Izcedek iz nožnice

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

_Nera_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 13. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a _Nera_ » 14. Dec. 2010 12:06

:)) hvala.sm pol mal brala še po netu, pa piše, da je zelo težko najti novega ginekolog - še posebej v moji regiji. Glede na to, da sm prebrala, da je moja G kao najboljša...se mi najbrž to ne splača. Danes sm se šla naročit (čudežno je bla medicinska sestra prijazna), bomo videli kaj bo v četrtek.
hvala še 1x
Uporabniški avatar
lipstick69
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 4. 6. 2011
Kraj: LJ (okolica)

Neprebrana objavaNapisal/-a lipstick69 » 04. Jun. 2011 22:18

lep pozdrav! zadnje dni se mi na hlačkah pojavlja črn madež iz nožnice in iz nje prihajajo nekakšne bele pike, ki me srbijo.. menstruacije še nebi smela dobit, saj jemljem tabletke.. imam mogoče glivice? so spolno prenosljive? kako jih dobiš? :?
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 04. Jun. 2011 23:56

do crno/rjavkastega izcedka lahko pride zaradi hormonskih sprememb ali zaradi vnetja, glede na to da imas bele pike v izcedku in srbenje, verjetno imas glivice.

Cimprej se oglasi k ginekologu!
Uporabniški avatar
medvedka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 156
Na forumu od: 26. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a medvedka » 05. Jun. 2011 7:27

Glivic ne dobiš ampak so v normalnih količinah zmeraj prisotne. Problem nastane, ko se zaradi takšni in drugačnih vzrokov (preagresivna mila, jemanje antibiotikov, prenos "okužbe" s strani partnerja itd.) preveč namnožijo in povzročajo srbenje in tudi pekoč občutek. Pozdraviš jih lahko sama s Canestenom, ki se dobi v lekarni brez recepta.
Uporabniški avatar
lipstick69
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 4. 6. 2011
Kraj: LJ (okolica)

Neprebrana objavaNapisal/-a lipstick69 » 05. Jun. 2011 14:58

medvedka napisal/-a:Glivic ne dobiš ampak so v normalnih količinah zmeraj prisotne. Problem nastane, ko se zaradi takšni in drugačnih vzrokov (preagresivna mila, jemanje antibiotikov, prenos "okužbe" s strani partnerja itd.) preveč namnožijo in povzročajo srbenje in tudi pekoč občutek. Pozdraviš jih lahko sama s Canestenom, ki se dobi v lekarni brez recepta.

hvala :)
xxxm46
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 28. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a xxxm46 » 05. Jun. 2011 19:39

sama imam podoben primer, namreč jem kontracepcijske tabletke, pojavil pa se mi je rjavkast izcedek, menstruacije še nekaj dni ne bom dobila. zanima me če lahka kljub temu seksaš, brez kondoma sicer, ali je bolje da se uporabi kondom?
Uporabniški avatar
lipstick69
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 4. 6. 2011
Kraj: LJ (okolica)

Neprebrana objavaNapisal/-a lipstick69 » 05. Jun. 2011 19:54

xxxm46 napisal/-a:sama imam podoben primer, namreč jem kontracepcijske tabletke, pojavil pa se mi je rjavkast izcedek, menstruacije še nekaj dni ne bom dobila. zanima me če lahka kljub temu seksaš, brez kondoma sicer, ali je bolje da se uporabi kondom?

pomoje raj z kondomom za vsak slučaj...
najstnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 9. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a najstnica » 05. Jun. 2011 20:23

..
Zadnjič spremenil najstnica, dne 23. Sep. 2011 10:07, skupaj popravljeno 1 krat.
xxxm46
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 28. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a xxxm46 » 06. Jun. 2011 17:48

glede tistega kar sem napisala včeraj, ta izcdek je precej podoben menstruaciji, ampak ne vem kako, ker jem kontracepcijske in bi morala menstruacijo dobiti v sredo. druga stvar pa je, da sma s fantom kljub temu seksala brez kondoma. je možno da lahko zanosim? (kljub jemanju tabletk) :?
najstnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 9. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a najstnica » 06. Jun. 2011 18:03

..
Zadnjič spremenil najstnica, dne 23. Sep. 2011 10:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 06. Jun. 2011 22:48

glede rjavega izcedka med jemanjem KT...tut ce so "presibke", se moznost za nosecnost naj nebi povecala. tako da kondom ni potreben
Uporabniški avatar
lipstick69
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 4. 6. 2011
Kraj: LJ (okolica)

Neprebrana objavaNapisal/-a lipstick69 » 07. Jun. 2011 16:22

Sem si kupila danes Canesten. Piše da je treba notranje okužbe zdraviti 3 dni. Zraven se dobila tri "tubice" s katerimi stisnem kremo v nožnico. Upam da nebom kateri dan do četrtka dobila menstrucije, sicer jo ponavadi dobim v soboto. Ampak vseeno, če jo dobim kako naj prekinem tridnevno zdravljenje? Danes pa jutri stisnem potem pa naslednji torek naprimer? Pomoje to ni v redu. Ma katera kakšne izkušnje s tem?
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 07. Jun. 2011 17:00

jaz ne razumem, kako je lahko tak problem it do ginekologa, sploh ko se ti pojavi ena taka težava. se greš sama svojega zdravnika... to so lahko resne stvari in lahko imajo tudi resne posledice.
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
lipstick69
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 4. 6. 2011
Kraj: LJ (okolica)

Neprebrana objavaNapisal/-a lipstick69 » 07. Jun. 2011 17:11

s0nckic4 napisal/-a:jaz ne razumem, kako je lahko tak problem it do ginekologa, sploh ko se ti pojavi ena taka težava. se greš sama svojega zdravnika... to so lahko resne stvari in lahko imajo tudi resne posledice.


ja sori ker vprašam :) ampak še vse so mi svetovale da kupim to kremo in če ne pomaga naj grem do ginekologa ;) jaz pa mam drugačno vprašanje!

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov