Piercing v popku

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Andreja11
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 26. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Andreja11 » 01. Apr. 2016 13:52

Hejla :D
Zadnje čase razmišljam, da bi si nardila piercing v popku. Zanimajo me vaše izkušnje, bolečina, nega, kateri materiali so dobri, kje ste si šle delat itd itd :D
Uporabniški avatar
LisičkaZvitorepka11
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 15. 2. 2016
Kraj: Jesenice

Neprebrana objavaNapisal/-a LisičkaZvitorepka11 » 01. Apr. 2016 18:59

Hej :)
Pred 2 leti sem se odločila za piercieng, naredili so mi ga v Kranju, Mato tattoo..
Po pravici povedano je bilo zame takole: imam 2 tattooja,pa me nobeno tetoviranje ni bolelo tako kot piercing.. a moraš vedeti, da je to popolnoma odvisno - mnogi pravijo, da niso čutili ničeesar :) Če si ga res želiš, boš zdržala tisto bolečino na začetku, piercing pa imaš potem za celo življenje, tako da je vredno :)
Imam pa malo slabe izkušnje, kar se tiče tega tattoo studija.. sploh mi niso povedali nič o negi :( še za tisto, kar sem sama spraševala, so mi odrezali da je ''itak vse na internetu'' :/ tako da sem imela na začetku velike težave s tem, luknja se mi je dooolgo celila..
Prvih nekaj mesecev uhana nisem upala vzeti ven, in potem je bila kar kriiza, prvič bi skoraj padla v nezavest, dati uhan nazaj v luknjo pa je bila sploh svoja štorija...
Tako da če se odločiš za ta korak, se rees dobro pozanimaj o vsem! :D
Mi pa ni žal, da ga imam, izgleda super :wink:
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 19. Apr. 2016 20:34

jz imam pierce v popku in sploh ni bolelo. prvi pierce je pa itak medicinski.
Moraš samo redno čistiti ranico - po navodilih - in bo vse v redu. Ko se zaceli pa lahko pierce menjaš.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov