Izcedek iz nožnice

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 15. Jun. 2013 12:14

Meni je ena izmed ginekologinj rekla, da je izcedek/krvavitev sredi ciklusa (torej v času ovulacije) nekaj normalnega. Da je nekaj blazno neprijetnega, je druga stvar.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 15. Jun. 2013 22:30

Ce se pojavi ob ovulaciji, ni problema, drugace gre pa verjetno za hormonske motnje.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
biba_123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 22. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a biba_123 » 22. Sep. 2013 21:30

Zanima me, če ima katera podoben problem. imam namreč premočen beli tok, ki je kdaj pa kdaj tudi neprijetnega vonja.
ne glede na to koliko se umivam in kakšna intimna mila uporabljam, je vedno problem. ponavadi tudi opazim, da se tok poveča ko postanem bolj živčna ali pa imam tremo.
če imate kakšen dober nasvet mi prosim povejte, ker je res nadležno imet mokre spodnje hlačke :?
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 22. Sep. 2013 21:35

Dnevni vložki..?
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 23. Sep. 2013 9:07

Jp, dnevni vložki. Saj ne zasedejo velik prostora v torbici :D Uporabljaj jih v javnosti, doma pa svoji koži lahko pustiš malo zadihat. Umivaj se normalno in ne obremenjuj svojih genitalnih predelov z obilico agresivnih mil. Tudi jaz imam malo obilnejši beli tok, ampak mi to ne predstavlja ravno problema (tud ginekologinja me je počekirala, vse kul). Pač se navadiš živet s tem, pa goro dnevnih vložkov potestiraš :D
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 01. Okt. 2013 12:18

sem imela dolga leta isti problem (le brez neprijetnega vonja - mogoče pa imaš vnetje?), dokler mi ni moja G predpisala enih vaginalet (res se ne spomnim imena, jih je pa blo za cel teden vsak večer ena). Od takrat imam že dve leti mir :)
Neja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 16. 1. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Neja » 17. Jan. 2017 0:05

Pozdravljene punce!
Imam tezavo. Torej od zadnje menstuacije je minilo 18 dni. Prejsni teden sem šla do ginekologinje ker sva se z fantom odlocila za KT. Seveda je narocila naj jih zacnem jemati z 1dnem menstre. Vceraj zjutraj sem opazila rjav izcedek (ne pece in nima vonja). Cez dan bolj malo in to je zdaj 2 dni.Tocno cez tedn dni pa morm dobiti menstro. Z fantom sva imela spolne odnose (vcasih kondom,vcasih brez) ampak sva pazila. Bi slo mogoce za nosecnost? Povprasala sem ginekologinjo glede tega amapk mi je odgovorila le ali je tako blaga menstra ali pa se telo pripravlja na to. Nic ni omenila kaj drugega. Prvic se mi to dogaja zato nic nevem kako in kaj. Se je kateri to ze kdaj zgodilo oz se ji dogaja? Hvala za odgovore. Lp

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov