Poraščenost

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 20. Jun. 2013 11:39

^^saj tud pri epliatorju je potrebno čakat, da zrastejo in lahko populiš. Na žalost. :) Jaz si rok ne brijem oz. mam dlake pa so tud mal bolj dolge in goste kot mogoče pri kateri drugi punci mam pa recimo to srečo, da so svetle, tako da ni tako grozno. Pa že z drugimi imam tolko preglavic, da se mi s temi, ki so na rokah res ne da ukvarjat.

Tako, da za uporabnico - če na rokah nimaš tak groznih raje pusti ali pa če so temne samo pobeli.
Yada, yada, yada...
sola
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 19. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a sola » 20. Jun. 2013 17:09

wau res ste polne nasvetov

:) hvala

glede dlačic na rokah-imam zelo temne in dolge,kar me je seveda zelo motilo pri nošenju kratkih majic, saj se mi vedno zdi da so dekleta okoli mene brez kakršne koli dlačice kjerkoli na telesu:D

kar se tiče trebuha-sem si jih parkrat že pobelila s kremo Andina(se mi zdi), ki sem jo kupila na Nami. pa se mi zdi, da učinek ni bil dolgotrajen. zelo hitro so se mi spet prikazale v naravni barvi(ali pa se mi to samo zdi,ker sem jih vsak dans gledala pod mikroskopom:P)

na hrbtu pa tega seveda ne morem sama narediti..zato resno razmišljam o sladkorni depilaciji...ker si trenutno laserja ne morem privoščiti..
Life happens. Shit happens. And it happens a lot. To a lot of people
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 20. Jun. 2013 19:13

^^Pod popkom probaj s pinceto, tiste nad popkom pa... nvm a maš res tako močne? Ker saj jih imamo vse ampak so male dlake tako, da je to normalno. Ali imaš res tako grozno temne, da se vidijo? No saj te razumem, men tud gredo na živce vsepovsod, se mi pa vseeno zdi da se včasih nekatere preveč in po nepotrebnem obremenjujemo s tem. :)
Yada, yada, yada...

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov