(Pre)dolga menstruacija

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 12. Jan. 2012 19:09

glede ZORE ni res, da vsaka ženska dobi vabilo. V primeru, da spolnih odnosov dekle še ni imelo (pa tudi, če je že dopolnila 20let), pregleda sploh ne rabi opravit. Sicer pa je to povsem njena stvar, če ji pi*da gnije in ne gre k zdravniku.

To (za moje pojme) ni bil užaljen JOOOJ. Bilo je najverjetneje zaradi tega, ker so ji punce že napisale, da bo treba do G, potem pa se jih najde še 10, ki ji morajo to očitat. Saj je avtorica jasno napisala, da pač nima izbranega G, da to vsekakor ni dobro, ampak je zdaj vse zrihtala. In po tem dobi še eno sporočilo, češ, kok ne da na svoje zdravje in ni odgovorna. Se je res treba skos vtikat v druge?

Kot dekle, ki ne uporablja zaščite in zanosi, potem pa joka, vsi okoli nje ji pa očitajo, zakaj ni uporabila zaščite, kako je neodgovorna. Pa kaj to njej pomaga? Njo zanima, kaj naj naredu v tem primeru, ne pa v primeru, da bi bilo drugače.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 12. Jan. 2012 23:17

Moja interpretacija JOOJ-a.

avtorica: naročena sem v petek on sedmih.
kofe: pojdi do svoje G
purple: je že naročena
kofe: sem spregledala, nisem bila pozorna, prebrala samo en post
kofe: čim prej se naroči h ginekologu

Jst bi tud rekla jooooooooooooooooj
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Snowflake8
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 17. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Snowflake8 » 17. Nov. 2013 16:09

Pozdravljene! Obujam že malo pozabljeno temo, ker imam problem z predolgimi menstruacijami. Trajajo po 2 tedna NA vsake dva tedna ali pa en teden. Se pravi en teden/2 tedna pavze in potem dolga menstr. 2 tedna. in spet. Z mojim ciklusom je ocitno nekaj narobe. Na ginek.pregledu pol leta nazaj je rekla da je to od prenehanja jemanja KT, vendar je od tega minilo 1 leto že in v tem času se vedno že uravna. Dodala je tudi da če se nebo, bomo zdravile to z nekakšnimi tableti.. Zanima me, če katera ve kakšni hormonski tableti so to, kako se imenujejo itd.. če je imela kakšna podobno izkušnjo.. (drugače je bilo na pregledu vse ok, tako da ni razlog v kaki bolezni npr jajčnikov ali kaj podobnega)
Pozdravčki
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 20. Nov. 2013 13:01

mam kolegico, ki se ji ciklus po prenehanju jemanja tabletk tudi v enemu letu ni tut malo uredil - zdej je že leto in pol. tako da je verjetno s tem kaj povezano, na žalost lahko to traja zelo dolgo.
You make me smile, please stay for a while :)

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]