Nenadno povečanje prsi

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

piciyu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 3. 11. 2007
Kraj: MS

Neprebrana objavaNapisal/-a piciyu » 14. Nov. 2007 22:57

...lucky you!... upam da boš čim prej zvedla kaj je "el problema" in napisala na forum... me fejst zanima, kakšne prijeme moram narediti, da se še meni malo povečajo (fant noče slišati o operaciji prsi)
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 15. Nov. 2007 14:11

To se je tud meni naredilo. Prsi so mi v treh mesecih nenormalno zrasle, kar pa mi ni všeč, saj imam sedaj strije :x . Razloga pa ne poznam.
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
Boyanna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 24. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Boyanna » 15. Nov. 2007 21:51

Au, ja če kej izvedeš, povej!Jz mam košarico a pa bi rada imela vsaj b...Ful sreče ti želim, ta situacija je sigurno zelo stresna! :bussi:
Kiss my attitude!
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 21. Nov. 2007 14:10

men so letos poleti nenadno zrasle..prej sm mela trojko,zdej pa mam štirko..ma sm bla bolj zadovoljna prej :!: čprov je opazit,sa so tipi bolj nauduseni zdej... :D
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 21. Nov. 2007 15:25

kai napisal/-a:... je kot prvo otroška pediatrinja, kot drugo pa družinska zdravnica in se z njo ne mislim pogovarjat o takih stvareh, ker bo vse potem zvedela moja mama.

Mislim da ne sme nikomur povedati o tvojih problemih, saj jo veže poklicna molčečnost, a ne? Bilo bi fajn malo povprašati zakaj je prišlo do take spremembe, da boš bolj mirno spala.

Pa povej če gre za kakšen skrivni recept, jaz bi ga tudi rabila. :D
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 21. Nov. 2007 18:11

g00fy_qa napisal/-a:
kai napisal/-a:... je kot prvo otroška pediatrinja, kot drugo pa družinska zdravnica in se z njo ne mislim pogovarjat o takih stvareh, ker bo vse potem zvedela moja mama.

Mislim da ne sme nikomur povedati o tvojih problemih, saj jo veže poklicna molčečnost, a ne? Bilo bi fajn malo povprašati zakaj je prišlo do take spremembe, da boš bolj mirno spala.

Pa povej če gre za kakšen skrivni recept, jaz bi ga tudi rabila. :D


eh,itak da ne sme..ma res mislis,da se vsi tega drzijo?bojs bit previdn..
Uporabniški avatar
Ljubljančanka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 190
Na forumu od: 8. 12. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ljubljančanka » 22. Nov. 2007 13:27

:oops:
Zadnjič spremenil Ljubljančanka, dne 04. Maj. 2017 22:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Marilena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 299
Na forumu od: 13. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Marilena » 22. Nov. 2007 13:42

Kai, sploh se ne zavedaš, koliko žensk bi bilo sedaj rade volje na tvojem mestu :) Meni so prsi zrasle nekje pri 16-ih- pač razvijanje iz dekleta v žensko. Za takšen primer, kot ga imaš ti še nisem slišala, če pa si obiskala zdravnika pa mislim, da se ti zaenkrat ni potrebno bati. Če bi v prihodnosti še prihajalo do sprememb pa le raje idi po nasvet še h kakemu drugemu zdravniku.
kai
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 28. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kai » 22. Nov. 2007 21:06

Hja punce, stvar se je odvijala takole.

Nanje sem se navadila, čeprav so me res močno motile na začetku. Ampak sem se. Spremembo so opazili vsi in so me tudi vsi spraševali, če sem noseča. Pa seveda nisem bila.

Zdaj pa so zelo .... kako bi rekla ... fleksibilne? Dejansko spreminjajo velikost skoraj iz tedna v teden. Ne tako bistveno, kot so se spremenile prej, vendar opazim. In zdaj sem navajena na te spremembe in me bolj kot ne zabavajo.

Drugače pa dejansko ni bilo nič narobe z mano. Zdravniki so moj problem malodane spregledali (tako osebna zdravnica kot ginekolog), ženske na biomedicinskem področju, ki sem jih pocukala za rokav za nasvet, pa so rekle, da 'kaj čš'.

Naučila sem se, da imajo svojo voljo.

Sej je kr smešn :)
bounce around kai like bunniez
Uporabniški avatar
x-girl-x
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 25. 7. 2008
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a x-girl-x » 26. Jul. 2008 18:21

kai napisal/-a:Punce, dajte mi prosim razložit, kaj za vraga se mi dogaja.

V zadnjih treh mesecih so mi joške zrasle iz B na skoraj D. Kontracepcijskih tablet ne krivim, ker jih jemljem že tri leta in pol. Noseča nisem, tako pravijo vsi uporabljeni babyChecki. Redni spolni odnosi mi najbrž ne večajo prsi konstantno in za toliko. Šla sem si pregledati ščitnico, pa je vse OK.

Sem že mal presrašena, zadeve kr rastejo :)


Bodi vesela da so ti prsa zrasla..zdej nvem na tvoja leta k vidm da jih maš 22 nvem če vplivajo lih hormoni...odvisno no od kdaj si spolno aktivna...kr se je govorilo da baje tudi zrd tega da se prsa povečajo!!!

Čene pa punce pijte pivo pa solato jejte pa boste mele velika prsa:):) malček heca sam lahko da deluje pri katerih:)
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 26. Jul. 2008 18:51

x-girl-x napisal/-a:Čene pa punce pijte pivo pa solato jejte pa boste mele velika prsa:):) malček heca sam lahko da deluje pri katerih:)


pri meni ne deluje :D
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
GloR-Red
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 129
Na forumu od: 11. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a GloR-Red » 26. Jul. 2008 19:00

ja čis hudo =) a kej tazga ješ? mogoče kašne tablete k majo čudne stranske učinke...če bi to pogruntala zakaj je do tega pršlo bi šla direkt na top shop :D
Love yourself. Be fatal.
Uporabniški avatar
x-girl-x
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 25. 7. 2008
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a x-girl-x » 26. Jul. 2008 20:24

Ni druge ku da gremo na operacijo:P :P hec
Uporabniški avatar
x-girl-x
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 25. 7. 2008
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a x-girl-x » 26. Jul. 2008 20:25

al pa...vatka notr u modrc poznam fulll šjor k tko deljo mene bi blo sram d me tip prime in neka vata vn halo?:):)
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 26. Jul. 2008 21:37

To so se zihr kšne hormonske spremembe dogajale v telesu in so ti pač joški popizdil :D

Jst pr seb opažam, da se mi tud unih 21 dni, ko jemlem tabletke, čist napihnejo in mi tud grejo že na C vrjetn (sam jih še kr v B košarce tlačm :D ), pol un tedn vmes, ko mam pa menstro, se mi pa mal zmanšajo (oz. niso več tok nabite) nazaj na normalno B.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]