Marihuana

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 28. Dec. 2010 19:22

Sem probala že parkrat ampak kakega groznega efekta nism čutla.. :) Verjetno je blo vsakič premalo/prešvoh roba. Smrdi pa tud meni ja, čeprov enim ful dobro diši pa skoz ovohavajo vrečko :D fej..

Cookiejev al pa browniejev se pa nebi branla probat (:
Uporabniški avatar
love.<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 18. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a love.<3 » 28. Dec. 2010 19:29

sicer kadila 2x pa ni blo učinka, k sm pa v tretje je biu pa še alko zravn.. je pa vrgl zloo na bed..
sem pa probala tut cookije (a ni tko da morš travo neki namakat pa mešat?) in me je zadel čez pou urce-urco in to tko da sm se sam smejala in govorila skos.. so mi pa bolš cookiji ker ubistvu čutš travo šele k pogoutneš :)..
glede vonja, men smrdi in jo zavoham kuj kje se kadi. ponavad, če se da, se umaknem stran.
sem pa imela sošolca, k se je z kajenjem trave zlo zlo zlo spremeniu in to v roku 2 let.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 28. Dec. 2010 19:59

Konkubina* napisal/-a:Mogoče veš kak se naredijo? Normalno, samo da dodaš zraven še nadrobljeni heft ali kak? :)


Eee, ni tak simpl. ;) To se dela al iz mleka (bong) al pa iz putra (seveda predhodno obogatenega). Če boš malo pogooglala marijuana milk al pa marijuana butter boš našla recepte kak se to dela, ampak to je ful dolgotrajen proces (namakanje v mleklu ali putru+vodi), tak da bolš je al da mleko ali puter kar kupiš al pa kupiš kar cookieje al pa mafine, sej en folk na vlko peče pa prodaja to.


Še par linkov za lažjo predstavo:
KLIK
KLIK2
KLIK3
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Dec. 2010 0:30

Haha, najbolš bo da nekdo odpre novo temo pod 'Kuhinja' :D
Nyree
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nyree » 29. Dec. 2010 10:20

Meni za cookije je najboljše, da z maslom delaš (saj se THC veže na maščobo). Ampak moreš pazit ko jih ješ. Kot redna uživalka (+5 na dan, ponavadi več), so me cookiji enkrat fajn presenetli (no, učinek le teh). Sej ni blo tko slabo, samo nefunkcionalna sem bla totalno (ku ena mutovka), kar pa meni osebno ni všeč.
Mogoče za novo leto spet :lol:
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 11. Jan. 2011 4:04

Smo kot uni štirje od that 70˙s ki ga cinijo v krogu vsake tolko :D Najbolje smešen je pa en kolega, ki ni vešč kadilec in moremo pazit da potegne baklo na tapravem koncu :rofl:

Aja poleg cookiejev je zelo fin tudi puding s trave :D
Uporabniški avatar
no.name
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 4. 10. 2010
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a no.name » 11. Jan. 2011 8:57

Marihuana? ja! :D
Ne redno, približno enkrat na dva meseca, pa še to nikoli sama, ampak vedno v družbi. enkrat je pa imel tak učinek, da ga ne bom nikol pozabila. še zdej mi gre na smeh, ko se spomnim. smo bli na enem festivalu in smo mal kadil in sem se ene 20 min samo smejala. vse je blo smešn. na koncu sem bla cela v solzah pa trebuh me je bolel od smejanja. :lach:
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 11. Jan. 2011 15:51

saarijarvi napisal/-a:Sem probala že parkrat ampak kakega groznega efekta nism čutla.. :) Verjetno je blo vsakič premalo/prešvoh roba. Smrdi pa tud meni ja, čeprov enim ful dobro diši pa skoz ovohavajo vrečko :D fej..

Cookiejev al pa browniejev se pa nebi branla probat
(:


medtem, ko ti en joint ne stori nič hujšega (vsekakor ne izgubi nadzora nad sabo, kot je ena uporabnica omenila), so kukiji nepredvidljiva zadeva.

Sama (bolj ali manj redna kadilka trave zadnjih 10 let) se jih nerada poslužujem, mislim da sem ga nazadnje pojedla kako leto in pol nazaj (čeprav se mi je priložnost večkrat ponudila).

S kukiji je tako, pogosto ne veš kako in koliko te bodo vsekali. Kar pomeni, da si lahko 8 ur počen ko krava in čisto zares nič ne moreš. Blažje halucinacije, občutek tesnobe, popačena precepcija stvari okoli sebe, vse to so simptomi, ki lahko spremljajo kukije.

Ali pa sploh nič ne delajo.

Tako da, kukiji so tricky zadeva, če že....bi raje priporočila kak joint.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 14. Jan. 2011 9:23

kadila ene 10-15 krat par let nazaj.
ko sem bila zraven še pijana je blo super.
ko pa sem samo kadila, pa mi ni dobro delovalo na psiho.
RmX
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a RmX » 14. Jan. 2011 9:49

Cookieje priporočam vendar le če jih sami delate.. V Sloveniji ne priporočam kupovanje cookijev razen, če tega človeka, ki vam jih rihta ne poznate dobro, ker gre v večini primerov pri teh cookijih za nateg.. Travo pa kdaj pa kdaj kadim ob kakih zabavah ali pa tudi tko v petek zvečer ko se nič ne dogaja grem kupit za kadit pa kake odbite filme gledam zaliman ko kanta na DVD-ju.. Sem pa bolj fan skanka kot pa domačice.. Moje sanje so enkrat iti v Amsterdam in izpušancijaaaa do konca..
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 14. Jan. 2011 9:57

ej jaz sem šla za 1.maj s Collegiumom v amsterdam. in na busu ni bilo niti enega, ki bi se šel zakadit in žurat. hodili smo domov iz amsterdama ob 21h zvečer v neko ful oddaljeno vas spat.
zadnji večer pa mi je blo dovolj tega in sem se sama odpravila v Utrecht do ene slovenke, ki je bila tam au-pair da grem vsaj malo v nočni lajf, in do je bilo 1 uro južno od amsterdama. tja sem šla z vlakom. šli smo v nek lokal, mal preveč vodke sem spila. potem so me kar eni tipi peljali do amsterdama, tam sem bruhala po železniški in čakala vlak do enega mesteca na severu, od tam pa spet avtobus v tisto vas, v kateri smo spali in sem prišla ob 10ih zjutraj tja in ulovila avtobus na cesti, ko je že štartal proti Sloveniji.
ful je žurka s Collegiumom. vodička je bila tudi ena krava zamorjena grda.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 14. Jan. 2011 9:58

oz. bil je eden tip, ki je kadil. on je mel doma ženo in 3 otorke, star je bil okrog 26, ampak je kupil travo v amsterdamu in ob 21h šel nazaj v tisto vas in potem celo noč bil pred tv.
Nyree
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nyree » 14. Jan. 2011 12:18

Poanta zgodbe? Pojdi s prijatelji!
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 14. Jan. 2011 23:16

Nimam prijateljev, ki bi hoteli v amsterdam. oz. šli bi, če bi blo zastonj. Ne poznam nikogar, ki je že bil. jasno?
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 18. Jan. 2011 10:23

delusional napisal/-a: Ne poznam nikogar, ki je že bil.


mene! ;)

meni ja amsterdam zakon. res špica! itak da smo se zakajali. lahko smo to počeli uradno, v kafiču, ob kavi, kot ljudje.

kadim tu pa tam. mi sede. ful. da bi se pa vsak teden ali vsak dan zakajala, to mi ni, nikoli se nisem. (amsterdam je izjema seveda).
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov