Plusi in minusi vašega telesa

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kitten
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kitten » 12. Nov. 2004 21:30

na kaj ste najbolj ponosne in kaj na vasem telesu bi spremenile?
Uporabniški avatar
plavooka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 24. 10. 2004
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a plavooka » 12. Nov. 2004 23:09

Heh na kaj sem ponosna:samo na svoje plave oči.Ničesar drugega na sebi ne maram mogoče tudi zato ker sem v takem obdobju-puberteti.Recimo od 1-10 bi se glede na to koliko sem ponosna na svoje telo ocenila z 2 ali 3.
**Tisti, ki živijo za ljubezen, živijo večno*
Uporabniški avatar
spellca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a spellca » 12. Nov. 2004 23:10

Ponosna sem na svoj trebušček, ker je tako lepo raven :) in na hrbet. Včasih sem se sekirala zaradi svoje postave, potem me je pa moj lubi naredil ful samozavestno, ker mi skoz govori kako mu je všeč moja rita (čeprav je bolj J Lo formata :lol:) in da mam lepe noge. Spremenila bi pa samo eno stvar in to je tatu na trebuhu oz. del njega (vtetovirano mam začetnico imena bivšega fanta).
nogica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nogica » 12. Nov. 2004 23:40

offtopic-->@ spellca kvaaa,a začetnco od fanta si si dala tetovirat?Pa nikol ne razmišlaš,da bi dala še kej čez? To si je dau tetovirat fant od moje najbolše prjatlce,sam men je to totalno mimo....
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 13. Nov. 2004 0:23

spellca napisal/-a:Spremenila bi pa samo eno stvar in to je tatu na trebuhu oz. del njega (vtetovirano mam začetnico imena bivšega fanta).


to so bedne, nvem zakaj folk to dela??
prekrij si to zacetnico... nej ti kak drug tatu cez nardijo pa bo ql :)
Uporabniški avatar
Playgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 3. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Playgirl » 13. Nov. 2004 15:58

Jst sm s svojim telesom zadovoljna. Najbolj z nogami. Pa moje dlani so mi všeč, pa gležnji....pa majhna stopala. :)

Ne vem, če bi kej spremenila...mogoče bi si dodala kakšen centimeter. :razz:
Kitten
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kitten » 13. Nov. 2004 16:36

ne razumem zakaj ste ene tok kriticne do sebe...ne bom rekla da ste te tukej na tem forumu ampk jih pa poznam full sem predebela, mam prevelko rit, prevelk trebuh,....
bodte zadovoljne s svojim telesom!nismo vse enake, le kaj bi blo ce bi ble res?! fantom bi se zmesalo :razz:
si kar si!!in js podpiram to. nikakor pa ne podpiram nekaterih ki so za vsak dekagramcek prpravljene skoct pod noz, mejo mal veko poveseno hop pod noz, mal rit prevelko spet pod noz...itd...
js sm 100% zadovoljna sama s sabo! :respekt:
Uporabniški avatar
jess
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 11. 11. 2004
Kraj: ljutomer

Neprebrana objavaNapisal/-a jess » 13. Nov. 2004 16:42

Kitten napisal/-a:ne razumem zakaj ste ene tok kriticne do sebe...ne bom rekla da ste te tukej na tem forumu ampk jih pa poznam full sem predebela, mam prevelko rit, prevelk trebuh,....
bodte zadovoljne s svojim telesom!nismo vse enake, le kaj bi blo ce bi ble res?! fantom bi se zmesalo :razz:
si kar si!!in js podpiram to. nikakor pa ne podpiram nekaterih ki so za vsak dekagramcek prpravljene skoct pod noz, mejo mal veko poveseno hop pod noz, mal rit prevelko spet pod noz...itd...
js sm 100% zadovoljna sama s sabo! :respekt:

kitten!vsaka ti čast!to je prava stopnja samozavesti ki je jas nikakor ne morem doseči!!!!! :cry: :roll:
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 13. Nov. 2004 17:04

js sm sebe čist sprejela in se mam rada! če bi kej spremenila pol se nebi dobr počutla...
First to Know

Tres tres chic.
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 13. Nov. 2004 17:16

js mam prevelko nogo in je ful tezko bordat, bord bi mogu bit sirsi :)
mal prevec osto zavijem pa loh telebnem :)
Kitten
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kitten » 13. Nov. 2004 17:18

ma mors se sprejet pa pika drgac se loh pokoples brez samozavesti
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 14. Nov. 2004 2:45

Na noben del telesa nisem ravno ne vem kaj ponosna, pa tud nobenga ne bi rada spremenila....sem taka kakršna sem. Če bi se mogla še s tem obremnejvat, da mi nos ni všeč al pa karkoli bi bil še en nepotreben kompleks (kar jih je že tko al kto preveč).
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
strela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 22. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a strela » 14. Nov. 2004 10:24

Zaenkrat sem s sabo zadovoljna čeprav vem da nisem popolna. Zaradi vsake malenkosti pa se mi res ni treba sekirati.
Uporabniški avatar
Mrs. Smiley
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 26. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Mrs. Smiley » 14. Nov. 2004 12:17

Včasih mi gre kakšna stvar še posebej na živce, pa si rečem - TAKŠNA SEM, PA KAJ POTEM.

Če me ma moj dragi še po osmih rad in mi vedno dvigne samozavest, potem je že OK! :ja:
Tamika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 29. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamika » 14. Nov. 2004 14:26

Če bi vse lahko spremenila, kaj nas moti, bi bile idelane...in idealne ženske so za moje pojme DOLGOČASNE. Nimam nič proti njim, jih včasih občudujem. Ampak da res kaj takega, ki bi te motilo pa je groza :)))

Na sebi bi spremenila kožo...in to na obrazu. Lahko vse lepo zakrijem in je videti lepo, ampak ko sem brez make-upa, pa sem ful v badu. Celulita bi blo met fajn manj, pa trebuščka. Ostalo pa je ok.

Najbolj pa sem ponosna na ustnice..tudi fantu so všeč (baje so skoraj enake kot od Kylie Minouge).

MAČKICE, SAMO GLAVO GOR...IN NIČ DOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lp, Tamara

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov