Skupno hujšanje

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

matejka**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 176
Na forumu od: 20. 4. 2008
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a matejka** » 08. Sep. 2009 8:15

Tamalla napisal/-a:Kakršne koli ste, ste lepe ;) ..Pozdrave


To bi za tebe tudi veljalo, namest da si se sekirala da imaš preveč kg(56). še ti kg niso primerni za tako punco-ker praviš da hodiš na fax.


Tamalla napisal/-a:No in kar je najbolš, je bilo, da mi je rekel, da sm se malo poredila od kar sm na faxu


Mogoče pa le tega ni mislil tako kot si ti vzela -da si zanj debela. Mogla bi ga vprašat če to misli v dobrem smislu (pač da fanj zgledaš tut z malo več kg) ali pa vslabem.

Koliko pa si stara(glede na to da si na faxu)? Koliko pa si velika?
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 08. Sep. 2009 19:30

se spomnim ko sm bla jz v OŠ,prekla da ni večje, vsa blede, presušena, skor k da sm bolna.. pa skos na polno telovadba, moja mt že na sploh kuha zlo malo in v zelo mejhnih količinah, tut hrana nasploh mi ni prestavljaja nekega ful zadovoljstva..smo več al mn žvel za počitnice 1x letno v hotelu in vsi veseli k smo jedl same specialitete...no pač, prihod na SŠ,vse manj telovadbe oz. skoraj nič, stalno toaste ter mc donaldsi + pica + v bližnjem lokalu-tomato če poznate neke zmešančke-tuna+koruza+velik kečapa 8sicer men ni dober šezmer)+majoneza...in se je začel, potem spoznala tipa s katerim sva stalno hodila za ziher 1x tedensko nekam vn jest al na pico,mcdonalds..in kile so šle v 2. letniku gor, prej sm ap dobila 2 kile v enem letu (WOW) in stalno se sekirala kako da se zredim pa da sm čimanj športala,čeprav so nas teral,raznorazna tekmovanja, pos stresom zaradi ocen itd...in je pršu fax, kjer ne delamo ama nič,stalno po pijačkah,kavicah,žurak,alkohol v potokih vsak vikend,stalno hrana na bon, sploh dostave kjer se usak dna loh napokaš do mrtvega (lol)...in rezultat je tle,da se levim v eno bolj kompaktno žensko,k ma stegna,boke&rit...kot peščena ura...in kje so tisti časi, ko sm bla suha, preveč. Sedaj tut če manj jem,ostajam na isti kilaži,amapk morm kr dost pazt kok dam vase. Sem se spomnila, da sm včasih ful počas jedla, tko kosilo po pol ure, juho počas, krompir počas, meso,ribo,makaronflajš..karkoli zeloo počasi, sedaj pa zmečem vase pa sem še lačna. Torej definitivno je tut to,da se je počas, po 20 minutah že občutš sitost, tko da zdej tut v restavracijah pač pustim na krožniku. Je pa hudič, ker mam ful rada hrano,sm ful gurmanka, ful mi pomeni da dobr jem, k pomislm na hrano kako jo bo okušat mmm kot orgazem LOL :D pa po 7 uri več ne jem, če pa že pa kakšen jogurtek al pa solato,čene grem raj spat lačna, ker ko spiš itak ne veš da si lačen, če razumete :) Drugače miv si rpavijo, ja v kaj boš pa ti hujšala pa blabla, ampk vidm jz da mam kr mau zalito faco,mau debelejše roke, bl tako komadno postavo. Isto je moj reku, da sm se v tem letu kr mau poredila, sploh v rit :/ prasc :D

kaj pa on, k ma tak trebuh, da loh dam njegovga brata skp pa fotra pa dedka pa bojo lih po velikosti uštimani,kr nej pogleda svojo prihodnost haha če pogledma jz svojo mt, nimam NČ bat.

Ona mi je skos govorila do 30ga loh ješ vse, zdj je pa nehala in isto babi, ne teži več da nej jem hm :D
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 09. Sep. 2009 21:04

^^ jah; to je pomojem vsak človek bolj občutljiv na rejenje, ko je starejši.
V oš sem tud jaz pojedla več kot fantje, pa me ni blo nič skup :P , ko pa enkrat nehaš rast in se razvijat se pa hitr zašpehaš.. Pa še kot otrok si skos na nogah, na biciklu, rolerjih itd; mi pa sam še na kavicah pa za knjigami :lol:
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 12. Sep. 2009 16:42

polly-polly napisal/-a:
fun napisal/-a:
polly-polly napisal/-a:surovega. Prav za vsa živila se gleda surovo. :)


ammm; ja sej riž se kuha v vodi :D ; ne razumem zakaj bi imel kuhan več/manj kalorij kot surov.. :oops:


Mogoče se nismo zastopl. Vsi podatki, ki jih najdete o kalorijah so merjeni na 100g surovega riža. Tudi tisti na embalaži.

Pri kuhanem rižu imaš pa ti zraven še vodo, ki jo riž zavzame. Torej, 100g kuhanega riža (zmesi) ima manj kalorij kot 100g surovega. Ker je v teh kuhanih 100g še en delež vode, ki doda težo. Pri surovem pa je izključno samo riž.

Joj, ne vem če sem sploh logično razložila tole. Če tehtate hrano, se jo v glavnem tehta surovo.


hm...sam mni je to potem full cudno... ker potem to pomeni da ga lahko pojes res nenormalno veliko. ker potem ko ga ti skuhas npr. 100g surovega se potem napihne in ga je ogroooomno!
mislim...v nobenem clanku ki so namenjena zivilom v smislu (kaj lahko jeste pri hujsanju in se boste full najedli in zauzili skoraj nic kalorij) riz ni omenjen.
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 12. Sep. 2009 17:32

Sej ne smeš pojest 100g riža. Si sama ugotovila, da je to veliko. Tam okoli 50 - 60g.
ful najedli - zaužili nič kalorij -> to dvoje ne gre skupaj.

Ne vem točno kaj misliš. Recimo definitivno 50g riža ni preveč. To ima le okoli 160 kcal.
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 12. Sep. 2009 18:19

ja sej to vem....zanima me to...pac ce dobim napad lakote (eden unih k je cisto brezvezen) ko ves da si jedu eno uro nazaj, to potem pomeni da si riz komot skuham brez da bi zauzila full dodatnih kalorij.
torej...ce si skuham 5 zlic (surovega riza) ni nic pretiranega?

joj sm zakomplicirala....se sama sebe kle ne razumem :(
torej....gleda se surovo zivilo? ce na embalazi pise 100g npr. 350 kcal pomeni da jih imam na krozniku veliko manj, ceprav izgleda da je riza vec?
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 12. Sep. 2009 18:58

Ah, ne si kuhat riža, če dobiš napad lakote. :) Pojej potem raje kakšn rižev vafelj - ista fora, pa ni treba kuhat. Še boljš pa pest oreškov, ker ti maščobe, dajo občutek sitosti, pa še ful zdrave so. Lahko pa tudi kaj beljakovinskega. Nekaj malega, glede na to, da si uro po obroku.

Ja, kuhanemu riža se volumn zelo povečan in ga izgleda precej več, kot prej surovega. 5 žlic je ok oz. če imaš kakšno tehtnico si stehtaj. Pa zraven pojej še mal mesa, ne samo riža jest.
:)
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 13. Sep. 2009 12:59

ok hvala...toliko da vem :)
kaj vi jeste za malico cez dan in za vecerjo? razmisljam da bi si zacela zvecer kuhat juhice ker mi jogurti ze lezejo skozi usesa....
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 13. Sep. 2009 13:15

Za malico največkrat jem kruh in še kaj zraven. Ali pa kakšen jogurt in sadje. Za večerjo pa kakšno solato ali pa kaj podobnega kot sem že naštela za malico. Včasih kakšne palačinke. Ne spadam med tiste, ki si skuhajo obilno večerjo kot bi imeli kosilo. Toliko res ne rabiš in to pomoje potem gre na nabiranje kg. 1X na teden pa si vseeno nekje zunaj privoščim kakšno pico ali pravo večerjo.
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 13. Sep. 2009 13:31

ja sej jst tud kje berem kaj za vecerjo pa je to kar imam za kosilo....
sam ksna zelenjavna juha pomojem ni prehuda.
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 13. Sep. 2009 13:32

aja se to...kaj mislite o hujsanju s kisom? sem ravno govorila z prijateljico pa je rekla da ima namen s tem probat...
Uporabniški avatar
electra*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 517
Na forumu od: 18. 8. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a electra* » 26. Sep. 2009 21:26

Zanima me če kera vee kako vajo ki je namenjena izgubi maščobe na bokih in stegnih??je vredi če delam trebušnjake in počepe?kaj naj še vključim?
.luna.....
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 10. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a .luna..... » 27. Sep. 2009 8:20

^^
Če bi se rada znebila maščobe moraš vključiti aerobno vajo ( npr.tek) in pazit kaj daš v usta, ker samo počepi in trebušnjaki ne pomagajo NIČ. Za boke so vredu starnski trebušnjaki, vendar se moraš prvo znebit maščobe, ker samo z njimi ne boš dosegla nič. Če pa se hočeš znabit maščobe na stegnih pa pomaga tek.
dandy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 29. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dandy » 01. Okt. 2009 18:58

electra* napisal/-a:Zanima me če kera vee kako vajo ki je namenjena izgubi maščobe na bokih in stegnih??je vredi če delam trebušnjake in počepe?kaj naj še vključim?


ja to tut mene zanima samo jst rabm samo za boke pa trebuh...tečt pa ne smem zarad kolen...kolesarm pa ful sam mi nč ne pomaga pr trebuhu pa ene vaje sm začela delat pa trebušnjake...a bo to zaleglo???
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 01. Okt. 2009 19:02

Vaje so vredu, zdaj pa porihtaj še prehrano, da bo primerna za pokurit tisto maščobo na trebuhu in bokih. :)

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov