Skupno hujšanje

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 16. Apr. 2013 19:31

Js bi na tvojem mestu za večerjo raje pojedla kakšno solato in pa beljakovine. kakšno tuno ali kaj podobnega. ker sadje ima preveč sladkorja za zvečer, tako da daj to bolj čez dan :)
You make me smile, please stay for a while :)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 16. Apr. 2013 19:55

Pa za zajtrk mogoče raje kakšne ovsene kosmiče ali kakšne druge naravne polnozrnate (npr. ječmenove), koruzni imajo ponavadi dodan sladkor, pa tudi nasploh višji glikemični indeks, če se ne motim :) Za ovsene kosmiče sem že večkrat slišala, da so priporočljivi, ker po njih dlje traja občutek sitosti :) Pa še kak sadež noter narežeš, pa je :D
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 16. Apr. 2013 20:06

ja dej ovsene za zajtrk. js jih jem z jogurtom pa narežem notr kakšno banano al pa kivi, jagode ipd.
You make me smile, please stay for a while :)
star111
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 14. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a star111 » 17. Apr. 2013 5:15

Inaa** napisal/-a:Js bi na tvojem mestu za večerjo raje pojedla kakšno solato in pa beljakovine. kakšno tuno ali kaj podobnega. ker sadje ima preveč sladkorja za zvečer, tako da daj to bolj čez dan :)


japravno razmišljam v tej smeri ... no sej bliža se poletje tko da so solatke zmerja bol aktualne

Drugače pa hvala za nsvet :D

Lp.
star111
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 14. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a star111 » 17. Apr. 2013 5:17

dot napisal/-a:Pa za zajtrk mogoče raje kakšne ovsene kosmiče ali kakšne druge naravne polnozrnate (npr. ječmenove), koruzni imajo ponavadi dodan sladkor, pa tudi nasploh višji glikemični indeks, če se ne motim :) Za ovsene kosmiče sem že večkrat slišala, da so priporočljivi, ker po njih dlje traja občutek sitosti :) Pa še kak sadež noter narežeš, pa je :D


Oves odpade ker sem alergična drugače pa v teh koruznih kosmičih ki jih imam so brez dodanega sladkorja :)
star111
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 14. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a star111 » 17. Apr. 2013 5:18

Inaa** napisal/-a:ja dej ovsene za zajtrk. js jih jem z jogurtom pa narežem notr kakšno banano al pa kivi, jagode ipd.


Težava alergična sm na oves ..
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 20. Apr. 2013 10:11

še en nasvet - če si se že odločila pisati blog o tem, dej potem redno piši objave po dnevih :D razn če si že obupala. :razz: mal heca. upam da nisi :)
You make me smile, please stay for a while :)
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 05. Maj. 2013 9:03

Jej na dve uri, da ti sladkor ne bo nihal. Pa ne preveč sadja jest, raje več zelenjave. In tudi testenin, ne več kot 60g pojest - preveliko nihanje sladkorja.
Mimo grede odprla si temo - piši zdaj blog in vzem se v roke!
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 05. Maj. 2013 14:39

Tale blog je pa pri njej hitro zamrl. Glih 2 vnosa in je to to... Haloooo. Zakaj se folk odloči potem za blog! Pa tako reno je napisala, da misli shujšat 20 kg. Če že z blogom ne more vstrajat več kot 2 dni, kako ji gre potem kaj z dieto?! Upam, da bolje. :roll:
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
nememento
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 19. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a nememento » 05. Maj. 2013 16:08

Eh, jaz pa je niti ne "obsojam". Mi je čist popolnoma jasno, kakša je natura takilih visokoletečih planov.

Punca je pač upala, da jo bo z javno objavo in bloganjem podpisala pakt, da ne bo razočarala in se razkrila kot "šibko". Sam stvari ne delujejo tako, četud bi dobila še 100x več spodbud, kot jih je.

Anja, javi se, in sporoči, da se tokrat motim :D


Jst bi se tud moral mal v formo spravit, časa ni več velik :D Kako pa ostale, ste zadovoljne s svojo postavco?
star111
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 14. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a star111 » 29. Okt. 2013 8:41

Začela na novo z blogom .... SPREMLJAJ! :) vdaba insanity and hip hop abs

LINK: http://fitnessanya.blogspot.com/
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 29. Okt. 2013 9:25

Ne pretiravaj z vadbo...bistvo je v prehrani. Ker če boš treniral tako, da boš 'rdeča v faco', nisi naredil kaj dosti oziroam boš klavrno propadla v svojih poskusih.

Vadba med hujšanjem za osebo, kot si ti, je namenjena zgolj temu, da telo v čimmanjši meri razgrajuje mišice ter da 'kuri' maščobne obloge, ki jih je očitno kar precej.

Tako da - ustrezna prehrana, veliko spanja in zmerna telesna vabda, pa si zmagala...

pol ko končaš s hujšanjem, si nam pa dolžna eno sliko meć. :razz:
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 29. Okt. 2013 16:34

Jezus ta jedilnik z bloga je pa totalno(!) mimo ... cel kup mleka, sladkorjev, umetnih zadev. Meni se ne zdi ne zdrav ne fin za hujšanje ... :?
star111
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 14. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a star111 » 29. Okt. 2013 17:44

*Abby** napisal/-a:Jezus ta jedilnik z bloga je pa totalno(!) mimo ... cel kup mleka, sladkorjev, umetnih zadev. Meni se ne zdi ne zdrav ne fin za hujšanje ... :?


pač jaz sem si zastavila tak jedilnik ... mleka?! :O (mleko=beljakovine) tako da neve kaj je s tem narobe? :O
sladkorjev??
umetnih zadev (to je pa samo nadomestilo obroka in jaz v tem ne vidim nobenega problema ... )
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 29. Okt. 2013 19:40

Jedilnik res ni optimalen, ampak vsakršen korak k bolj zdravim prehranjevalnim navadam je :top:

Odsvetujem mlečen riž za večerjo (oz. mlečen riž nasploh - ta se navadno kuha iz belega riža, ki je pri dieti itak no-go, v vsakem primeru pa gre za škrob, ki se mu je pred spanjem fajn izogibat). Izogibaj se tudi sadja pred spanjem - iz podobnih razlogov, sadje je cukr. Pa se morm strinjat z Abby, ker imaš tudi za moj okus preveč nadomestkov obroka (beljakovinskih ploščic, shakov..) - trgovine so polne dobre, raznovrstne in polnovredne trde hrane, tako da ne vidim potrebe po tem, da bi vsak dan jedla nadomestke. Jst jih pijem/jem samo takrt, ko mi ne uspe pojesti zadosti beljakovin čez dan (ker letam iz enga konca na druzga in nimam časa kej pametnejšega pripravit).

Naplošno imaš čist preveč sadja in premalo zelenjave in kompleksnih hidratov - glej, da jih dovolj poješ vsaj s kosilom. In dajanje nasvetov, da je treba za "kosilo jesti čim manj" je mimo - sploh, če imaš tok zahtevne treninge kot je Insanity.

Pogrešam še zdrave maščobe - oreščki, olivno olje, mastne ribe... :zustimm:

Drži se načela: jem, torej hujšam :!:
Predvsem pa ne štej kalorij, jej samo, če si lačna in raje pazi na izbor živil.
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov