Pike / bule / rdečina na penisu

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

tantra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tantra » 07. Dec. 2007 13:06

ja saj tudi to malo sumim. mater ampak kopanje to je dober užitek. kako se lahko boljša polovica zaščiti pred vdorom vode v njo. verjetno nikakor. res nama zelo veliko pomeni tovrstna rekreacija.
Uporabniški avatar
čbela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 2. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a čbela » 07. Dec. 2007 13:11

ko sem imela jaz glivice, mi je ginekologinja odsvetovala kopanje v toplicah, oz. če je nuja je rekla, naj si v nožnico vstavim tampon namazan s canestenom. mogoče si ga ti namaži z njim. nevem...
drugače pa se je res najbolje izogibati bazenov, vsaj v tistem času.
tantra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tantra » 19. Jan. 2008 7:07

a kdo pozna kakšna krema bi odpravila rdeči flekec na penisu. s partnerko sva se zdravila proti glivicam in njej je vse ok ,meni je pa še zmeraj na enem delu glavice rdeče. res pa je da nič ne peče in podobno. samo lepotna napaka. seksava se redno in ni težav. mazal sem si z canestenom en mesec ampak izgled je ostal isti. bal sem se da ni pozdravljeno do konca ampak po izkušnjah sodeč je. ker v nasprotnem primeru bi ona spet dobila to od mene.
Uporabniški avatar
sweetyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweetyka » 21. Jan. 2008 8:24

mogoče pa imaš genitalno bradavico. tako se je nama s partnerjem dogajalo pol leta. neprestana vnetja in srbečica. ginekologinja mi je parkrat predpisala canesten, ko sem pa že pol leta k njej hodila zaradi iste stvari mi je pa dala take antibiotike (sam 3je so notri). dala mi je tudi take svečke ki se 7dni vstavljajo v nožnico. no, fant je pa šel h dermatologu na žganje te bradavice. in tako sva se istočasno zdravila, 2tedna nisva seksala, po teh dveh tednih pa še kak mesec samo s kondomom. zdaj je že kakšno leto minilo in hvala bogu nimava nobenih problemov več. zna bit pa res nadležno to in nama je že šlo pošteno na živce. upam da sem kej pomagala, svetujem ti pa da greš ti do zdravnika in povprašaš kaj pomeni tista rdečica.
Kdor gleda proti soncu ima senco vedno za sabo
tantra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tantra » 29. Jan. 2008 16:10

glede glivic na moškem spolnem udu. kreme canesten in podobno so zanič. jaz se že nekaj mesecev pacam s temi kremami in vedno se mi rdečina vračala nazaj. potem sem se razjezil in odšel k doktorju borisu kralju dermatologu v murgle. predpisal mi je kremo lotriderm .stane 5,7 eura. rekel je da mažem dva do tri tedne in potem ko bo malo boljše stanje pa kremo elidel. jaz sem mazal z lotridermom in vse je res dokončno izginilo v treh dneh. dobesedno. tako da nisem niti prišel do tiste druge kreme. ampak vseeno jo bom nabavil .stane 40 eur .
to vam je recept za moške glivice. deluje sto procentno.mogoče sem s tem komu pomagal.
ava_sa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 18. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ava_sa » 17. Maj. 2008 23:55

Malce pozno, ampak če imaš težavo, pa še vseeno: testiraj se za klamidijo. Moj fant je imel enake simptome, jaz isto probleme in je rekla ginekologinja da so sam glivice in dala za oba canesten in vzela nič brisa, potem se je pa pri dermatologu izkakazalo da ima on klamidijo!
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 02. Jul. 2008 11:33

Mojemu fantu pridejo večkrat na penisu neke rdeče pikice, ki ga pečejo in srbijo. Ve kdo, kako jih odpravit?
Uporabniški avatar
lipgloss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lipgloss » 02. Jul. 2008 11:37

Mojemu se je to velikokrat naredilo, če se ni šel takoj po spolnemu odnosu umiti. Je malo bolj občutljiv in zgleda, da ga vaginalna sluz oz tekočina (če se ne gre takoj umiti) moti na spolnem udu. Tako sem mu kupila canasten mazilo in je v enem dnevu minilo.
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 02. Jul. 2008 15:14

mojmu tud usak tolk časa to rata. . :?
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 02. Jul. 2008 18:14

Glivice ali kaj drugega. Naj gre k osebnemu zdravniku, da pregleda zadevo in ga pošlje dalje, če je treba.
Uporabniški avatar
čivava
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 16. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a čivava » 02. Jul. 2008 19:04

Tud pr mojmu se to dogaja, in po spolnem odnoso sedaj uporabljava intimne vlažilne robčke, tako da to sluz vsaj malo spraviva z njegovga penisa....In potem nima nič problemov, nekaj časa pa ni nič ubrisal je pa zmeraj kaj imev....
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 03. Jul. 2008 12:32

Ponavadi mu pride če se umiva s kašnim milom za telo, ki ima notri kaj, na kar je alergičen. Zdj pa mu je prišlo kr tako, pa je hvalabogu zginlo na hitro :razz:
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 13. Jan. 2009 21:02

Zdravo mene v bistvu nekaj matra :).

Imam fanta ze dobri dve leti in nekaj casa nazaj (malo manj kot leto) so se mu pojavile nekje na sredi penisa majhne bulice. So temnejse barve, ga ne bolijo ne nic. Samo izgledajo grdo. Vidijo se pa tudi ko penis ni v erekciji.

On noce niti slisat, da bi sel do kaksnega onkologa, se huje do navadnega zdravnika (pri njemu/njej ni bil ze 10 let, jaoo!).

Pa se to, pred mesecem sem mu zatipala na modih okroglo zatrdlino. Pa sem malcek po netu pogledala in je mozno da je samo cista, ker ga ne boli ne nic.

V bistvu me zanima, ce je imel kdo kaksne podobne izkusnje? In kako naj ga prepricam, da greva do zdravnika? Naj ga 'ugrabim' in sama narocim? Pa bi me zravnik sploh resno jemal?

Upam, da tema ni v napacnem delu foruma, oz. da je taka tema tukaj sploh dovoljena..
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 13. Jan. 2009 21:06

Hmm, skrajno neodgovorno od njega. Če že njega ne skrbi, kaj je narobe, potem bi bil lahko vsaj toliko odgovoren in stopil do zdravnika, da se prepriča, ali je zadeva nalezljiva glede na to, da deli posteljo še z nekom. Močno upam, da uporabljata vsaj kondom.

Sicer pa je težko reči za kaj gre, mogoče ni nič, mogoče je resno - kako ga pripraviti do obiska pri zdravniku pa nimam pojma, ker ne poznam osebe, ki tega v primeru nepojasnjenih sprememb na svojem telesu, ne bi storila že za voljo mirne duše.
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 13. Jan. 2009 21:07

Kondom? Hm.. ne :/.

Najraje bi ga poslala na vsa mozna testiranja..
Malo OT: ampak ali kdo ve kje se to naredi in koliko stane?

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov