Savna

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 11. Feb. 2011 22:45

claire napisal/-a: in ne razumem vas žensk, kako bi lahko zamerile tipu, oz. ga pustile, če bi izrazil željo, da se ne šopirite nage v savni z njegovim best frendom. a vas potem lahko ta frend tudi malo poči po ritki in se skupaj z vami tušira?

rinca in zakaj imaš ti modrc gor čez dan? saj te noben ne vidi čez. :roll: v čem je point?


Že začetek je čudno postavljen. Zakaj razumeš to kot šopirjenje? Drugi del o tem, da te še po riti udari, je pa sploh zgrešen.
Modrca nimam gor zato, da se mi prsi ne vid, ampak zaradi drugih razlogov. In poleti si ga kdaj sploh ne dam gor, zakaj bi si ga, če imam mejhne, čvrste in lepo oblikovane.

claire napisal/-a:da bi pa na morju se pred njim IN frendi afnala in se sončila gori brez... to mi moja zdrava pamet pove, da se to ne dela


Zakaj je sončenje zgoraj brez afnanje? In biti gol šopirjenje? Ne vem kako ti dojemaš svoje telo, ampak js ga ne uporabljam za afnanje in šopirjenje. Če smo na navadni plaži, vprašam družbo, če koga moti, če sem zgoraj brez in slečem zgornji del, če je vsem prav. Ampak večinoma hodim na nudistično, tako da se redko to naredi.
A goal without a plan is just a wish.
pinanina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 14. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a pinanina » 14. Feb. 2011 8:25

claire napisal/-a:^^ to pomeni, da bi šla tudi ti v kopalkah v savno, ker bi šli tudi drugi?

bom še tebe vprašala. koliko tvojih prijateljic je videlo tvojega fanta nagega in koliko njegovih prijateljev je videlo tebe nago?


Nisve se razumeli...če se odločiš za savno je normalno, da boš gola in te bodo drugi videli golo. In ti seveda njih.

Če smo pa na plaži se prilagodim tudi družbi, če se odločimo da gremo na nudl se slečem. Ker večinoma hodim na nudl me je golo videlo že kar nekaj prijateljev.
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 14. Feb. 2011 19:33

claire napisal/-a:in ne razumem vas žensk, kako bi lahko zamerile tipu, oz. ga pustile, če bi izrazil željo, da se ne šopirite nage v savni z njegovim best frendom. a vas potem lahko ta frend tudi malo poči po ritki in se skupaj z vami tušira?


Iti v savno, iti na nudistično plažo NI šopirjenje. Kdor gre tja samo zato, da bo nag in ga bodo ljudje gledali, nekaj v glavi nima poštimano, ampak večina nas gre v savno zaradi sprostitve in na nudistično plažo zato, da lahko nagi plavamo :D

Nadalje, če me nekdo vidi golo, še ne pomeni, da ima kakršno koli pravico, da me tretira kakorkoli drugače, kot bi me sicer. Sploh pa ne, če me vidi golo nekje, kjer je golota norma. Upam, da se zavedaš, da tvoja izjava izgleda, kot da si mnenja, da je ženska golota pred moškim že praktična enaka seksualnemu kontaktu. Kar ni več tako daleč od mnenja, da so si punce same krive za neželen seksualni kontakt, ker so pač bile pomanjkljivo oblečene.

In še ena stvar: jaz nisem last mojega fanta; moje telo ni last mojega fanta. Če meni paše iti v savno, grem v savno; če me bo kdo pogledal in se bo on počutil užaljenega, je to povsem njegov problem in zato ne mislim opustiti savnanja. Če bom želela posončiti prsi, bom dala modrc na plaži dol in bom topless. Spet, čisto njegov problem, če mu je zaradi tega neprijetno. Ampak res ne vem, kakšen razlog bi imel za to. Ljubosumje na ostale, ker ni več edini, ki me vidi nago? To mi vleče precej na posesivnost. In zakaj bi mu bilo še posebej bedno, da me vidijo njegovi kolegi?? Ker ... ne vem, bi ob pogledu name zblazneli in bi me hoteli ukrast? :lol:

Sicer pa, po mojem me je videlo nago (v savni in na nudistični plaži) ene 5 njegovih kolegov obeh spolov. Groza, a. :D
Every rose has its thorn
pinanina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 14. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a pinanina » 15. Feb. 2011 9:03

S družbo hodim na nudistično plažo in mi je normalno, da smo vsi goli. Če koga ful moti moja golota ponavadi ne gre z nami. Ne maram pa osebkov, ki gredo na nudl plažo ali v savno samo zato, da si ogledujejo druge.

Sicer pa po mojih izkušnjah imajo punce več težav s slačenjem kot fantje. In še do nobene nisem bila nesramna, če ni hotela biti čist naga na plaži ali se je ful zavijala v brisačo v savni.
1sneguljčica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 6. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a 1sneguljčica » 01. Avg. 2011 13:21

Jaz bi tud šla.

:?:
A kateri kaj pomaga glede prehladov, kože ali česa podobnega?
Katera je najboljša?
Kalikokrat na sezono greste?
Koliko vas stanejo obiski?
Uporabniški avatar
*beebee*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 29. 8. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *beebee* » 29. Avg. 2011 13:21

savno imam doma in je res super tako za kožo (če se fain potiš ti jo lahko dobro prečisti - znebiš se mastne kože in posledično zmanjšanje mozoljev, koža pa je mehka kot dojenčkova ritka :D ) kot za počutje..po savnanju in kopeli se počutiš kot prerojen :D ...hodim približno 3x ali pa 4x na tedn..pri tem je fainče imaš nek urnik po katerem se ravnaš -tako mi je svetoval gospod kjer te savne delajo.

pomaga tudi pri odganjanju prehlada, ker ti telo vsakič zelo prečisti in vsi tisti odvečni strupi v telesu gredo ven.
1sneguljčica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 6. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a 1sneguljčica » 13. Sep. 2011 7:50

Ja, ja doma bi jo z veseljem imela :)
sarimari
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 8. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a sarimari » 10. Jan. 2012 0:32

Sama sem bila vedno proti savni, ampak zadnji mesec sem pa redni gost skoraj vsak teden, ker to je pa res top. Bila sem v laškem, rimskih in orhideliji. Po moje imajo v laškem savne na ustreznem nivoju.

Konec meseca gremo pa z družbo v čateške za par dni. Kakšne so pa tam savne oz. celoten notranji kompleks z bazeni vred?

tnx
*bejba*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 23. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *bejba* » 23. Jan. 2012 22:15

dokaj redna uporabnica savn, poznam pa tudi nekaj zaposlenih v savnah... in se strinjamo, da kopalke v savno ne sodijo! :)
zakaj? obleci pvc pa v savno. učinek bo precej podoben. mozoljčki in turi niso izključeni. :wink:
če ti je res tako zelooo nerodno, potem bodi v brisači oz. javne savne pač niso zate.. pa brez zamere. :wink: :)
To look into the eyes of a wolf is to see your own soul - hope you like what you see.
Uporabniški avatar
kenro58
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 27. 6. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a kenro58 » 02. Nov. 2017 9:43

Kakšno priporočilo kje se da dobro savnat v Ljubljani? :)
Zerina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 13. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Zerina » 02. Nov. 2017 14:28

Priporočam Sense Wellnes (Austria Trend Hotel), prav centru pa Spa v mestu.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov