Naprave za hujšanje

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 04. Apr. 2008 12:17

Dva mesca si jih jedla!? :eek:
Kokr js vem, nej bi blo poslužvanje dost krajše, se prekinl za mesec, dva, tri (ne vem zdej točno) in se kasnej, če je potrebno, spet nadaljeval (al vela to sam za "navadne" fat burnerje?) ...

Itak je pa večina te "kemije", ne sam efedrin, lahko ob nepremišljeni uporabi nevarna. Js vem, da me je blo preveč strah (pa tut preveč slabo mi je blo), da bi lahko ustrajala več k tedn dni, pa sm uzela sam zutri pred treningom. Moj me je sicer prepričvou, da ne bo nč narobe, ampak sm en večer u pojsli mela paniko, da se zutri nam več zbudila, tko da je biu tist dan zadni, k sm kej tacga dala vase. Ostajam pr blagi obliki kurilceu maščob :P.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Sekhmet
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 358
Na forumu od: 12. 2. 2008
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a Sekhmet » 04. Apr. 2008 12:26

Ma kera izkušnje s fatburner-ji od Hydroxycut?
Ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat!
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 04. Apr. 2008 12:31

O, bejba, greš u akcijo?! :D
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Sekhmet
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 358
Na forumu od: 12. 2. 2008
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a Sekhmet » 04. Apr. 2008 12:47

A seveda :D
Ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat!
Uporabniški avatar
AnaaBella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a AnaaBella » 04. Apr. 2008 15:36

Dita- napisal/-a:
polly-polly napisal/-a:
Sessa napisal/-a:beljakovine pri zmanjsanju telesne teze??ooo.oo :lol:


Kaj pa teb ni jasno? :roll:

Dita-
efedrin dejansko je nevaren, zato se ga ne prodaja. A ti kaj pove to, da je uvrščen tudi na listi prepovedanih substanc - kot doping.
Sej telo je vaše pa delajte z njim kar hočete, ... fora je da ne splača zmeraj iskat nekih bližnjic, ker na dolgoročni rok lahko drago stanejo. Če zdaj nisi imela problemov, ni rečeno, da jih ne boš čez par let.


zgorej sm ti napisala zakaj je prepovedan in se ga ne prodaja. probleme s tem majo tisti ki ne vejo kaj delajo, pretiravajo s tem... veš kaj ti nikotin naredi čez par let... velik hujše stvari kot 2 mesca uporabljanja efedrina... probleme maš lahko, če si nagnjen k srčnim boleznim in maš že po naravi visok pritisk... velik sm prebrala pred sm probala, tko da...
glede na to da se najdejo najstnice, ki jim edn reče ekstazi je res zakon dej probi, pa vzamem dva in pol umre ker NE VE KAJ DELA... jz sm drugačna :)

jz sm samo hotla razložit stvari ker dost vem o tem glede na to da je nekdo sprašval kaj je ECA, pa povedat moje izkušnje, rekla sm da zna bit tut nevarn, ampak če si zdrav in jemleš tako kot je treba in ne pretiravaš in ne ješ tega 3 leta je tveganje majhno.


no ja efedrin si jedla 2 meseca, ko se ga naj bi jedlo največ 1 mesec skupaj in tudi to da si enega na dan je preveč kar bi ti kot bejba morala veliko manj...največ 25 miligramov...efedrin ti samo zmanjša apetit, ki kasneje ko ga nehaš jesti in se ne znaš držati dobiš vse nazaj lepo, ker ti ubistvu gre z efedrinom velika količina vode vn, itak morš pa piti vodo, ker je dehidracija pogosto, kakor tudi aritmija srca in pritisk

in s tem, ko ješ efedrin ni nujno, da se ti pozna na zdravju lahko se ti šele čez nekaj časa..je pa na seznamu prepovedanih živil s strani olimpijskega komitejeja...
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 04. Apr. 2008 17:50

kaj se lahko prosim zdaj posvetimuo fat burnerjem ki se jih da dobit v trgovinah?
felice
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 15. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a felice » 04. Apr. 2008 19:28

js mam izkušnje s f. burnerji!

tako je to prehrana je bistvena (to že ptički čiukajo :) )

moji prepovedujejo kakršnkoli ogljikov hidrat! jabouka npr tudi odpadejo ker vsebujeo sladkor!ČISTO NIČ sladkega

dovoljene so samo beljakovine!

neki sem shujšala je pa res da sem si nabildala mišice ker js brez jabouk npr ne zdržim! torej če ne ješ pravilno se praktično še bol razširiš!


meni se je zgodilo da sem se tudi ful slablo počutla(občasna slabost) ker mi je manjkalo sladkorja!

ne vem no!
...
po mojem je f. burner za tiste ko hočejo it dol 15 kg!
js sm hotla spravit 3 do 4 kile dol!
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 04. Apr. 2008 21:05

aloha in AnaaBella se 100% strinjam.

