Izcedek iz nožnice

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
shania
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 3. 10. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shania » 15. Jul. 2006 17:24

Zadnje čase imam po seksu rjav izcedek in peče me, ali je kaj močno narobe, se še kateri to dogaja?
Srečo lahko najdemo v navadnem zrncu.
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 15. Jul. 2006 19:03

Uf o tem, je že tut blo govora kr dosti, sam nevem točno v keri temi :? Je pa po mojem zaradi, presuhe nožnice, ali preveč trenja, ali predolgega sexa..Ali pa maš mogoče kako vnetje.
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
pinkyica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 13. 6. 2006
Kraj: zagorje ob savi

Neprebrana objavaNapisal/-a pinkyica » 15. Jul. 2006 22:11

jz bi prej rekla da maš vnetje ker prevš da te peče, zato pomoje hitr pejt k zdravniku da nov kej narobe!!!! pa te nočm nč strašit sam pomoje bi blo tko prov da greš
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 15. Jul. 2006 22:23

po moje ni nič hudega, al si se kej ranla al pa maš vnetje. vseeno bi blo dobro it k ginekologu da boš mirna.
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 15. Jul. 2006 22:34

Sicer mam pa že ene 3tedne tut jz take probleme, pa pojma niam ka bi to blo res.. Prav težko mam spolne odnose, al pa jih sploh ne morm met. Že ko mi ga samo nasloni gor me že ob "vhodu" v nožnico zapeče. Kot da bi mela nekako ranico. Ki se kr noče zacelit :roll: Ubistvu tak ko da bi mela obribano. In to me pol boli recimo sam ene 2 al pa 3cm notr, pol globlje me ne boli. Nevem kaj naj bi to bilo, se je keri zgodilo kaj podobnega? Sploh nevem a me bolj peče al boli :?
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 15. Jul. 2006 23:45

Jaz sem skoraj ziher da maš vnetje. Ginekolog ti bo dal Canesten kremo ali pa tablete ki v večini ful pomagajo, mam pa eno kolegico ki ji pomaga samo da namoči tampon v navadni jogurt pa si ga da not za čez noč in to ponavlja kak teden. Je bla že pri ful zdravnikih pa ji nič ni pomagalo, sam to.
Druga opcija pa je da maš kako ranico, samo glede na čas zgleda kot vnetje.
marilyn
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 168
Na forumu od: 21. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a marilyn » 16. Jul. 2006 21:03

Loh je pa tut zarad tabletk al pa pričakovanja menstruacije... jst mam tko vsake tok cajta, pa pol mine in ne delam panike, zaenkrat.
Uporabniški avatar
shania
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 3. 10. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shania » 17. Jul. 2006 21:04

ja ja tko kot si rekla marylin, sem ravnokar prebrala, da je to pogost pojav k začneš tabletke jemat. Hvala vseem, sej drugače je pa že boljše :)
Srečo lahko najdemo v navadnem zrncu.
Uporabniški avatar
rEbEcCa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 7. 8. 2005
Kraj: okolica Celja

Neprebrana objavaNapisal/-a rEbEcCa » 17. Jul. 2006 21:41

renatka_ napisal/-a:Sicer mam pa že ene 3tedne tut jz take probleme, pa pojma niam ka bi to blo res.. Prav težko mam spolne odnose, al pa jih sploh ne morm met. Že ko mi ga samo nasloni gor me že ob "vhodu" v nožnico zapeče. Kot da bi mela nekako ranico. Ki se kr noče zacelit :roll: Ubistvu tak ko da bi mela obribano. In to me pol boli recimo sam ene 2 al pa 3cm notr, pol globlje me ne boli. Nevem kaj naj bi to bilo, se je keri zgodilo kaj podobnega? Sploh nevem a me bolj peče al boli :?

Ej men se tud to dogaja...Prav strah me je že začetka k me res ful boli, sej pol mal potrpim pa je vredu k je globje tk k si rekla...Js ne vem ka hudiča bi to lahk blo narobe :?:
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 23. Jul. 2006 14:14

Nevem kaj je to. Šla bi k zdravnici, ampak niti nevem kako ji naj razložim. Ubistvu ji ne znam razložit, če je tak čudna situacija. Mogoče gre res le za vnetje in je nožnica tolko bolj občutljiva. Ampak nevem, a obstaja mogoče kako domače zdravilo za zdravljenje vnetja, če je to sploh vnetje?
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 13. Jan. 2007 18:27

Novo vprašanje:

Včasih sem imela pač malo belega toka malo več ga je bilo pred menstruacijo...nekaj časa nazaj sem mela malo močnejši beli tok malo je že na rjavo barvo vlekl pa sm šla k ginekologinji ker me je to motilo in mi je naredila ene teste pa je blo pol kull ker je rekla da so izvidi vredu...

Sedaj je pa že kak dober mesec da imam močn beli tok in rjave barve tako, da morm imeti obvezno na hlačkah dnevni vložek..beli tok je pa rjave barve...kaj bi blo to?

Je najbolje, da grem kr k ginekologinji?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
@smrketka@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 347
Na forumu od: 13. 10. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a @smrketka@ » 15. Jan. 2007 11:23

renatka_ napisal/-a:Sicer mam pa že ene 3tedne tut jz take probleme, pa pojma niam ka bi to blo res.. Prav težko mam spolne odnose, al pa jih sploh ne morm met. Že ko mi ga samo nasloni gor me že ob "vhodu" v nožnico zapeče. Kot da bi mela nekako ranico. Ki se kr noče zacelit :roll: Ubistvu tak ko da bi mela obribano. In to me pol boli recimo sam ene 2 al pa 3cm notr, pol globlje me ne boli. Nevem kaj naj bi to bilo, se je keri zgodilo kaj podobnega? Sploh nevem a me bolj peče al boli :?


pomoje da to kr opisujete je zih kakšno vnetje, glivice itd. tko da resno pejte k ginekologu k samo se bo težko pozdravlo.k s takimi stvarmi se pa ni za hecat
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 15. Jan. 2007 13:09

renatka_ napisal/-a:Nevem kaj je to. Šla bi k zdravnici, ampak niti nevem kako ji naj razložim. Ubistvu ji ne znam razložit, če je tak čudna situacija. Mogoče gre res le za vnetje in je nožnica tolko bolj občutljiva. Ampak nevem, a obstaja mogoče kako domače zdravilo za zdravljenje vnetja, če je to sploh vnetje?


Jst mam tut take težave. Sm zrajcana in vse in sam not bi ga mela :oops: , ampak ga mora potem vedno najprej počasi dat noter, potem je pa vse ok. Sm bla že pr ginekologinji in sem ji opisala situacijo, pa je rekla da je to kao sam zato, ker nism zadost mokra. Pa sm ji rekla, da občutki pač so tapravi, pol mi pa ni vedla nč naprej povedat, jst pa tut nism hotla vrtat. :oops: Po moje je mal nožnica občutljiva, pa mal premal navlažena.

Drgač sm mela pa nekaj let nazaj ful probleme z vnetji in sm skos hodila okol teh dohtarjev. Tko da me je enkrat testerala, k sm misnla da mam vnetje, pa je blo vse ql :oops: . Tko da tut mogoče mal iz psihe pride. K prčakuješ, da te bo mal pekl, pol pa kr te...

Ne vem. V glavnem ugotovla sm, da mn se sekeram, bolš je. Očitno vnetja nimam. Pač potrpim tistih par sekund, da je not in je :)

Kar se tiče domačih zdravil za vnetja, jst tut priporočam tampone z jogurtom. Najbolši je navaden LCA zelene doline ;) Recimo pa, da se že kr dost poznam, da vem kdaj mam vnetje in kdaj ne (čeprov se očitno še zmer lah zmotm :oops: ), tko da bi vsem tistim, ki mate te težave pa še niste ble pr zdravniku svetujem, da se najprej oglasite tm, pa boste vidle koko pa kej :)
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 15. Jan. 2007 13:11

Pojdi h ginekologu. Jaz sem mela podoben primer, pa sem dobila svečke (mi je primanjkovalo soli)
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 05. Avg. 2007 15:56

js mam rjavi izcedek (rjavi tok?) zdele recimo tadrug dan, ampak tok mocan da morm tut une tamale dnevne vlozke nost, pa je prvic in zato mal panike delam? ma kera to? kaj je to? nevarno?
drugac me nic ne boli, tabletke jem ze neki casa in sm se zdel odlocla da mal preneham (ker sm jih itak primarno jedla samo zarad koze)...ginekologinja je pa na dopustu zatorej na pregled zdej trenutno ne morm :oops:
Zivljenje je piskotek!

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov