Herbalife

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

NejcH
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 23. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a NejcH » 23. Feb. 2012 20:12

Da nebo pomote, to ni nikakršno nadomestilo "normalne" prehrane, je le kvaliteten dodatek. Če se osredotočim samo na zelenjavo in sadje v naših trgovinah je le-ta precej osiromašena, dejstvo. Z izjemo raznih ekoloških tržnic itd to pa je nekaj drugega.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 23. Feb. 2012 20:40

dej dej, pejt oglaševat kam drugam, ker če še neveš, je oglaševanje na tak način prepovedano na forumih. adijo
NejcH
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 23. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a NejcH » 23. Feb. 2012 20:52

haters gonna hate :) glej neda se mi prerekat nvem zakaj takoj taka napadalnost.malo me je zanimalo kaj se piše po forumih in mi je tale HB stopil v oči. še tole dodam potem pa neham pametovat na ženskem forumu. vse dobro, lp

http://www.cosmopolitan.si/forum/viewtopic.php?t=30419
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 23. Feb. 2012 21:56

Ne vem no, to je cukr z visoko vsebnostjo vitaminov skupine B. (BTW tako visoke vsebnosti vitaminov lahko pri nas prodajajo samo lekarne). Mineralov je blazno malo, drugih vitaminov pa tudi.
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 23. Feb. 2012 21:57

Svaka čast..najbol prodajan izdelek za ženske nima niti grama beljakovin, 5g sladkorja na merico...svaka čast
Perchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 12. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Perchy » 24. Feb. 2012 10:45

to je pa to...z lahkoto se tistim proda, ki ne vejo kaj je slabo in jim en nabija, da zelenjava in sadje nimajo dost vitminov, mineralov in zato morjo vse te dodatke jest

najboljš, da damo zobe ven, ker itak po njihovi logiki so praški in tablete najboljš...ta te stvari pa nrabmo zob :-)
Leemeta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Leemeta » 25. Feb. 2012 9:14

Pa saj to je to, vnesti manj kot potrošimo, pa se hujša, sem primerjala kalorične vrednosti teh šejkov in vsi so na foro malo kalorij narejeni in kao nasitijo, se pa najdejo cenejše varjante z istimi sestavinami.
Perchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 12. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Perchy » 25. Feb. 2012 16:16

moji šejki majo vsi veliko manj ogljikovih hidratov, sladkorja, maščob ina merico 120kalorij :-)
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 25. Feb. 2012 16:53

jaz si ga nardim doma sama, pa je sigurno bol zdrav ko vaš!

s praški bote hujšal ja.. :lol:
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 25. Feb. 2012 18:19

Leemeta, tale tvoj šejk je precej drag in pa zanič sestave. Nekdo, ki hujša, pa res ne rabi toliko sladkorja. Sirotka ni najboljša izbora za nadomestek obroka, kazein je pa tudi precej kvalitetnejši micelarni, ne pa natrijev in mkalcijev kot je v tem šejku. Ta dva sta precej cenejša in zato jih mešajo v šejke in drago prodajajo.
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 03. Mar. 2012 10:09

Jaz sem ta herbalife probala, ampak samo šejk. V ostale praške, tabletke itd. se nism pustila prepričat, šejk sm pa kupila, da bi ga mela za zajtrk k je res hitr fertik pa da bi se mogoče tko sploh navadla jest zajtrk pa pr roki je itd. No ni šlo, zame mora bit hrana hrana in ne nek prašek/ploščica/tableta. Pa sm z "navadno hrano" shujšala v recimo pol leta 20 kg. Brez praškov, brez stradanja, brez slabega počutja/tečnosti/utrujenosti. Zame je to pač prava pot ker imam rada hrano in konc, če si pa eden izmed tistih ki jim je hrana res samo gorivo, ki ga je treba vreč v telo čimhitrej pol pa verjamem da si zadovoljen s praški in tem kjer je vse prpravlen pa še kok bi mogu pojest ti piše, samo zame to ni.
Uporabniški avatar
DangerRoss
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a DangerRoss » 16. Feb. 2013 1:55

moja sestra je čist padla v to stvar, stara je 18, itak da jo lahko vsak nategne. no, rabim mal pomoči, kako jo spametovat. njej se zdi to, koliko je sladkorja v HB šejkih normalno, saj vsi rabimo OH. ne zdi se ji nič čudno, da ona, ki prodaja HB mora častit 1. šejk svojemu potencialnemu kupcu (resno wtf?) torej, kako nekomu dopovedat, da to ni tako fajn? men je res to podobno eni sekti.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 16. Feb. 2013 7:54

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sXnEXXVG8u4[/youtube]

Probaj ji to pokazat.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
DangerRoss
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a DangerRoss » 19. Feb. 2013 20:02

reakcija: mi je vseen, kaj ti mislš..
maichu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 23. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a maichu » 20. Feb. 2013 0:40

glede na moje izkušnje je herbalajf super..od kar ga pijem imam več energije in zjutraj lažje ustanem.
pijem ga že skoraj 2 meseca in sem shujšala 4 kilograme..manjkajo mi samo še 2 kg do idealne teže..res je da se moraš dosti gibati ter piti vodo in ne smeš jesti sladkarij sicer pa tako niso zdrave =) spijem pa en šejk na dan učasih tudi 2 kakor mi paše..in seveda ne stradam...poleg tega imam usaj še 2 do 3 obroke ki niso preveč veliki..niti nisem lačna da bi veliko pojedla..za HL plačujem 43€ ne zdi se mi preveč ker če zračunam koliko bi porabila za malico oz. zajtrk bi na koncu mesca prišlo enako ali celo več..
meni je pomagal do bolšega počutja =))
Življenje teče kot reka sanj,
ki ponikne, ko so sanje
že skoraj odkrite*

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron