Menstruacije ni, test negativen

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Prodaj-a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 21. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Prodaj-a » 26. Jul. 2013 20:18

Zato,ker si pač naučena ,da M mora biti kajne.
In zakaj ne bi bilo normalno?Prosim za razlago.

dot s skoraj vsemi KT lahko delaš tako,torej brez pauze .
Nobene takšnih KT niso oglaševali,tudi če jemlješ cerazette ali depo provera so M in izcedki
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 26. Jul. 2013 20:22

Pol se pa čudimo zakaj danes tolko ljudi umre od raka, in takšnihindrugačnih komplikacij ,čepa folk požre vse kar farmacevtska industrija izumi?
Nisem nič naučena, saj nisem pes, mam svojo glavo za razmišljat. Če jaz nisem mela menstruacije več ko pol leta, ko nisem jedla skoraj nič, mi je blo čist kul, vedla pa sem, da ne more bit normalno..
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Prodaj-a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 21. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Prodaj-a » 26. Jul. 2013 20:25

Prosila sem za dobro razlago,dobila sem.... NIČ :lol:

Nimaš nič za napisat,kot to da sem pod vplivi farmacije in da sem pes ,ki ne zna razmišljati :)

Hvala za "razlago". Želim ti mirno noč
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 26. Jul. 2013 20:29

@Prodaj-a: Seveda so jih oglaševali, še debate so bile na to temo :) Nimam pa pojma, če je to res oz. kot praviš, so zaradi mene tud izcedki, ti komot verjamem... vem samo, kaj je bilo takrat v medijih napisano :) Sem pa zdajle pogooglala, pri Cerazette (ne vem, a so to te ali nekaj drugega) nekateri pišejo, da imaš ali skos po malem izcedek ali pa sploh nič.

Jemljem pa jaz ničesar in tud ne nameravam hormonov vnašat v telo po nepotrebnem, se že za ena hormonska zdravila, ki sem jih morala pred časom jemat, sekiram oz. upam, da ne bo posledic na zdravju v prihodnosti... o KT pa sploh ne razmišljam, ne hvala :)
Prodaj-a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 21. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Prodaj-a » 26. Jul. 2013 20:42

Takšne KT ne obstajajo,pa naj oglašujjeo kar hočejo.Ja rečejo se cerazette jih jemlješ neprekinjeno ali pa ista stvar v obliki inekcije depo provera,ki drži 3 mesece.
Saj jaz niti nisem napisala da jih jemlji ali karkoli.

LP
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 26. Jul. 2013 20:44

Vem, da nisi, mišljeno je bilo nasplošno ;)
zanima.me
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 30. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a zanima.me » 30. Sep. 2013 18:53

žiivjo
menstruacijo bi morala dobiti 22.9 a je ni do danes.. danes sem naredila test a je biu negativen..
prsi imam zelo občutljive, in pa sprehodi do wcja so obupni..sploh ponoči tudi do 3krat na noč..(med uriniranjem me nič ne peče,nič boli ne nič..vse ok..

je imela mogoče katera podobne izkušnje? mogoče sem prehitro naredila test?
test je bil narejen s firs sign..
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 30. Sep. 2013 19:14

Ziher je že kje kaka primerna tema kjer bi lahko tole vprašala. Drugače pa drugič zaščito uporabit pa ne bo skrbi, ne? Edino, če načrtuješ? Ampak najbrž nisi noseča, če je test negativen če pa še zmeraj nisi ziher pa še pač enga kupiš pa testiraš. Drugače pa če ti zamuja en teden še ni panike. Osebno ponavadi dobim normalno ampak včasih se pa tud zgodi, da zamuja par dni.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 30. Sep. 2013 19:39

Ti komercialni testi niso 100 % zanesljivi. Tudi vsi ti simptomi, ki si jih opisala, ne morejo nič pomenit. Imaš drugače redne menstruacije? Si pod stresom, kakšne spremembe v okolju, prehrani, telesni teži? Lahko začneš lulat, normalna količina urina, koliko piješ? Piješ pred spanjem? Lahko zadržiš, da ne greš na wc ali moraš nujno? Kaj pa čez dan?
Sicer pa bv tu nekaj diagnosticirat. Nismo nobeni ne vem ne vem kaj, da bi na daljavo zdravili. Spravi se k ginekologinji.
Prodaj-a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 21. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Prodaj-a » 30. Sep. 2013 21:01

Lahko greš tudi v laboratorij dati kri pa boš vedela n ačem si. tako kot pa je že ena napisala,če ne želiš zanositiv zaščita!
Ker po toči je zvoniti prepozno
žveri
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 16. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a žveri » 01. Okt. 2013 14:21

upam da čimprej ugotoviš kaj je ampak samo sekirat se ne zakaj je ni ker bo pol samo še slabše in je še dalj časa ne bo! (mi je zdravnica enkrat rekla ;D ko se nikakor ni hotu ciklus mi uredit)
Uporabniški avatar
lipgloss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lipgloss » 09. Okt. 2013 7:23

Ja pri meni je bilo isto. Ko sem test naredila še enkrat čez 14 dni, pa je pokazal pozitivno.
:)
pa mamo otročka :)
zetasj55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 22. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a zetasj55 » 22. Okt. 2013 10:20

Imaš drugače redne menstruacije? Si pod stresom, kakšne spremembe v okolju, prehrani, telesni teži? Lahko začneš lulat, normalna količina urina, koliko piješ? Piješ pred spanjem? Lahko zadržiš, da ne greš na wc ali moraš nujno? Kaj pa čez dan?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 22. Okt. 2013 11:00

Naslednji test lahko naredis cez 3 dni.
Na tvojem mestu bi se jaz prej odlocila, da grem do ginekologinje.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]