebrala, da moram po odstranitvi tam ostati na opazovanju.je to res?

Vesela bi bila, če bi lahko kdo dal kako informacijo ali izkušnjo o tem, ker sem res v temi.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 04. Jun. 2014 18:18

a govoriš o genitalnih bradavicah oz. za kakšne izrastke gre? Če so bradavice, je poseg en dva tri mimo in greš lahko takoj domov, če so kaki drugi izrastki, pa lahko ostaneš kakšen dan na opazovanju. Ampak ker nisi povedala, za kaj točno gre, se lahko samo ugiba..
AnieK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 29. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a AnieK » 04. Jun. 2014 19:07

bradavica je ja na zunanji strani
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 04. Jun. 2014 20:13

Ponavadi se gre še isti dan domov oz. kar takoj po odstranjevanju. To je res čist "mim grede"
Uporabniški avatar
lipgloss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lipgloss » 22. Jul. 2014 16:42

ja tudi jaz sem preživela tak isto, nekaj let nazaj.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 11. Apr. 2015 12:54

Vem da je za klamidijo potreben bris (za žensko), vse krije zavarovalnica, samo napotnico potrebuješ od tvoje ginekologinje...

HPV je zelo razširjen, vendar če ženska hodi redno na PAP test (1x letno) je OK. Zavarovalnica pokrije PAP na vsaka 3 leta, zato si pač vmes sama plačam (cca. 30 evrov).

Me prav ima da bi se za foro šla testirat, čeprav nimam nobenih težav.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov