Kontaktne leče

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lepoticka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 28. 7. 2004
Kraj: primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a lepoticka » 13. Okt. 2004 15:00

ker ne vem kam bi uvrstila tole temo nej bo kr pod zdravjem :)

torej mene zanima katere znamke kontaktnih leč uporabljate?

js sem probala že več vrst od zeissovih,Johnson&Johnson...

me zanima če kakovost kaj pripomore k ceni... ker so ponekod velike razlike v ceni,tako med različnimi proizvajalci,kot tudi med optiki...


me zanima vaše mnenje...
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 13. Okt. 2004 15:14

Že od začetka (2,5 let) uporabljam Zeissove leče in nimam problemov z njimi, sem zelo zadovoljna. Tako, da ti niti ne morem povedati za katere druge, ker imam izkušnje samo s temi.
Tu stojim ponosno s teboj, ti povem misli jasno na glas ... Saj veš, ljubim te do neba.
Uporabniški avatar
jagoda77
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 29. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda77 » 13. Okt. 2004 18:06

Jaz sem imela eno leto zeissove, eno leto J&J, sedaj pa imam ene, ki jih isti proizvajalec proizvaja kot za Zaiss, samo da so noname, in so cist kull in isto kvalitetne, so pa res malo cenejse. Dobil dve(par) za 16 tisocakov. To pa v Optiki Krstic na Vicu... pa se takoj si na vrsti in drugi dan lahko prides ze iskat lece.
Always Tutty Frutty
Uporabniški avatar
trisa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 7. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a trisa » 13. Okt. 2004 18:16

Jaz že 3 leta uporabljam Zeissove (mesečne) in jih ne zamenjam.
Vmes sem enkrat poiskusila Johnsonove, s katerimi pa sem slabše videla (kljub temu da je bila ista dioptrija). Pa tudi bolj moteče so bile. Pri Zeissovih včasih kar pozabim da jih nosim
Uporabniški avatar
lepoticka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 28. 7. 2004
Kraj: primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a lepoticka » 13. Okt. 2004 18:24

jagoda77 napisal/-a:Jaz sem imela eno leto zeissove, eno leto J&J, sedaj pa imam ene, ki jih isti proizvajalec proizvaja kot za Zaiss, samo da so noname, in so cist kull in isto kvalitetne, so pa res malo cenejse. Dobil dve(par) za 16 tisocakov. To pa v Optiki Krstic na Vicu... pa se takoj si na vrsti in drugi dan lahko prides ze iskat lece.



a to letne?! to je pa res kr poceni...

samo js imam zelo zelo slabe izkušnje z letnimi lečami...
imela sem jih pol leta pa so me tkooo začele motit pa učke so se mi solzile... pa sem dala 40.000 za njih... nikoli več...

mesečne :zustimm:
p0LhY
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 9. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a p0LhY » 13. Okt. 2004 18:53

jst sem mela en let johnsonove, zdej mam pa ze 2 let zeissove. sej razlike ni nobene, razn to da so zeissove mal vecje. dobim pa 2 skatlci za pol leta za 10k ker mam ful prjaznga svaka k mi to pocen zrihta. drgac pa hodm v mestno optiko in sem zlo zadowolna, zdrawnica je ful prjazna pa tud ostali k tm delajo so kul, ne rabs se nc narocit, lece pa takoj dobis (ce jih majo na zalogi).
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 13. Okt. 2004 18:54

Moje so tudi mesečne, plačam pa okrog 15.000 SIT za dve škatlici (12 leč), ker imam različni dioptriji.
Tu stojim ponosno s teboj, ti povem misli jasno na glas ... Saj veš, ljubim te do neba.
Uporabniški avatar
Saša_26
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 28. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Saša_26 » 13. Okt. 2004 19:23

Jaz pa imam dnevne leče Acuvue 1-day, ker jih zelo redko uporabljam, še vedno raje nosim očala, ker so mi kul in sem na njih navajena.

Sem pa tudi dala ene 15 tisoč za dve škatli, imam tudi različni dioptriji :D
Don`t regret something that you did, because at one time...you wanted it!
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 13. Okt. 2004 20:51

jaz pa mam od biomedics 55 pa so mi ful dobre.pa se poceni so.sem mela prej od J&J pa mi niso pasale;ribalo,čohalo...
Uporabniški avatar
lepoticka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 28. 7. 2004
Kraj: primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a lepoticka » 13. Okt. 2004 21:36

¤MajC¤ napisal/-a:jaz pa mam od biomedics 55 pa so mi ful dobre.pa se poceni so.sem mela prej od J&J pa mi niso pasale;ribalo,čohalo...


za te pa prvič slišim...
Uporabniški avatar
Anchi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 224
Na forumu od: 19. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Anchi » 13. Okt. 2004 22:41

¤MajC¤ napisal/-a:jaz pa mam od biomedics 55 pa so mi ful dobre.

Enako :gut: Sicer so te edine, ki sem jih do zdaj imela, ampak so HUDE. Je pa res, da so precej neznane, ker jih tudi marsikateri optik ne pozna, vsaj po mojih izkusnjah in jih zato tudi ne prodajajo...ne vem Majc kako jih ti dobis, jaz jih narocim pri okulistki, in mi jih potem pripeljejo na dom...naslov je pa: Spectra Vision, oddelek za optiko pri Spectra International d.o.o., Sinja Gorica 3, 1360 Vrhnika, tel.: 01/755 53 23. Ce katero slucajno zanima :)
Uporabniški avatar
trisa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 7. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a trisa » 14. Okt. 2004 5:57

Ima mogoče katera izkušnje z barvnimi lečami z dioptrijo?
Uporabniški avatar
lepoticka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 28. 7. 2004
Kraj: primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a lepoticka » 14. Okt. 2004 8:02

trisa napisal/-a:Ima mogoče katera izkušnje z barvnimi lečami z dioptrijo?

aha,js imam barvne leče z dioptrijo... so ful drage sicer :? ampak sem si jih enkrat privoščla... :D


imam zelene in so ful fajn (sicer so zaradi tega kar so barvne, malo večje-v obsegu) ampak so špica! :zustimm:

dala sem pa 6000 tolarjev za 2 leči (če imaš različno dioptrijo moreš kupit 2 paketka),torej te pride 12.000 tolarjev...
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 14. Okt. 2004 8:07

lepoticka napisal/-a:
za te pa prvič slišim...

ja kot je rekla Anchi,ker so bolj neznane...Sam so pa ful dobre,vsako oko je po svoje oblikovano,pa ceprav so mehkre leče te lahko kaj riba al pa kaj podobnega in meni te najbol na obliko očesa pašejo.Lahko bi se reklo da sem ko Esmeralda, spregledam brez kakih problemov. :D
Uporabniški avatar
lepoticka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 28. 7. 2004
Kraj: primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a lepoticka » 14. Okt. 2004 8:17

trisa napisal/-a:Ima mogoče katera izkušnje z barvnimi lečami z dioptrijo?


http://www.optika-pirc.com/

W&J Freshlook COLORS... tele js naročim kr preko NETA,čez dan ali dva ti jih pa na dom dostavijo in so fulll bl pocen kt v optiki (vsaj tu pr nas)... Zeissove tu stanejo 6.500,pr mojmu optiku 10.000 :eek: enake leče!!!
pr enmu v Izoli pa 7.500 tko da je v vsakem primeru stvar dosti bolj poceni na tejle strani... :zustimm:

samo moreš vedet mere ne,da jih vpišeš zraven... in to je to...
meni je superca :!:

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]