Hujšanje

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 10. Mar. 2015 16:47

glede na to, da si že imela stranske oz. neželene učinke pri herbalifu, bi na tvojem mestu upoštevala ''pred uporabo se posvetujte z zdravnikom ali farmacevtom'' :D
na forumu se težko ugotovi, kakšni stranski učinki so bili in na kaj si reagirala
Sidney
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 17. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Sidney » 22. Mar. 2015 17:09

Hoja, hoja, in še 1x hoja !! Jaz sem imam tud močna stegna in sem si jih ful preoblikovala. Hodim pa zelo hitro pa seveda ni učinkov brez pošlihtane prehrane. :ja:
Karma has no deadline.
anjabe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 27. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a anjabe » 27. Maj. 2015 17:22

Ali je katera že poskusila hujšati z Enemonom ali pa z Lupo? Ali deluje? http://enemon.si/izdelek/enemon-slim-vanilija/ tu piše, da je enemon slim nadomestni obrok? Ali ga jeste za malico? kosilo? :/
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 29. Maj. 2015 12:56

Ja, fuuuul pomaga ... skisat vam možgane :tot: Migat pa manj jest, ne morem lepše povedat. S takšnim hokuspokusom sem jaz nekaj let nazaj izgubila več kot 10kg in še vedno nosim iste kile. Tako da pospravite lenobo nekam v predal in se začnite trudit. Če se niste pripravljeni niti trudit, kaj šele vztrajat, potem si pa itak ne zaslužite lepe postave. :)
bluesky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 20. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a bluesky » 18. Jun. 2015 16:15

hej folks, sem si ravno dala downloadad Insanity max 30 (traja 60 dni)... pa me zanima, če bi ga kdo, v prihodnjih dneh začel delat z mano... like internet buddy. da se malo motiviramo, spodbujamo, spremljamo napredek,.. :mukkies: :mrgreen:
TinaIvanovic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a TinaIvanovic » 07. Avg. 2015 19:26

Sprot čistite telo pa bo.
pomlad,jesen se pije na 14dni koprivin čaj da se prečist telo.
pa brez zdrave prehrane in rednega gibanja pa sam po kavicah diskačih hodt tud nebo šlo,žal.
Še po naravi suhe mormo delat zase,to je za zdravje.Z zdravjem pa pride tud huda postava, smo to kar jemo.Eni pač morjo sam več v to vložit to je pa pr vsaki stvari,eni več drugi manj.
Zadnjič spremenil TinaIvanovic, dne 08. Avg. 2015 15:16, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 08. Avg. 2015 14:10

TinaIvanovic napisal/-a:pomlad,jesen se pije na 14dni koprivin čaj da se prečist telo.



raje mam neprečiščeno telo, kot pa pijem to :D
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Avg. 2015 14:29

Ne verjamem v nobene posebne recepte/trike za hujšanje, po moje ali ne delujejo ali pa samo začasno. Edina rešitev je spremenit celoten način življenja(veliko aktivnosti in zmerno,zdravo uživanje hrane), imet notranje zadovoljstvo,samozadostnost in samo to se bo potem zrcalilo tudi v zunanji podobi in ne obratno..
Če so prisotna kakšna bolezenska stanja je pa seveda druga stvar.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 08. Avg. 2015 14:33

Mishela napisal/-a:
TinaIvanovic napisal/-a:pomlad,jesen se pije na 14dni koprivin čaj da se prečist telo.



raje mam neprečiščeno telo, kot pa pijem to :D


Zakaj? Meni sploh ni slab okus. :D Pa tudi če mi pri kakšni stvari okus ne odgovarja, potrpim, če le pomaga. :)
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
TinaIvanovic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a TinaIvanovic » 08. Avg. 2015 14:54

Ash. napisal/-a:
Mishela napisal/-a:
TinaIvanovic napisal/-a:pomlad,jesen se pije na 14dni koprivin čaj da se prečist telo.



raje mam neprečiščeno telo, kot pa pijem to :D


Zakaj? Meni sploh ni slab okus. :D Pa tudi če mi pri kakšni stvari okus ne odgovarja, potrpim, če le pomaga. :)



Tako tako ...k kej zboliš,pa se hočeš pozdravt,sploh na naravn način ...so marsikateri čaji,napitki ..suprhrana ogabno do amena ...in če ti je tole hudo .. :)
Človek dejansko ne ve kaj je hudo predn najhujše muke čez da v življenju .....Kaj sm že jst use popila u lajfu...in morm rečt da je zdravje na 1mestu in mi sploh ni problem če vem da je neki zdravo :)

Pred kolonoskopijo je enim biu problem ta prašk spit dol pa donat 2L men nč od tega sploh ogabno ni. Sicr pa ..Ljudje mamo različne brbončice tko,da nemormo zdj govort kaj je ogabno kaj ne, vsakmu neki druzga :) Men je recmo fuul ogabna maca ,smrdi ,okus pa sploh katastrofa,pa kšn ornk grenk čaj ampk jbg ..za prebavila so grenčine bomba oz na sploh za zdravje iiiiiiin tako naprej :)))
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Avg. 2015 15:19

Ok to se strinjam da ni problem popiti ali pojesti nekaj, kar je dobro za zdravje. Če je zelo zanič si pa nos zatisneš. Js sm tudi že veliko ogabnih stvari provala ja..
Meni pa so ubistvu pijače bol všeč bolj grenke kot sladke. Čajev ali kave npr. sploh ne sladkam nikoli.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 08. Avg. 2015 15:28

ma ne vem, jaz sem si ta koprivin čaj kupla, ker bi naj pomagal nahranit lase, če ga vsak dan piješ, me je nekak minlo po dveh čajih :D
TinaIvanovic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a TinaIvanovic » 08. Avg. 2015 16:17

ja odvisn kaj gledaš pod grenko.
Grenivka je 0 grenivka proti tavžntroža čaj.tega pa nism mogla dol spravt :D
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 08. Avg. 2015 16:24

meni pa gre tavžntroža kr fajn po grlu. pa tud počutim super po njej :P
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Avg. 2015 16:28

Hm nisem še nikoli provala tiste stvari, grenivka je tud meni 0 grenka, mi je okusna in osvežilna.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]