Naprave za hujšanje

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
sinička
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 8. 4. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sinička » 11. Sep. 2006 16:31

Catharine napisal/-a:Js sm si pa zdej vzela šumeče tablete Silhouette, to je zdej neki nouga ta tedn ven pršlo, bomo vidli kako se bo izkazal.


kje pa si jih kupila?
Uporabniški avatar
sinička
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 8. 4. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sinička » 11. Sep. 2006 16:31

...
Uporabniški avatar
Catharine
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 19. 9. 2005
Kraj: Planet Earth

Neprebrana objavaNapisal/-a Catharine » 11. Sep. 2006 16:58

sinička napisal/-a:
Catharine napisal/-a:Js sm si pa zdej vzela šumeče tablete Silhouette, to je zdej neki nouga ta tedn ven pršlo, bomo vidli kako se bo izkazal.


kje pa si jih kupila?


v lekarni jih prodajajo
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 11. Sep. 2006 18:56

A pa kej na prehrano pazite al samo te šumeče tablete jemlete? Ker ne verjamem, da bi delovale brez urejene prehrane... Kaj pa potem ko jih nehaš jemat, obstaja moznost, da se zrediš nazaj?
ker tut pr unih najdražjih, najboljših fat burnerjih brez kaloričnega deficita ni nič... :?
*ashley*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 28. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *ashley* » 13. Sep. 2006 20:12

A pozna katera mogoce burnerje ECA? Sem nekje zasledila, da so baje ful ucinkoviti, pa me zanima ce katera pozna oz. kaj ve o tem? :roll:
Uporabniški avatar
le@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 155
Na forumu od: 24. 11. 2006
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a le@ » 24. Nov. 2006 15:13

Hej punce, slišala sem za eno novo vadbo - power plate (baje s to metodo tudi Madonna ostaja "in shape"...

Mogoče že katera slišala kaj o tem, mogoče že preizkusila?

Sicer je malček drago, ampak baje da pali, zato se na vas obračam, če katera ve kaj več...

hvala za odgovore!!

lp, L.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 02. Apr. 2008 11:19

jaz sem se zdaj odlocila za te fat burnerje,dobila sem informacije da so vredu in da shujsas tud pri nezdravi prehrani...plus tega pa tako ali tako hodim na aerobiko in bomo vidli...a to pomaga tud pri celulitu?
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 02. Apr. 2008 11:36

*ashley* napisal/-a:A pozna katera mogoce burnerje ECA? Sem nekje zasledila, da so baje ful ucinkoviti, pa me zanima ce katera pozna oz. kaj ve o tem? :roll:


če misliš ECA stack od allstars je tkole; izboljša ti koncentracijo, mogoče da malo energije (meni jo ni, ker mi take stvari ne primejo), ...to je pa to. Je pa za moje pojme vseeno eden boljših legalnih FB, ki so na trgu, ampak brez 100% urejene prehrane ne deluje 0.

Če pa misliš: ECA kot efedrin + coffein + aspirin se pa raje ne ``zafarkavat ´´ s tem. :D

jaz sem se zdaj odlocila za te fat burnerje,dobila sem informacije da so vredu in da shujsas tud pri nezdravi prehrani..


no tole ni res... razem če misliš čisto prave fat burnerje, ki v SLO sploh niso legalni in se jih zakonito niti več ne dobi. Ampak za moje pojme vseeno škoda zdravja, ker vse to lahko dosežeš z zdravo prehrano in gibanjem. Raje si poštimaj to pa nabavi kak legalni ``burner´´...
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 02. Apr. 2008 11:39

jezus,jaz bi si to nabavla v sportni trgovini,not je nevem...enih 190 tablet,to je to...zaj si me cist prestrasla s tem legalno-nelegalnim :)
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 02. Apr. 2008 12:48

Efedrin je nelegalen in se ga u trgovinah s športno prehrano ne da dobit, ostalo, kar lahko kupš tm, je bl "švoh" varianta in ni nobene bojazni, da bi blo karkol narobe (seveda je usen treba upoštevat predpisano mero).

To, da pa ješ fat burnerje zravn hamburgerja pa kokakole in (s)hujšaš, je pa utopično in smešno prčakvat. NIČ ne pomaga, če ne telovadš!
In fat burnerji se jemlejo kot dodatek h športanju, kr pomagajo pr temu, da se med aktiunostjo bl kur maščoba. Sedet na kauču, jest čips in čakat, da bo tablet sneu kile dol - oh, ja.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 02. Apr. 2008 13:08

Sessa napisal/-a:jezus,jaz bi si to nabavla v sportni trgovini,not je nevem...enih 190 tablet,to je to...zaj si me cist prestrasla s tem legalno-nelegalnim :)


ja,ja sej potem sem pravega mislila ECA stack od allstars, tole je v bistvu samo ekstrakt zelenga čaja, kofeina, gurane, ... naravne substance. Tko, tuki nič zdravju škodljivega. Če hočeš ga kamot nabaviš, ampak brez primerne prehrane ne bo rezultatov.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 02. Apr. 2008 13:17

ok,hvala :) ucinek pa je?mislim-ob sportu in vredu prehrani?
Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 02. Apr. 2008 13:30

ok prebrala sem 3 strani. ampak, še vedno ne vem katere se splača najbolj kupit. torej :D povejte mi prosim še enkrat ktere FB se splača kupit, pa da je tud kaj učinka, pa da je seveda tud legalen ;)
thx :oops:
Touch me, take me to that other place. Reach me, I know I'm not a hopeless case. It's a beautiful day.
Uporabniški avatar
sleepyheadgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 103
Na forumu od: 30. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sleepyheadgirl » 02. Apr. 2008 14:04

ja tut js sm to prebrala pa nevem kako delujejo te šumeče tablete silhouette
Gymnastics tells you no. All day long. It mocks you over and over again. Telling you- you're an idiot.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 02. Apr. 2008 14:11

hmmm...gres v trgovino in se pozanimas :)

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov