Savna

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 11. Feb. 2011 12:29

*mala* napisal/-a:^^ to so pa čist punce krive, da si dovolijo sprejemat ukaze od fantov :roll:


mala take "ukaz" se ne more primerjati z "ukazom" "ne smeš ven" recimo. glej. meni moj še enkrat ni rekel, da ne smem biti gola v savni, ali karkoli. če mi paše sem, sicer ne. da bi pa na morju se pred njim IN frendi afnala in se sončila gori brez... to mi moja zdrava pamet pove, da se to ne dela, ne rabim nobenih ukazov.
mislim. a bi tebi blo kul, da bi se tvoj sončil nag pred tvojimi frendicami?
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 11. Feb. 2011 12:40

Jah, klinc. Če bo meni pasalo bit zgoraj brez, bom, pa če je samo fant al pa kolegi zdraven. Pa fant itak že od malega navajen nudističnih kampov, kamor hodil s starši (in kakšnimi družinskimi prijatelji in glej ga zlomka, vsi so bili nagi, čeprav znanci/prijatelji). In ja, če bi šli vsi skupaj na nudistično plažo, me nebi motilo, da bil tudi on nag pred mojimi kolegicami. Na navadnih plažah pa še nisem videla moškega spodaj brez :D in mislim da tudi moj nima te želje bit edini :D
Če mi fant prepove bit naga v savni pred njegovimi kolegi, lahko samo še čakam kdaj mi bo rekel, da je to krilo prekratko, dekolte preglobok, da ne smem plesat s fanti, itd...
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 11. Feb. 2011 12:55

^^ prijatelji njegove mame se ne morejo primerjati s tvojo najboljšo prijateljico.

pred kolikimi njegovimi prijatelji si že bila naga do zdaj? no to me res zanima. in pred kolikimi tvojimi prijateljicami je bil nag tvoj fant?

jaz ne bi hotela fanta, ki bi mu dol viselo, če me njegovi frendi vidijo nago.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 11. Feb. 2011 13:02

Recimor da nobenim. Ker ne hodim z njimi na morje (in on ne z "mojimi") in ker (še) ne hodim v savno. Ni blo še šanse :lach:
Sicer pa ne vidim razlike pred tem, da me njegovi kolegi vidijo golo, al pa neznanci...
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 11. Feb. 2011 13:06

^^ se mi je zdelo ja. :D
no jaz pa vidim ogromno razliko. kakor mi za neznance tudi marsikaj drugo ni mar, kar mi za prijatelje je, tako je tudi tukaj.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
pinanina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 14. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a pinanina » 11. Feb. 2011 13:42

Mene lahko vidijo golo samo ljudje ki so tudi sami goli...o tem govorim. Ne bom pa naga na javni plaži, kjer so ostali v kopalkah.

Na nudl plaži ali pa v savni, kjer smo vsi goli mi pa ni problem biti gola...tudi, če so to njegovi prijatelji.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 11. Feb. 2011 14:39

^^ to pomeni, da bi šla tudi ti v kopalkah v savno, ker bi šli tudi drugi?

bom še tebe vprašala. koliko tvojih prijateljic je videlo tvojega fanta nagega in koliko njegovih prijateljev je videlo tebe nago?
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 11. Feb. 2011 14:50

Najbolje, da gremo fantovim kolegom na dom v trenču in spodaj nič, se razgalimo in gremo, da dokažemo svoj prav :P
Fora je edino to, da hočem imet js odločitev, kje se razgalim in pred kom (seveda stvari, za katere vem, da niso "prav", da bi se kar razgljala za foro; ampak so pa kraji kjer je to čist primerno in normalno in ja, tam me nebi motilo); ne pa da fant vpliva na moje odločitve in mi govori kaj lahko in kaj ne.

Aaaa, sem tak zmedeno napisala. Upam da se razume kaj hočem povedat.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 11. Feb. 2011 14:52

Dajte še mene vprašat, koliko fantovih kolegov me je videlo nago :)
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 11. Feb. 2011 14:59

^^ no povej. :)
ker me zanima, če sam nakladate (npr. mala- sori, ampak je res), ali ste dejansko tako... kako bi rekla... odprte za nove izzive in vam ni panike se slečt pred komerkoli. (pol vam svaka čast)

(mala itak je odločitev na tebi, ampak fant bi bil upravičeno užaljen, če bi se slačila pred njegovimi prijatelji, kljub temu, da bi vedela, da tega ne odobrava. to je neke vrste izdaja zame in ne ukazovanje in postavljanje ultimatov. ne vem zakaj bi bil tak fant prasec in za pustit ga takoj.)
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 11. Feb. 2011 15:03

Če sem prav preštela, šest. + nekaj punc.

Včasih smo še skupaj hodili na počitnice. Del zimskega dopusta je bil obisk savne, poleti na morju smo se pa ponoči hodili nagi kopat.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 11. Feb. 2011 15:03

... ni mi prikazal vseh postov, tako da tega jemljem nazaj..
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
Rollin #2
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 13. 8. 2010
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #2 » 11. Feb. 2011 16:24

eh fuj... meni je savna ena od najbolj ogabnih reči ki jih lahko izkusiš. in še plačat moraš za to. kr neki ljudje zaprti v kotlu se skupaj kuhajo kot v juhi. ma prou merda. fuj. :eew:
Thanks to denial, I'm immortal!
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 11. Feb. 2011 17:53

^^tis čudna :P
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
RmX
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a RmX » 11. Feb. 2011 18:11

Bil parkrat v Atlantisu.. Prijetna stvar, paše učasih..

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov