Naprave za hujšanje

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 14. Maj. 2008 15:18

Dita- napisal/-a:jz sm napisala nekaj o efedrinu kakšen mesc nazaj. se mi je zdela kul ideja.

zdej po kakšnem mesecu, dveh sm spremenila mnenje. efedrin mi je dal full energije in full volje do hujšanja ker se dejansko vidijo rezultati in to zlo hitr. je pa tko, tega ne morš dolgo časa jemat. jz sm kupila 40 tablet, in sm vse pojedla (1 na dan), torej sm jedla malo manj kot 2 meseca. blo mi je super ker sm shujšala ampak ko sm nehala jest efedrin je pol izgubljenih kg prišlo nazaj v roku 1 tedna. zdej rajš zdravo jem, ne jem mesa (edin včasih kakšnem nemasten naravni zrezek) in tečem vsak dan. pa se 1000x bolš počutim.


Pa to si konzumirala samo efedrin (brez kofeina)?! Kr dva mesca je mal douga za tovrstne zadeve.

Foxy-lady, mnja, kšna kila gre najbrž dol, energija u tistmu cajtu gor, sam če je use to na račun zdrauja, raj mau bl grizem kolena, se pomatram in dosežem neki "sama od sebe", kt da mi (u mojem primeru) srček vn skoč :( .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 14. Maj. 2008 16:18

Ursiika ko boš nehala jemati efedrin boš spet dobila vse nazaj. Tko po vseh ostalih stvareh k si probala. Spremeni prehranjevanje za celo življenje in bo to to.

dita- kar delaš zdej :zustimm: :zustimm:
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 14. Maj. 2008 21:56

ja tut kofein sm zravn... pol k sm nehal je bla kr mal kriza glede energije... npr ko sm bla do 6h na faksu - cel dan sam vaje - sm res pogrešala efi in sm komej zdržala. sej pravm, ena izkušnja več. vidm da se da na miljon drugih primernejših načinov zgubit kg. sam nism mela takrat motivacije ker sm se trudla z dieto pa ni blo rezultatov.
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 14. Maj. 2008 23:08

Dita- kak pa je blo zvečer.. si lahko normalno zaspala?
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 15. Maj. 2008 8:14

jap, brez problemov. mogoče zato, ker sem tak tip človeka da ob 10h zvečer dol padem, tko sem bla pa lahko do 1h recimo pokonc, pol sm p zaspala.
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 15. Maj. 2008 9:32

Aloha napisal/-a:Foxy-lady, mnja, kšna kila gre najbrž dol, energija u tistmu cajtu gor, sam če je use to na račun zdrauja, raj mau bl grizem kolena, se pomatram in dosežem neki "sama od sebe", kt da mi (u mojem primeru) srček vn skoč :( .


Ja, Aloha, res je kar si napisala. Res se raje malce bolj sama potrudim brez teh "pomagal". Res, da dlje traja, ampak boljse to, kot pa da mi ledvice odpovejo pa zraven se verjetno kaj drugega tudi. Ampak zdi se mi, da sem po teh fatburnerjih po teku bila dosti bolj zmatrana kot potem, ko jih nisem konzumirala.
MIS_MAS
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MIS_MAS » 21. Avg. 2008 20:42

Pozdravljeni,

verjetno je že skoraj vsak opazil reklamo za vakumski masažni pripomoček za odpravljanje pomaračne kože oz. celulita Celluless na televiziji.

Sama sem si ga kupila pred 2 dnevoma, zanima pa me če ga že kdo uporablja več tednov, dni, mesecev in če vam kaj pomaga in kaj si mislite drugi o tem.

Lep pozdrav :)
Uporabniški avatar
liliya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 18. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a liliya » 21. Avg. 2008 20:51

js ga ne uporablam, pa tut u reklami se mi je zdel neki čudn un vakum pa use skup.... sm mal skeptična, če kj deluje ta celluless..
MIS_MAS
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MIS_MAS » 21. Avg. 2008 20:55

Ja vakum je fajn močan. Sem tudi prebirala malo po enem forumu, kjer je ena napisala, da je prej zapravljala denar za vakumske masaže proti celulite v kozmetičnih salonih, potem pa si je to kupila in ji to bojda pomaga enako kot v kozmet. salonu.

Prej je dala 300 eur skoraj ven za par tretmajev, tukaj pa 49 eur.

Nevem, upam da bo pomagalo :wink:
Uporabniški avatar
liliya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 18. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a liliya » 21. Avg. 2008 20:59

ja sej možno da deluje :) js se sicer ne spoznam na to pa nism zihr če je kj na tem sam se pa mogoče splača probat... u kolkm času pa nj bi bli vidni rezultati?
MIS_MAS
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MIS_MAS » 21. Avg. 2008 21:05

Če se ne proba te tak nikoli ne veš ne kaj bi bilo :wink: .. Am nix ni bilo rečeno čez koliko časa ( si moraš misliti, v topshop reklami tega celo niso rekli... kao "deluje že v 14 dneh" :razz: )....

Pomojema bo po nekaj tretmajih tako kot v KS.

Bomo videli, sporočim :)
Uporabniški avatar
liliya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 18. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a liliya » 21. Avg. 2008 21:17

MIS_MAS napisal/-a:Če se ne proba te tak nikoli ne veš ne kaj bi bilo :wink: .. Am nix ni bilo rečeno čez koliko časa ( si moraš misliti, v topshop reklami tega celo niso rekli... kao "deluje že v 14 dneh" :razz: )....

Pomojema bo po nekaj tretmajih tako kot v KS.

Bomo videli, sporočim :)


hehe res čudn ponavad u ush reklaham rečejo neki tazga: če uporabite ta naš proizvod, boste že ju3 zjutraj vsi lepi, suhi, zdravi in zadovoljni :wink:
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 21. Avg. 2008 21:26

Ja ja, deluje, ravn tko, kot delujejo vse tabletke za hujšat, vsi pripomočki za hitro rast las in nohtov, vse deluje :ja:
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 21. Avg. 2008 23:29

Zaradi teh vakuumskih pripomočkov za masažo rade nastanejo kapilare na nogah ... Če ste nagnjene k temu, previdno! :schlaumeier:
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 22. Avg. 2008 23:02

Rajš začnite telovadit pa pijete velik vode + kdaj šekak zeleni čaj pa ste naredle največ kukr ste lahk, če pa še kaka masaža pade je pa tko al tko lista zmaga. Jst sm letos sam na morju 14 dniv elik vode pila in plavala vsak dan pa mi je po trebuščku full celulita zginl- prej je bil viden, zdej morš pa kožo skupi dat da se vid. Drugod ga mam pa tok mal da ni omembe vredno.
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov