Hujšanje

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 28. Okt. 2014 15:14

Tudi pri prodaji preko spleta sledijo sankcije, če je ogroženo človeško življenje.
marija.povse
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 24. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a marija.povse » 29. Okt. 2014 10:19

somebody napisal/-a:marija.povse: ali si 100 % prepričana ali je v kapsulah res naravni ekstrakt?


Mislim, da v prehranskih dopolnilih z certifikati je in da so kar varni, za poceni nadomestke pa nikoli ne veš...
Uporabniški avatar
marjetica85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 6. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a marjetica85 » 29. Okt. 2014 11:04

somebody napisal/-a:zaradi mene lahko razpravljamo v nedogled. mi je pa nadvse zanimivo, kako se spravite na en dobronameren nasvet.

Ne, hvala punce za mnenja :) Mislim, da so takšni primeri, ki si jih omenila, zelo redki, zato bom pač pazila pri izbiranju proizvajalca. Uporabljala sem kapsule "Green Coffee (400 mg)", kaj pa napitki? Baje imajo ogaben okus...
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 29. Okt. 2014 16:07

Jaz imam kofifit od medexa (ne hujsam, pac dobim zastonj). Meni ni nic ogabna kava, okus ima po malo bolj razredceni turski kavi. Zjutri spijem espresso, popoldne pa to in je prav fina zamenjava za navadno.
Uporabniški avatar
marjetica85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 6. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a marjetica85 » 30. Okt. 2014 10:41

Ok, bom še to pogledala, hvala! :)
irina22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 19. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a irina22 » 19. Jan. 2015 16:05

palvanje je sport kjer delajo dobesedno vse misice, kot je logicno pri tebi si nagnjena da si mocnejsa in s tem bodo tudi misice bolkj pudarjene,plavanje odpade ker bos sam še bl nabita.če ti to zgleda ni več.

pa bela moka,cukr in podobno kar skensli
več jest supr hrane pa bo. pa sladki sokci pa gazirane pijače in podobno odpade, isto velja za meso ker zakisuje telo
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 19. Jan. 2015 22:47

Super hrana
Zakisanost
Odpovedovanje oz. čisto črtanje določene hrane iz jedilnika...



ja bravo res, ene se tko hitr okrog prnese
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 20. Jan. 2015 8:45

mene res zanima, kaj si ljudje predstavljajo po "super hrana" in "zakisanost telesa"?
irina22 in drugi? kaj si predstavljate pod tem (se ne mislim norca delat, ampak pričakujem neko zanimivo debato)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3441
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 20. Jan. 2015 14:51

Jao meni je to flancanje o zakisanosti telesa tako zoprno.
Ja lej, ti parametri so z namenom določeni kot interval - zaradi tega, ker je vsak posameznik drugačen. Normalna temperatura telesa ali pH npr. Če maš nekje v teh mejah je vse lepo in super. Če pa se ti spremeni, je to avtomatično bolezensko stanje in potrebuješ pomoč (sploh pH krvi in likvorja npr je precej ozko zastavljen). Tukaj nimaš kaj s hrano urejat. Živa bedarija.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 20. Jan. 2015 23:50

He he, enkrat mi je kolegica razlagala, da je nehala športat, ker šport zakisuje telo. Je dolgo razmišljala in se je odločila, da je bolje biti nezakisana kot športat. Se pravi, bolj zdravo je preležati dan na kavču kot se rekreirati. Svašta!
Uporabniški avatar
Muffy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 21. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Muffy » 09. Mar. 2015 11:01

Da ne odpiram nove teme, bom kar tukaj postavila vprašanje, upam da nisem zgrešila teme :)

Ker si že zelo dolgo časa želim pokuriti odvečne maščobe oz. celulit, pa gre kljub redni telovadbi vse tako zelo počasi, mi je fant, ki tudi redno hodi v fitnes in se na te zadeve kar dobro spozna, kupil kapsule CLA z zelenim čajem plus L-carnitine (Olimp Labs), ki se jih dobi na proteini.si.
Baje so kapsule zelo učinkovite v kombinaciji s telesno aktivnostjo, ampak jaz ne upam tega kar tako jemat (nikoli še nisem jemala nobenih kapsul, tablet..), ker se bojim kakšnih stranskih učinkov, ki sem jih že doživela pri Herbalifu.

Zanima me, če je kdo tukaj ki je tovrstne kapsule že jemal in ali so učinkovite? Ali je kdo že imel kakšne stranske učinke? In pa ali so tablete res naravne, glede na to, da vidim da je v njih barvilo E 172?
(Sestavnine so: Želatina, glicerin, voda, barvilo E 172)

Prosim za kakšne pametne odgovore, če se kdo spozna na športno prehrano ali kemijo?

Hvala :)
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 09. Mar. 2015 16:15

Dvomim, da so gor napisane samo te sestavine. :D
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 09. Mar. 2015 17:18

Ja tudi jaz sem debelo pogledala, ker predvidevam, da so notri še kakšne sestavine. :)
Uporabniški avatar
Muffy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 21. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Muffy » 09. Mar. 2015 21:38

Okej, po imenu se jasno vidi da je v kapsulah CLA z izvlečkom iz zelenega čaja in L-Carnitin.

Sestavine kapsul so (želatina, glicerin, voda in barvilo E 172), mogoče sem nerazumljivo napisala!
alixx
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 3. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a alixx » 10. Mar. 2015 14:44

E 172 je prehransko barvilo iz železovih oksidov

L-karnitin, pa vsaj koker sm jst to enkrat raziskovala, nima učinka, ker ga telo tako ali tako izloči, če je v prevelikih količinah v telesu

Zeleni čaj naj bi v določenih količinah deloval, ampak so pa procenti zelo majhni, vsaj po zadnjih študijah...

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov