Nujno potrebujem - zdravstveni nasveti

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Firestorm
Debatorica
Debatorica
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 03. Jul. 2018 18:54

Meni se tudi zdi, da v kolikor sam plačaš injekcijo, lahko rečeš, da jo pač hočeš, tudi če se zobarju sploh ne zdi potrebno. Vsaj tako jaz slišim od kolegov :)
Drugače pa vso srečo, saj bo :)
Btw, a lahko še vprašam (ker me ful firbec :D ) od kje izvira tvoj strah pred zobarji? Slabe izkušnje kot otrok?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 04. Jul. 2018 21:35

Sarissima napisal/-a:Zelo verjetno ti je vstavil Ca hidroksid, kar je klasična praksa

A 'zdravljenje' pulpe s tem pomeni dejansko zdravljenje ali ti to ubije vse skupaj in potem zapolnijo kanale? :D Nic ne vem.

Ja, nasa otroska zobarica ni bila nic kaj prijetna. Je pa res, da imam na splosno strah pred zdravniki, posegi, poskodbami, krvjo, zilami, prerezi, itd. :oops: ce bi se morala kaj bolj podrobno ucit o anatomiji, bi bila gladko vec pod mizo, kot za njo.

Enkrat sem se porezala po stopalu in so mi morali odrezati malo tiste scefrane koze (nic kaj groznega). Sem panicarila, kot da grem najmanj na amputacijo z zago v srednjem veku. :lol:

hvala obema! :hearts:
I promise if you keep searching for everything beautiful
in this world, you will eventually become it.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 05. Jul. 2018 10:21

Oboje. Načeloma naj bi razkužil korenino, ampak meni jo je tekom pol leta ubil in je bilo treba potem lepo permanentno plombo odpirati in sčistit kanale.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Avg. 2018 20:05

saarijarvi napisal/-a:A je normalno, da ti posamezen prst trza, ce ga 'napnes' in iztegnes? Predvsem prstance mam precej shaky. A je to normalno delovanje rok al bom se kakega parkinsona staknila? :D

A to je pol samo izginlo?
Meni se je začelo dogajat, da mi palci trzajo.
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

Na spletnih straneh Adria Media Ljubljana uporabljamo piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez njih ne bi mogli nuditi.

Z nadaljnjo uporabo spletnih mest soglašate z uporabo piškotkov.
Če piškotkov ne želite, jih lahko onemogočite v nastavitvah

zapri