FB so namenjeni temu, da ko se ti hujšanje po določenem času ustavi, ker se telo pač navadi, ga s FB mal stimuliraš.

sessa, pravijo, daj e ECA stack od allstarja najboljši, no pri meni ni bilo nič posebnega. Shujšala sem zato, ker pač redno pazim na prehrano in redno športam.
Je pa ECA stack čist legalen, v bistvu niti prodajalci ne vejo zakaj ima sploh tak ime, ker ne vsebuje ne efedrina, ne aspirina. Lahko si nabaviš tega, če ti ni škoda denarja.
Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 13. Maj. 2008 16:20

no, jaz sem si nabaula thermo drine liquid
in pijem po 10ml vsak dan pred tekom, vendar se mi sploh ne zdi da mam kaj vec energije.
a kdo ve kolk casa naj bi sploh mel "vec energije"? pol ure, uro? pa koliko prej pred aktivnostjo naj bi spila tisti odmerek? aja, pa tud to, ce lahko odmerek povecam ce pri meni nima skor nic ucinka?
tko da, ce se kira spozna na mal na to, bi prosila za odgovore :)
Touch me, take me to that other place. Reach me, I know I'm not a hopeless case. It's a beautiful day.
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 13. Maj. 2008 16:25

Jaz mam tut tega trenutno. Jemlem pa 20ml. Je pa tut odvisno od posameznika koliko je občutljiv na kofein, taurin, .. glede efekta thermodrina. Meni npr. kak dan, da precej energije, drugič pa spet nič.

Spiješ ga pol ure pred aktivnostjo. Največji efekt pa naj bi doživel tam cca. 50min po zaužitju.

Kamot jemleš 20ml. Samo ti ga bo hitro zmanjkalo. :)
ursiika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 25. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ursiika » 14. Maj. 2008 14:25

no jaz sem že probala z različnimi napitki za hujšanje, pa chithosan, pa jabolčni kis, fb, pa nevem kaj še da bi mi pomagalo shujšat, pa saj sem spravla dol nekaj kg, pa sem čez čas vse nazaj dobila. Zdaj pa že tri tedne jem efedrin z kombinacijo kofeina.Moram povedati, da do zdaj še nisem občutila kakeršnih koli slabih učinkov, res je da nisem več tako lačna, imam veliko enrgije in povprečno mi greta dol dve kili na teden ali pa še kaj več. Mislim da to nikaker ni voda saj dnevno spijem 4 litre vode, zaradi možnosti dehidracije pri jemanju efedrina, hodim v fitnes, in jem zdravo-to vse pa sem že prej počela pa vseeno nisem shujšala.
Vem da je efedrin nevaren in odsvetujem dolgotajno uporabo in prediziranje, če se katera odloči, da ga bo jemala naj se prej pozanima vse o tem.Res je problem če imaš veliki krvni pritisk in težave z srcem.Jaz sem si prvi teden redno kontrolirala srčni utrip, ter pritisk pa ni bilo velikih sprememb. Kar se mene tiče je trenutno edina stvar ki mi je pomagala !!! :D
ursiika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 25. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ursiika » 14. Maj. 2008 14:27

a še ma katera izkušnje z efedrinom???
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 14. Maj. 2008 15:02

Če bi si mogoče saj kšno stran, dve nazaj šla mal prebrat, bi vidla, da smo o efedrinu+kofeinu že pisale.
In js se te kombinacije ne dotaknem več, pa zarad mene nikol nobene kile več ne snamem dol.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 14. Maj. 2008 15:08

jz sm napisala nekaj o efedrinu kakšen mesc nazaj. se mi je zdela kul ideja.

zdej po kakšnem mesecu, dveh sm spremenila mnenje. efedrin mi je dal full energije in full volje do hujšanja ker se dejansko vidijo rezultati in to zlo hitr. je pa tko, tega ne morš dolgo časa jemat. jz sm kupila 40 tablet, in sm vse pojedla (1 na dan), torej sm jedla malo manj kot 2 meseca. blo mi je super ker sm shujšala ampak ko sm nehala jest efedrin je pol izgubljenih kg prišlo nazaj v roku 1 tedna. zdej rajš zdravo jem, ne jem mesa (edin včasih kakšnem nemasten naravni zrezek) in tečem vsak dan. pa se 1000x bolš počutim.
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 14. Maj. 2008 15:08

Jaz tudi totalno odsvetujem te fat burnerje. Jaz sem jih en cas jemala, ker sem bila ze obupana nad mojo kilazo.
Nekaj casa je bilo vredu, potem pa so me cedalje bolj zacele boleti ledvice. Ko sem prenehala, so tudi bolecine izginile.

Never again! Da se brez tega tudi!

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]