Savna

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 09. Feb. 2011 21:45

Kje je pa pol fora da maš kopalke na seb, če si itak čist zavita v brisačo? :) Sm neki postov nazaj to napisala - v savni švicaš v kopalke in predvidevam, da greš v njih pod tuš (valda ne greš naga, če ti je že v savni, kjer je tema, nerodno). Ti se nikol ne boš mogla dost dobr v kopalkah stuširat, poleg tega švic ostane v kopalkah (ne mi rečt, da lahko kopalke dobro prepereš, če jih maš na seb); pol greš pa v teh kopalkah v bazen/jacuzzi. Uglavnem - kokr kol obrnš, kopalke ne spadajo v savno...Jst mislm, da če je nekomu tok zlo nerodno, da more met kopalke, klub temu, da je zavit v brisačo, savna pač ni zanga (brez zamere :) ).
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 09. Feb. 2011 21:56

Ja, res je. Če ti uspe cele kopalke pod brisačo skrit, potem bi bila mirno lahko brez.
Sploh pa, kopalke imaš gor, pa še v brisačo se zavijaš? A ne bi mogoče še kakšnih kavbojk navlekla nase? :P
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 09. Feb. 2011 22:15

jullia_ :respekt: :lach:
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 10. Feb. 2011 7:13

haha, saj vem da kompliciram :D
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 10. Feb. 2011 9:43

pinanina napisal/-a:
*SunFlower* napisal/-a:Največkrat grem s fantom, včasih gre zraven z nama tudi kak njegov kolega, včasih grem pa tudi sama.



A fant nima nič proti, da te njegov kolega vidi nago?


Ne, nima nič proti. Če bi pa imel, pa verjetno ne bi bil prav dolgo moj fant.
Every rose has its thorn
pinanina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 14. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a pinanina » 10. Feb. 2011 12:20

*SunFlower* napisal/-a:
pinanina napisal/-a:
*SunFlower* napisal/-a:Največkrat grem s fantom, včasih gre zraven z nama tudi kak njegov kolega, včasih grem pa tudi sama.



A fant nima nič proti, da te njegov kolega vidi nago?


Ne, nima nič proti. Če bi pa imel, pa verjetno ne bi bil prav dolgo moj fant.


Imaš srečo, da si tako samozavestna

Poznam nekaj kolegic, ki jim fantje ne pustijo, da bi bile gole v savni pred poznanimi ali že na morju topless
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 10. Feb. 2011 12:30

^^ to so pa čist punce krive, da si dovolijo sprejemat ukaze od fantov :roll:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
pinanina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 14. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a pinanina » 10. Feb. 2011 12:40

*mala* napisal/-a:^^ to so pa čist punce krive, da si dovolijo sprejemat ukaze od fantov :roll:


se čist stinjam s teboj...mene ne moti, če me njegovi kolegi vidijo golo, pod pogojem, da so tudi oni nagi.

Ločim goloto in spolnost
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 10. Feb. 2011 14:36

*mala* napisal/-a:^^ to so pa čist punce krive, da si dovolijo sprejemat ukaze od fantov :roll:


Točno to. Moj že izrazi svoje preference (čeprav on je v kontra smer - on še raje vidi, da sem topless na plaži, da 'nimam lisaste joške' :lol: ), ampak v končni fazi je moja golota moja odločitev in kar priznam, da se tu prav nič ne oziram nanj. Meni bi kar hitro prekipelo, da bi mi fant govoril, kje in kako smem biti naga.
Every rose has its thorn
pinanina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 14. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a pinanina » 10. Feb. 2011 15:42

*SunFlower* napisal/-a:Moj že izrazi svoje preference (čeprav on je v kontra smer - on še raje vidi, da sem topless na plaži, da 'nimam lisaste joške' :lol: ),


Moj je isti...najraje vidi da sem čist gola na plaži
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 10. Feb. 2011 16:02

jullia_ napisal/-a:Ja, res je. Če ti uspe cele kopalke pod brisačo skrit, potem bi bila mirno lahko brez.
Sploh pa, kopalke imaš gor, pa še v brisačo se zavijaš? A ne bi mogoče še kakšnih kavbojk navlekla nase? :P
A ni tole že mal pretiravanje s tem zajebavanjem, no..
Pač, punca vidi prednosti savnanja, paše ji, ampak ker ji je nerodno bit gola pred ljudmi (verjamem, da smo taki kar v večini..), naj se zaradi tega odpove savni sploh?
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 10. Feb. 2011 16:09

^^lej, ona ima kopalke gor, čeprav je cela zavita v brisačo. v čem je point? razen v tem, da (če hodi v bazene) s svojim švicem, ki se ga iz kopalk ne da sprat, zasvinja bazen za vse ostale (beri poste od haylee).
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 10. Feb. 2011 16:22

^^ker..gre vseeno potem še pod tuš (s kopalkami)?
Ja, tisto z bazenom sem prebrala..in upala, da summer vsaj tega ne prakticira. :)
(oz., priznam, da ne vem: a je to ločen bazen, rezerviran za tiste iz savne al pač "odprt za vse" (v kopališkem kompleksu)?)

(o tem, kaj vse se pa itak že v bazenih nahaja, pa se mi zdi nesmiselno zgubljat besede)
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 10. Feb. 2011 19:42

Ločen bazen za ljudi v savni.
Every rose has its thorn
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 11. Feb. 2011 12:20

pinanina napisal/-a:mene ne moti, če me njegovi kolegi vidijo golo, pod pogojem, da so tudi oni nagi.

Ločim goloto in spolnost


zakaj je pa to pogoj, če smem vprašat? ker to je kaj? jaz - ti? pomeni, da če bi oni šli v kopalkah, bi šla še ti? ali bi te bilo sram, biti edina gola? res me zanima. ker ste tako pametne nekatere o "nesramovanju telesa", kako je to zakon, da si tam, kjer vsi švicajo nag, kako je to krasno, da smo vsi ljudje.. zraven pa pišete neke "pogoje" ala "tudi oni nagi" ali "pod tušem pa ne". ne razumem, kaj ima torej to vezo? če ti ni problem biti naga. :roll:

tudi jaz ločim goloto in spolnost, ampak njegovi frendi me pa res ne rabijo gledati gole. moje telo je moje. in nočem, da vsak, ki ga poznam ve, kje imam lepotično piko, kakšne so moje bradavice in kako imam pobrito. to mi je pa res too much, da bi hodila s fantom in njegovimi frendi v savno. halo. priznam, da niti pred svojimi prijatelji nisem gola, ker se mi ne zdi primerno. ne na morju, ne nikjer.
in ne razumem vas žensk, kako bi lahko zamerile tipu, oz. ga pustile, če bi izrazil željo, da se ne šopirite nage v savni z njegovim best frendom. a vas potem lahko ta frend tudi malo poči po ritki in se skupaj z vami tušira?

in kaj bi zdaj spet rade iz punce, ki gre v kopalkah v savno????

rinca in zakaj imaš ti modrc gor čez dan? saj te noben ne vidi čez. :roll: v čem je point?
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov