Nudistična plaža

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Nudistična plaža?

Da, vedno na nudistično plažo.
140
38%
Občasno.
170
46%
Ne, nikoli.
62
17%
Sem bila in je fajn.
0
Brez glasov
Skupaj glasov : 372

sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 02. Avg. 2011 22:20

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:41, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 04. Avg. 2011 10:43

V zadnjem Playboyu je zanimiv in obširen članek o nudističnih naseljih in plažah, kjer piše, da je del bontona nudizma, da imaš vedno s sabo kratke hlače ali brisačo (vsi pravi štoparji bodo seveda izbrali slednjo), da si lahko nekaj pogrneš, ko se usedeš na javnih krajih ali ko greš k nekomu na obisk. Za restavracije celo piše, da je pokrivanje z brisačo ali hlačami obvezno.
Prav tako imajo pravila glede športnih dejavnosti, ampak si nisem bolj podrobno prebrala. Mislim pa, da je obleka tudi tam obvezna, zaradi zaščite.
Because I can.
Zendaya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 4. 8. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Zendaya » 04. Avg. 2011 22:09

Js sm že bla...najprej sem bila malce sramežljva sam pol se navadiš...
:D :D
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 06. Avg. 2011 15:36

Itak, v FKK kampu imaš vedno brisačo, da sedeš nanjo, drugače ne gre.

Na športu si oblečen.

Ampak sirova je napisala, da ni nikejr predpisano, kje moraš biti gol. To pač ni res. Normalna kultura v FKK kampu je, da si čez dan gol, če je lepo vreme. Ko greš na obisk k sosedu, si gol, zraven pa neseš brisačo.

V FKK kampe sem hodil ene 15 let, zato pač vem, kaj pišem.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 06. Avg. 2011 16:07

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:35, skupaj popravljeno 1 krat.
nina90
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 15. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a nina90 » 31. Avg. 2011 11:57

kopanje in sončenje brez kopalk je zakon :)
Uporabniški avatar
not_me
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 18. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a not_me » 01. Sep. 2011 13:24

tudi jaz sem že od otroških nog nudistka..letos prvič nisem šla v fkk kamp in so mi šle kopalke prav na živce..itak da sem bila edina topless :roll:

drugače pa jaz še tudi nisem videla da bi ti v fkk kampu kdo zatežil kje moraš bit nag in kje ne. edino enkrat sem videla da so eni skupini mladih na plaži, ki so oblečeni v kopalke prav očitno bulili v nagce, rekli naj se slečejo ali grejo..in so šli :D
nina90
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 15. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a nina90 » 21. Sep. 2011 14:14

not_me napisal/-a:tudi jaz sem že od otroških nog nudistka..letos prvič nisem šla v fkk kamp in so mi šle kopalke prav na živce..itak da sem bila edina topless :roll:

drugače pa jaz še tudi nisem videla da bi ti v fkk kampu kdo zatežil kje moraš bit nag in kje ne. edino enkrat sem videla da so eni skupini mladih na plaži, ki so oblečeni v kopalke prav očitno bulili v nagce, rekli naj se slečejo ali grejo..in so šli :D


Saj prav, če so prišli samo buljit na plažo
principesa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 256
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a principesa » 23. Sep. 2011 9:39

Džeki napisal/-a:
sirova štručka napisal/-a:Seveda je.
Kaj si mislila, da se moraš potem ves čas gol okoli sprehajat?
Nihče ti ne bo rekel kje moraš biti gola in kje ne smeš, razen, če je kakšen bazen, verjetno ne bojo dovolili kopanja v kopalkah.


Ni čist res oz. odvisno od politike kampa. Tam, kjer so malo bolj sitni, ti bodo težili že, če v lepem sončnem vremenu sediš oblečen pred svojo prikolico. zahtevajo pač, da se "obnašaš nudistično, če vremenske razmere to dopuščajo".

Če je slabo vreme oz. mrzlo, so pa itak vsi oblečeni.

no te politike pa še nisem dozivela, pa sem vidla kr nekaj kampov (starši so pač bolj naturistične narave) oz nism še za kaj tazga slišala... saj to je kot da bi ti na dom nekdo prišel pa rekel gospa ampak bo treba dat hlačkice dol a ne?
za kamp kot poti in plažo in te zadeve je pa to razumljivo :) celo pri športu ni blo posebnih ovir, ampak na lastno odgovornost seveda
nina90
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 15. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a nina90 » 19. Okt. 2011 7:46

principesa napisal/-a:
Džeki napisal/-a:
sirova štručka napisal/-a:Seveda je.
Kaj si mislila, da se moraš potem ves čas gol okoli sprehajat?
Nihče ti ne bo rekel kje moraš biti gola in kje ne smeš, razen, če je kakšen bazen, verjetno ne bojo dovolili kopanja v kopalkah.


Ni čist res oz. odvisno od politike kampa. Tam, kjer so malo bolj sitni, ti bodo težili že, če v lepem sončnem vremenu sediš oblečen pred svojo prikolico. zahtevajo pač, da se "obnašaš nudistično, če vremenske razmere to dopuščajo".

Če je slabo vreme oz. mrzlo, so pa itak vsi oblečeni.

no te politike pa še nisem dozivela, pa sem vidla kr nekaj kampov (starši so pač bolj naturistične narave) oz nism še za kaj tazga slišala... saj to je kot da bi ti na dom nekdo prišel pa rekel gospa ampak bo treba dat hlačkice dol a ne?
za kamp kot poti in plažo in te zadeve je pa to razumljivo :) celo pri športu ni blo posebnih ovir, ampak na lastno odgovornost seveda



V večini fkk kampov, kjer sem bila so bili na plaži varnostniki, ki so skrbeli zato, da na plaži niso bili ljudje v kopalkah in so bili glede tega kar tečni.


Za
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Okt. 2011 15:35

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 13:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 23. Okt. 2011 12:14

so varnostniki na nudističnih plažah tudi goli? :)

nisem še bila, imam pa občutek, da ko enkrat odvržeš predsodke in se opogumiš nočeš več nazaj v kopalke!
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 23. Okt. 2011 13:22

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 13:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 23. Okt. 2011 13:24

še dobro, ker ne vem kako resno bi lahko upoštevala avtoriteto golega varnostnika :D
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 23. Okt. 2011 20:59

To bi blo res zanimiv vidt ja :D Nobeno osebje ni golo - animatorji, reševalci iz vode, varnostniki itd so ponavad tok oblečeni pr 35ih stopinjah, da se mi smiljo. Najraj bi se u led ulegu od pasje vročine, animatorka pa v majci in hlačah skače po soncu ob 12ih :D

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov