Nenadno povečanje prsi

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kai
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 28. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kai » 25. Jul. 2007 10:42

Punce, dajte mi prosim razložit, kaj za vraga se mi dogaja.

V zadnjih treh mesecih so mi joške zrasle iz B na skoraj D. Kontracepcijskih tablet ne krivim, ker jih jemljem že tri leta in pol. Noseča nisem, tako pravijo vsi uporabljeni babyChecki. Redni spolni odnosi mi najbrž ne večajo prsi konstantno in za toliko. Šla sem si pregledati ščitnico, pa je vse OK.

Sem že mal presrašena, zadeve kr rastejo :)
bounce around kai like bunniez
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 25. Jul. 2007 11:13

Če ugotoviš zakaj, in če slučajno kaj takega ješ/počneš...let me know :D KEr jaz ne bi imela nič proti,če bi šla iz a na c :D
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 25. Jul. 2007 11:24

:eek: :eek: pjt k zdravniku!
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 25. Jul. 2007 11:28

omg to pa je razlika :o jst ti svetujem da greš do zdravnika(če že nisi šla), ker se mi to ne zdi normalno.Sam če si ščitnco šla pregledat si najbrš šla tut osebnemu zdravniku.Kaj pa je ta reku/rekla? Čudno..
kai
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 28. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kai » 25. Jul. 2007 11:31

Hehe, ja, kam pa? :) K svoji zdravnici sem šla ščitnico pregledat, o mojih problemih z joškami pa ji nisem razlagala, ker je kot prvo otroška pediatrinja, kot drugo pa družinska zdravnica in se z njo ne mislim pogovarjat o takih stvareh, ker bo vse potem zvedela moja mama. Ginekolog pa je sicer v obstoju, ampak najbrž ni glih za moje jške. Tko da zdej k je ščitnca odpadla (pa je bla zelo verjetna), k se ne znajdm med popovimi zdravniki in ker mi fant že pošteno gnoji, da naj ugotovim, kaj mi je, sem pisala sem.

Mal sm napsiherana. Tko mal. Tko najbl odkar se je to začel.
bounce around kai like bunniez
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 25. Jul. 2007 11:40

Ja pa kaj ma to veze če zvejo doma :?: A ni zdravje na prvem mestu, pa najbrš tut domače skrbi zate, če je tuk opazna razlika pa ne veš uzroka, razn če se z njimi ne pogovarjaš o tem. Ja ne vem pejt ginekologu pa praš, al pa menji zdravnico, če ti je tuk bed ker je družinska znanka.Kako to da si pri otroški pediatrinji ?
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 25. Jul. 2007 11:40

Če misliš, da bo tvoja dohtarca vse počvekala naprej, se prestav k drugi zdravnici. Pa sm tut ziher , da nebi tega šla okol govort...halo, a si že slišala kje, da zdravniki okol govorijo diagnoze svojih pacientov. Saj je vsak zdravnik pod Hipokratovo prisego:
da bom molčal o vsem, kar bom pri izvrševanju prakse ali tudi izven nje videl ali slišal o življenju in vedenju ljudi in česar ne gre obešati na veliki zvon, ker sem mnenja, da je take reči treba ohraniti zase kot (poklicno) skrivnost.


Pojdi k svoji ginekologinji, saj ginekologi preglejujejo tut prsi!!!
kai
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 28. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kai » 25. Jul. 2007 11:43

Ja lej, sej če ne bom tuki zvedla česa tolažljivga, bom seveda šla k zdravnici. Ampak sem se odločila prej tukaj povprašat. Če kdo kej ve. Pri dej zdravnici pa sem zato, ker je družinska prijateljica. Nikoli nisem razmišljala o menjavi, ker sem z njo zadovoljna.
bounce around kai like bunniez
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 25. Jul. 2007 11:47

Ja sam očitno jo rabš, če se z njo ne morš ment o useh stvari, ker bodo tvoji zvedl. Pejt zdravniku-ginekologu,drugmu bilokam-ker je to velika sprememba.hvalabogu če ni posebnga vzroka..sam bolš preventiva ;) good luck
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 25. Jul. 2007 12:35

:D Mogoče je pa tvoj fant na tebi uporabljal masažo od Saške Lendero..
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 25. Jul. 2007 12:50

:oops:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 8:37, skupaj popravljeno 1 krat.
kai
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 28. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kai » 25. Jul. 2007 13:01

Damyanchyka: ja sej, nisem se menila z njo takih stvari, ker se mi ni bilo treba. Preprosto pač se nisem, če me je kaj zanimalo, sem pa pogledala na forum, povprašala naokoli in vedela vse.
ANGELgirl: LOL! On pravi, da mogoče nevede... Ker na žalost ne ve, kako je to delala Saška :/
NIA: Ja... Potem pa zamenjaš modrc s številko večjim, nakar čez kakšen emsec opaziš, da se ti tudi pri tem nenadoma delajo povštrčki.
bounce around kai like bunniez
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 25. Jul. 2007 13:12

Tud men so se vmes povečale, ampak je blo pomoje to zarad KT, zdej so se pa spet spravle v mal bl normalno stanje. Vseen pa ni šlo za celo košarico razlike...tko da sm bla tud med spremembo na B košarci...
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 25. Jul. 2007 13:14

Hm, jaz če se zredim za 5 kil, gre pol tega v joške. (druga polovica pa žal v trebuh :? ). Si se tudi sicer zredila?
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 25. Jul. 2007 13:19

BI se morala pa kr dost zredit,k da bi zraste z b na d :P ene 10/15kg najmanj(kr tud ngre vsa maščoba v joške heh).
In se pridružujem uni k je napisala, da če zveš zakaj..sporoči :D z veseljem grem z b vsaj na c :D

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]