Kontaktne leče

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Temptress
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 199
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Temptress » 06. Jun. 2012 6:09

Načeloma tekočino porabim v cca. dveh mesecih, tako da tudi posodico menjam na toliko časa. Če vzdržuješ higieno, bo tudi posodica zdržala tiste dva, tri mesece. :)
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 06. Jun. 2012 15:46

Stare operem v pralnem stroju in pa kdaj še z razkužilom jih umijem, tako da jih imam par ki jih menjam, ker ponavadi kupim taveliko tekočino tako da so kar nekako čiste :)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 06. Jun. 2012 15:50

Punica granatum napisal/-a:Stare operem v pralnem stroju


:eek: Joj, sem najprej pomislila, da o lečah govoriš :D Ampak domnevam, da o posodicah? Tudi to mi ni ravno jasno, a pomivalni stroj verjetno misliš? :gruebel: Jaz jih pa vedno raje nežno na roke & izplaknem s tekočino za leče, ne bi hotela tistih močnih kemikalij iz tablet za pomivalni stroj v stiku z očmi.
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 06. Jun. 2012 17:32

joj pardon....pomivalni stroj sm mislila ja :) haha kakšna smešna napaka

drugač sej posodice potem še splaknem pod vdo pa temeljtio posušim... in men se ni še nič zgodilo za enkrat...use ok :)
mojca1989
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 28. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a mojca1989 » 28. Okt. 2014 8:15

Ali kdo kupuje kontaktne leče preko spleta. Ali je že kdo kupil preko spleta leče oziroma tekočino, jaz še nikoli nisem kupila. Vendar me zelo mika, saj so cene skoraj za 50% nižje kot v optiki v kateri sem kupovala do sedaj. gledala sem spletno trgovino moje-lece.si, v kateri pa vi kupujete lečke?
marija.povse
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 24. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a marija.povse » 29. Okt. 2014 15:08

Jaz kupujem tle:
www.najcenejse-lece.si/
Ellona
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 21. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ellona » 31. Okt. 2014 15:56

Jaz zmeraj kupujem leče in tekočino prek spleta. Največkrat sem kupovala ravno v moje-lece.si, in sem res super zadovoljna z njimi :razz: tako da priporočam.
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 13. Nov. 2014 14:39

Tudi jaz vedno kupujem preko spleta, zadnje čase v moje-lece.si in tudi jaz priporočam. Hitra dostava, vedno vse ok.
luna2014
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 14. 12. 2014
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a luna2014 » 14. Dec. 2014 14:01

Se strinjam, tudi sama že dve leti naročujem leče preko spleta in sem zelo zadovoljna.
Tekočino za leče pa kar v DMu, njihovo znamko.
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 16. Dec. 2014 16:15

A res, DM ima svojo tekočino za leče? A je dobra, nimaš nobenih problemov? (Mene so po eni pekle oči - ena znana znamka, se ne spomnim imena, bi jo pa spoznala po škatlici). Koliko pa stane?
Uporabniški avatar
Malishka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 15. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Malishka » 03. Jan. 2015 15:34

delfinchek napisal/-a:A res, DM ima svojo tekočino za leče? A je dobra, nimaš nobenih problemov? (Mene so po eni pekle oči - ena znana znamka, se ne spomnim imena, bi jo pa spoznala po škatlici). Koliko pa stane?


Mene tud to zanima! :)
"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." - N. Zaplotnik
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 14. Jul. 2015 14:40

Zanima me, kako uporabljate leče, ko greste na pot - pogosto namreč med vožnjo zadremaš in to z lečami verjetno ni najbolj priporočljivo. Vem, da je treba pred spanjem leče odstraniti in so zato za take poti bolj priporočljiva očala. Vendar so predvsem poleti (zaradi sončnih očal) leče veliko bolj praktična izbira. Mogoče veste, ali je zelo slabo za oči, če z njimi nekaj časa spimo?
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Malishka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 15. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Malishka » 14. Jul. 2015 14:45

cauliflower napisal/-a:Zanima me, kako uporabljate leče, ko greste na pot - pogosto namreč med vožnjo zadremaš in to z lečami verjetno ni najbolj priporočljivo. Vem, da je treba pred spanjem leče odstraniti in so zato za take poti bolj priporočljiva očala. Vendar so predvsem poleti (zaradi sončnih očal) leče veliko bolj praktična izbira. Mogoče veste, ali je zelo slabo za oči, če z njimi nekaj časa spimo?


Js dostkrat z njimi zadremam pa ni blo nikdar nobenih problemov. Ampak pod dremanje js mislim spanje do ene ure. Več res ni priporočljivo. Lahko si pa kupiš lečke s katerimi lahko spiš (to so tiste ki prepuščajo več kisika - malo pogooglaj al pa vprašaj svojega optika).
"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." - N. Zaplotnik
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 14. Jul. 2015 15:10

Za te leče sem že slišala, ampak ker večinoma nosim leče samo par ur dnevno, se mi zdi neumno, da bi si jih ekstra kupila. Zdaj se pa odpravljam na pot in bi res rada imela sončna očala (so brez dioptrije, zato z njimi res slabo vidim oz. ne vidim :D ), vendar me skrbi, da bom med vožnjo zaspala.

Malishka, hvala za odgovor - je malo lažje, če ti nekdo pove svojo izkušnjo.
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Malishka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 15. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Malishka » 14. Jul. 2015 15:17

Ni za kaj :)
Js nism mela nikdar problemov zaradi dremanja z lečami. Okej res da so učki pol malo zlepljeni ampak je čez minutko vse ok. Lahko si pa samo kapljice kupiš za vsak slučaj, če se bojiš da se ti oči preveč izsušijo in si daš kapljice ko se zbudiš.
"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." - N. Zaplotnik

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov