Herbalife

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 18. Avg. 2010 10:27

pa še eno malenkost sm pozabla dodat:

morm priznt (čeravno gre za pljuvanje u lastno skledo :wink: ) da so nekateri distributerji zlo nadležni in vsiljivi - lahko ga takoj preberete, da gre za zaslužkarja, ki bo vesel vaše nevednosti in vam bo natrosil vse v taki obliki, da boste res kupil robe za 200 eur

v večini primerov gre pa za distributerje, ki pač delamo na principu 'a si že slišal za tole, je super, js uporabljam pa se počutim kul, bi rad probu?' in ko je NE je to ne!

in promocije s 15.000 ljudmi je res posebn doživetje =) http://www.youtube.com/watch?v=q9LunwOo ... re=related

In js HL delam ne tolk zarad prehrane, predvsem pa zarad HFF http://www.youtube.com/watch?v=e2U81KHc ... re=related
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 19. Avg. 2010 17:13

polly-polly napisal/-a:Sam, da slišm besedo herbalife že ratam živčna. Ta folk iz tega klana je tkooo tečen. :roll:


ditto..mislim svašta ej, ampak jim svaka čast, ker še nobenemu ni uspelo tako precenjeno prodajat take shitty zadeve..folk, ki je shujšal s hl, bi pol ceneje shujšal tudi z drugimi, morda celo kvalitetnejšimi izdelki

pa sploh se mi ne da debatirat o aminokislinski sestavi njihovih proteinov, ker njim se itak ne da ničesar dopovedat, edino, kar se je treba vprašat je, če športniki pod njihovim okriljem, ki ful na veliko tržijo hl produkte, le-te tudi uporabljajo, ali pa v omari skrivajo optimum gold standard whey (ali karkoli podobnega) :roll:

aja pa to da se vsepovsod nosi ono značko mi je totalno debilno :evil:
Houd de wereld tegen
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 19. Avg. 2010 18:44

Torej kaj me je zmotilo pri Herbalifu, ko sem pred kakšnim letom imela stik z njimi:
1. poberejo me na ulici za študentsko delo in nič kaj konkretno ne povejo kako in kaj, samo da se da lepo zaslužiti in da me mora zanimati zdrava prehrana
2. pridem tja in predavanje je dobro ter zanimivo za ljudji, ki ne vejo skoraj nič o zdravem načinu življenja + zdravem prehranjevanju (parkart sem z oči zavila, ker enostavno še js več vem o tem in sem šla jim povedat pri čem vse so se zmotili in kakšne neumnosti so govorili)
3. želijo da kupim izdelke ali začetni paket. Kako za božjo voljo, če sem študentka, iščem študentsko delo in nimam denarja?
4. ne znajo mi odgovoriti za mene najpomembnejše vprašanje: na kakšnih površinah gojijo sestavine, kakšen način kmetovanja uporabljajo in če so v bližini večja industrijska središča oz. če je v bližini večja industrijska tovarna
A goal without a plan is just a wish.
Andy<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 12. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Andy<3 » 12. Dec. 2010 11:18

Hojla!

Moje izkušnje s Herbalife so zelo pozitivne... Danes sem 35 dan na teh šejkih in sem shujšala že 10 kg. Šejki so sicer malo dragi, ampak, če pomislim, da bi morala za zajtrk in večerjo si tudi kupiti kaj za pod zob, na koncu ni velikaga finančnega šoka. Poleg tega bi še več porabila, ker bi 100 % nezdravo jedla - recimo kakšno pico, kebap...

Jaz menjam šejke... Najprej sem imela okus vanilije, potem jagode, zdaj kapučino in naslednji bo čokolada... So pa božanski... Včasih bi še sklečko zraven pojedla... Pripravljam pa si jih tako, da dam 1 dcl sojinega mleka in 1,5 dcl 0,5 mleka ( lahko bi tudi 1,5 mleko ali pa samo sojino mleko ). Nekateri pa si jih pripravljajo tudi s sadnim sokom ali pa s sadjem... Pač meni je ta kombinacija najboljša...

Ne vem kakšne izkušnje imaste s prodajalci Herbalife... Zase lahko rečem, da je moj prodajalec, zlata vreden. Vsak teden prireja rekreacijo ( vsaj 1 krat na teden )... Ko me je prijateljica peljala prvič na rekreacijo sploh nisem vedela za kaj se gre in sem morala prodajalca sama povprašati o teh izdelkih, ker nihče ni bil siten, da moram nekaj kupiti... Še zdaj sama pokličem zastopnika in mu povem kaj bi rada in potem to tudi prevzamem...

Pijem pa samo šejk in Herbalife čaj ( ki pomaga pri hujšanju ) - za vse skupaj dam okoli 75 € vsakih 20 dni... Ne jem vlaknin, ker mi jih moj prodajalec oziroma zastopnik ni priporočal... Za enkrat še ne... No, vidite... Če bi mu šlo samo za denar bi mi jih takoj prodal. Prav tako ne jem beljakovin, ker nočem pridobivati na mišični masi in oblikovati telo... Najprej moram shujšati, potem pride šele to na vrsto... Poleg tega me še vmes pokliče kako sem in mi velikokrat priskoči na pomoč z nasveti... Zadnjič me je celo klical in na dolgo razložil kaj naj naredim, da po rekreaciji nimam musklfibra - res nisem pričakovala...

Drugače pa jem zajtrk ( šejk in herbalife čaj ) + malica ( jabolko al pa zdaj kakšno mandarino ) + kosilo ( seveda v manjših količinah kot včasih in izogibam se mastnim, sladkim zadevam in herbalife čaj ) + malica ( spet sadnje ) + večerja ( šejk ). Skušam pa jesti tam na vsaki 2 ali pa 3 ure... Seveda pa zraven popijem veliko vode...

Opažam, da se mi je koža popravila, prebava uredila, nisem več brez energije in toliko zaspana, noge mi ne otekajo tako...

Sem se razpisala...

Lepo bodite in veliko užitkov med šejkanjem... :)
Lep pozdrav!
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 12. Dec. 2010 14:27

Andy<3, bom pozorna na tvoja sporočila - ker si čisto nova, je tvoj post zelo na meji dovoljenega, zato te samo opozarjam za v naprej - oglaševanje je na tem forumu prepovedano.
Uporabniški avatar
blue coctail
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 13. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a blue coctail » 12. Dec. 2010 14:40

brainwash :cool:
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 12. Dec. 2010 15:17

Andy<3 napisal/-a:Pijem pa samo šejk in Herbalife čaj ( ki pomaga pri hujšanju ) - za vse skupaj dam okoli 75 € vsakih 20 dni...


:eek: A ne bi bilo ceneje hodit na aerobiko/fitnes, pa še normalno lahko ješ ... :?
Every rose has its thorn
Perchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 12. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Perchy » 12. Dec. 2010 16:40

beljakoin ne je zraven. zato ker bodo miice kar same od sebe rastle....haha herbalife sekta...ne morš tistega šejka met namesto zajtrka, ker ni zdravo :-)
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 12. Dec. 2010 16:59

*SunFlower* napisal/-a:
Andy<3 napisal/-a:Pijem pa samo šejk in Herbalife čaj ( ki pomaga pri hujšanju ) - za vse skupaj dam okoli 75 € vsakih 20 dni...


:eek: A ne bi bilo ceneje hodit na aerobiko/fitnes, pa še normalno lahko ješ ... :?

samo, če prehrane nič ne spremeniš, potem vseeno nič ne shujšaš. meni se običajno zgodi, da si dovolim privoščit malo več, ker sem itak na fitnesu pokurla :D :D :D
drugače pa ti šejki, to je tek na kratke proge. ne moreš celo življenje na šejkih bit, res dvomim, koliko bi to bilo zdravo. tako da se potem vedno nazaj zrediš. osebno sem proti temu.
Vsak raj ima svojo kačo.
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 14. Dec. 2011 15:46

Eh to je za len folk.
Na predstavitvi je ena rekla, da imajo jabolka danes 20x manj vitaminov... whatever... full kr neki bluzijo, pa še prav slovensko ne znajo govorit.

Ja, najboljš da jem samo njihove šejke in ploščice, vse ostalo pa skenslam, ker ima premalo vitaminov in ni zdravo.

Js folk ko poznam, da to jemlje, je ful obseden z zdravo hrano itd., se mi zdi da večino časa samo to študira. Temu bi rekla obsedenost. Ful fobični ljudje jim bodo "nasedli".

As long as ne trobijo tega skoz, bom čist happy. Tole prepričevanje me asociira malo na jehovove priče.
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 14. Dec. 2011 16:15

HL sucks.
Poznam eno k je shujšala s tem...
Pa 2, ki sta po prenehanju fuknle 2krat tolk kil gor kurk jih je šlo prej dol...
ČE je vaše telo zelo dovzetno za nabiranje maščobic bo pač treba MIGAT!
Tole je pa dejansko en shit na katerega se navadiš k en narkič...

TO z jabučki pa VSAK k mi o tem govori reče...
"dj jabuk na pol pa k ne bo takoj rjav..." :D
BRAINWASH :D
Perchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 12. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Perchy » 14. Dec. 2011 20:32

tist od HL ima v eni merici toliko vsega, da sam tist poješ in cel dan nič drugega....ker ni drugego kot samo hidrati, sladkor in maščoba

od beljakovin še nikol niso zrastle mišice...morš najprej trenirat, da bo kaj zrastl ne pa samo od pitja...HL sekta

vlaknine...zakaj bi jih jedla v tabletah, ko pa jih v zelenjavi zelene barve veliko več dobim :-) npr. brokoli

drugač pa...za zajtrk šejk...no go...itak vsi ti HL promovirajo te šejke...najboljš, DA DAM ZOBE IZ UST, KER JIH SPLOH NE RABIM PRI ŠEJKIH....

in beljakovinski šejki od drugih podjetij, ki jih majo v maxximumu ali v the nutrition so cenejši...za 1kg šejkov dam 25 evrov in čaj, ki pomaga pri hujšanju...pij zeleni čaj...

HL ni drugega kot sekta...sploh ti njihovi shodi, iste majice, hlače...ne hvala

pa kolegica je to pila je shujšala za 10kg...ko je nehala je dobila vse nazaja in še več..pa ne da bi samo junk jedla :-)
Arsenal
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 5. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Arsenal » 05. Jan. 2012 19:29

Inna to da je šejk za redne kupce 35€ pa ne drži čisto. Sama sem kar dolgo kupovala pri svoji distributerki pa sem plačevala po 45€.
Uporabniški avatar
ricola
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 15. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a ricola » 06. Jan. 2012 14:31

1. tudi jaz sem naivno šla na predstavitveno predavanje za študentsko delo - vendar zato ker nisem dejansko vedela da se gre za herbalife, temvač je oglas naslovljen le na: welnes svetovalca, kar pa me je pritegnilo (ker me zanima zdrava prehrana itd.). na predavanju pa polom - tipični promotorji, brez pomembnih znanj o hrani! temveč govorijo le naučene stvari: vsi tej promotorji poudarjajo eno in isto in na isti način.

2. predrago - za ta denar bo vsak si privoščil lokalno, zdravo pridelano hrano in si naredi npr. svoj zelenjavno sadni smuthie.

3. spominja na piramidni sistem / sekto

4. čisto povsod so že ti promotorji herbalifa. prov tečni. na ulici, na sejmih,...ponavadi ne direktno pod imenom herbalife ampak npr. zdravo življenje ipd.
začnejo "kao" meriti % telesne maščobe - meni so izmerili 30 %.

a ve katera kje drugje bi se dalo izmeriti približno bolj točno vrednost telesne sestave?

5. sama kemija. umeten okus. nelokalna hrana.
Uporabniški avatar
Shimmie_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 664
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shimmie_ » 06. Jan. 2012 14:42

ricola napisal/-a:začnejo "kao" meriti % telesne maščobe .


Men so pri 175 cm in 55 kg rekli da sem preveč zamaščena :o, da mi priporočajo njihov način prehranjevanja, bla bla... No še preden so povedali do konca sem se začela smejat in samo šla

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov