(Pre)dolga menstruacija

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Jacksonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 31. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Jacksonka » 09. Jan. 2012 2:50

Žio punce, spet sem tukaj, spet imam problem. Tokrat se čudno vede moja mensturacija. Lahko rečem, da jo imam že od lani. Običajno traja 4-6 dni, zdaj pa že 10 dni. Brala sem da je normalno do 10 dni, kar je pa več je pa za h zdravniku. Držim pesti, da bo jutri k.o.n.e.c. in da bo vse vredu.
Je imela katera podobno težavo in kako se je vse skupaj končalo?

Najhvala za odgovor!
Uporabniški avatar
Jacksonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 31. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Jacksonka » 09. Jan. 2012 11:12

seveda, ni še konec...
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 09. Jan. 2012 11:25

imaš jo praktično že od lani? :D
stara si pa?

traja to neki časa, da se res uredi...

moja je delala par let probleme in se ustalila na 9dneh in pride na obisk na dober mesec :roll:

pomoje nimaš nekih razlogov za paniko, ker se ti še ureja!
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
Jacksonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 31. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Jacksonka » 09. Jan. 2012 11:53

ja, se opravičujem, stara sem 22 in nikoli še nisem imela kakršnihkoli odstopanj... To je prvi "nenormalni" pojav.
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 09. Jan. 2012 12:42

in imaš eno leto menstruacijo?
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 09. Jan. 2012 12:46

^^neee, pohecala se je na račun prestopa v novo leto pač :) pomoje ni hotela rečt, da jo ima šele 1 leto
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 09. Jan. 2012 12:59

eh :lol:

zdaj sem šla še enkrat malo bolj počasi prebrat, pa mi je potegnilo :D :D
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
Jacksonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 31. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Jacksonka » 09. Jan. 2012 13:12

hahhaah, ja.

Dobila sem jo zadnji/predzadnji dan v letu in še kar traja - ubistvu jo imam že od lani.
Malo sem brala in je to lahko od stresa čeprav nisem v stresu. Sem poklicala ginekologa (na žalost še nimam izbranega) in se bova dogovorila za pregled, vendar tist trenutek ni bil možen točen dogovor in moram poklicati kasneje. To naše zdravstvo :)
Uporabniški avatar
Jacksonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 31. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Jacksonka » 09. Jan. 2012 16:13

Jacksonka napisal/-a:hahhaah, ja.

Dobila sem jo zadnji/predzadnji dan v letu in še kar traja - ubistvu jo imam že od lani.
Malo sem brala in je to lahko od stresa čeprav nisem v stresu. Sem poklicala ginekologa (na žalost še nimam izbranega) in se bova dogovorila za pregled, vendar tist trenutek ni bil možen točen dogovor in moram poklicati kasneje. To naše zdravstvo :)


naročena sem ob petek ob 7 zjutraj :eek: ampak dobro...
Uporabniški avatar
kofetarica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 8. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a kofetarica » 09. Jan. 2012 16:14

purple_rain napisal/-a:^^neee, pohecala se je na račun prestopa v novo leto pač :) pomoje ni hotela rečt, da jo ima šele 1 leto

V bistvu so nastale tri različne razlage. Ena je ta, ki jo misli avtorica, druga ta, da naj bi že eno leto imela menstruacija (keepsake), tretja pa ta, kot si jo razumela ti, da ima šele eno leto menstruacijo, stara je pa že 22. :D

Drugače pa ne vem, punce pravijo, da nimaš razloga za paniko, torej očitno nisi osamljen primer s to "težavo". Lahko pa greš vseeno do ginekologinje in jo povprašaš malo o tem, morda te bo tudi pregledala ali kaj podobnega. :)
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 09. Jan. 2012 16:40

Jacksonka napisal/-a:To naše zdravstvo :)


najlažje je pa čez zdravstvo tolčt. kaj pa če bi se mal zamislna nad sabo zakaj nisi do zdej mela še izbranega ginekologa?!
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 09. Jan. 2012 18:22

^^ Jap! Še posebi zato, ker bi do zdaj morala met že dva redna brisa, ki sta namenjena predvsem tvojemu zdravju in zgodnjemu odkrivanju abnormalnosti.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Jacksonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 31. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Jacksonka » 09. Jan. 2012 18:41

Izbranega nimam ker gre življene ful prehitro in vedno prelagam, iskreno. in tudi vem, da ni prov, pa kaj naj. zvoniti po toči je prepozno.

Glede našega zdravstva je bil pa prisoten sarkazm :)
Zadnjič spremenil Jacksonka, dne 09. Jan. 2012 18:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Jacksonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 31. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Jacksonka » 09. Jan. 2012 18:43

kofetarica napisal/-a:
purple_rain napisal/-a:^^neee, pohecala se je na račun prestopa v novo leto pač :) pomoje ni hotela rečt, da jo ima šele 1 leto

V bistvu so nastale tri različne razlage. Ena je ta, ki jo misli avtorica, druga ta, da naj bi že eno leto imela menstruacija (keepsake), tretja pa ta, kot si jo razumela ti, da ima šele eno leto menstruacijo, stara je pa že 22. :D

Drugače pa ne vem, punce pravijo, da nimaš razloga za paniko, torej očitno nisi osamljen primer s to "težavo". Lahko pa greš vseeno do ginekologinje in jo povprašaš malo o tem, morda te bo tudi pregledala ali kaj podobnega. :)


:lol: in hvala za primeren odgovor
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 09. Jan. 2012 18:51

kofetarica napisal/-a:
purple_rain napisal/-a:^^neee, pohecala se je na račun prestopa v novo leto pač :) pomoje ni hotela rečt, da jo ima šele 1 leto

V bistvu so nastale tri različne razlage. Ena je ta, ki jo misli avtorica, druga ta, da naj bi že eno leto imela menstruacija (keepsake), tretja pa ta, kot si jo razumela ti, da ima šele eno leto menstruacijo, stara je pa že 22. :D
o.O ti si mene (in keepsake) čist narobe razumela.

Vem, ne prispevam k temi, ampak ne dovolim, da se (mi) "dela krivica" :P

Aja, pa še spregledala si, da je že naročena za pregled.
In da se je zadeva že zdavnaj razjasnila.


Valda se pa strinjam s splošnim mnenjem, da pri 22ih bi pa punca res morala že imet izbranega ginekologa.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]