Herbalife

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 21. Feb. 2013 13:27

@Rollin: tnx! :gut: (točno tele Omega 3 sta moja starša pred dnevi začela... je pa povečini povsod želatina, kolikor sem videla, ja.. edino pri rastlinskih maščobah (laneno olje itd.) sem videla ovojnico iz alg, čudno...)
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 21. Feb. 2013 15:05

Standard za omega3 kapsule je 180mg EPA in 120mg DHA, tako da so te kapsule slabše in ful ful predrage.
Prehranskih dodatkov nikoli ne kupujem v lekarnah, ker samo nabijajo ceno, ker so pač lekarne in jim ljudje zaupajo. Vendar imajo v tem primeru samo vlogo preprodajalca. Lekarne nič ne testirajo prehranskih izdelkov, tako da ni nobenega drugačnega zagotovila kot pri drugih trgovinah. Pred časom je bila narejena raziskava o vitaminih s strani zveze potrošnikov in se niso lekarne uvrstile na vrh.
(To velja samo za dopolnila in ostale zadeve, ki niso zdravila. Zdravila so podvržena veliko strožjim testom in pri nas imajo lekarne monopol nad prodajo zdravil, tako, da to se seveda kupuje samo v lekarnah.)
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 21. Feb. 2013 16:56

^No sej nevem, samo kaj ni ta standard za en krat vecje tablete? Torej da imajo tele na svojo velikost vec v sebi? Kje pa jih potem kupujes pa katere? In kaj potem ni res da ce pise na tabletah da vsebujejo 100% rda, da jih dejansko vsebujejo?
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 21. Feb. 2013 18:50

Jaz sem v lekarni gledala celo steno različnih, ene ameriške so bile dvojno koncentrirane, ampak na manj koncentriranih je pa pisalo, da je treba 2 na dan vzet... tako da je najbrž potem podobno :nixweiss:

Drugače pa lahko nadaljujemo v temi o prehranskih dopolnilih, da ne bomo OT... tudi mene to zanima :D (sem že jeseni spraševala o teh Omega 3, pa se še zdaj nisem spravila kupit, hah):

http://www.cosmopolitan.si/forum/viewto ... 8&start=30
zadovoljnauporabnica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 16. 5. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a zadovoljnauporabnica » 16. Maj. 2014 12:55

Herbalife ni dieta! Herbalife se ne uporablja za hujšanje. Na žalost so ga v preteklosti prodajali pod imenom za hujšanje, kar jih še danes tepe. Herbalife ni shujševalna kura, vendar NADOMESTEK OBROKA. ZDRAV nadomestek. Kar ne pomeni, da ga uživaš 5 krat na dan. Ljudje smo prežvekovalci in rabimo trdo hrano. To pomeni, da ga piješ zjutraj, zvečer ali če nimaš druge hitre zdrave rešitve. Kar pomeni, da spoti ne zaviješ v MCDONALDS. Ljudje z njim shujšajo, ja seveda, ker več jejo, ker začnejo zajtrkovat, večerjat, ker je itak zmotno, da se boš zredil, če večerjaš. Da so kao praški..a ne jeste čokolino, krofe, kruha, pudinge, jogurtov..a to niso praški? So..samo, da v teh res ne veste kaj je not. Vsi, ki bi radi pili Herbalife so lahko resno seznanjeni kakšne sestavine so v njem, in iz kje prihajajo. Podpirajo jih najboljši zdravniki, borze, športniki..kdo podpira pudinge? In kot uporabnik si deležen koncepta, pravilnega prehranjevanja z pomočjo Herbalifa. In ja, se zrediš potem nazaj, logično, stara pota, konec šejkov, gremo na pico, gremo v Meka, sendviči, majoneze. Nihče, ki se kasneje koncepta drži, kar pomeni, da se zdravo prehranjuje, se ne zredi. Sama ga uporabljam zelo zelo dolgo. Prej sem premalo jedla, sedaj jem 5-7krat na dan, šejk pijem dvakrat, ali trikrat, za regeneracijo, če športam. Sem zdrava, še nikoli nisem bila tako v dobri športni, dobri zdravstveni kondiciji. Vsak pa se mora vprašat najprej zakaj bi ga pil. Šejk ne bo naredil čudeže, najprej je potrebno spremenit način življenja, razmišljanja in ritma prehranjevanja. Vsem, ki ga uporabljate, upam, da ga še naprej boste, tistim, ki pa dvomite o njem, ga pa vsaj privoščite tistim, ki vedo kaj uporabljajo in za kaj ga uporabljajo.
_zoja_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 16. 5. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a _zoja_ » 16. Maj. 2014 13:23

Jaz sem začela jemat HL pred par meseci, pa samo za zajtrk, da mi ga ni treba pripravljat, poleg tega pa sem začela še zdravo jest/prehranjevat (5x na dan) in gibat pa sem shujšala že 6-7 kg...men se zdi, da je HL dober kratkoročni nadomestek - ki btw, ni nič manj/bolj "zdrav" kot so "zdrave" tablete z vitamini ipd...

Vedno je najboljše da vse potrebne minerale/vitamine dobimo iz konkretne hrane in ne iz nadomestkov. Dejstvo je, da če se odločimo za nadomestke, moramo vseeno pazit, da pridobimo dovolj kalorij čez dan iz drugih obrokov - potrebno je sam mal zdravo kmečko pamet uporabit.

In kar se tiče maščobe, ki jo merijo "herbalajevci" pa to: gre za merjenje s tehnico, ki jo uporabljajo tudi klasični zdravniki (za merjenje sestave telesa).
In gre za to, da lahko navzven izgledaš suh, navznoter pa imaš zamaščene organe (kar je posledica tega, da jemo preveč maščob), kar naj bi bilo bolj nevarno za človeka kot "zunanja maščoba" oz. maščoba, ki "se nabira".
Tisti, ki ste bili izmerjeni in vas niso prepričali, se lahko o tem vedno pozanimate pri osebnem zdravniku - tako se dobi vse relevantne podatke in lahko pravilno razumemo svojo "zamaščenost".

Osebno mislim, da si lahko prav toliko zdrav brez HL kot naj bi bil z njim - ključ je samo v prehrani (in gibanju)! :)
*Lucy*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 15. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lucy* » 16. Maj. 2014 13:45

No ja, tut herbalife nima lih neki mal maščob ane...
Uporabniški avatar
Muffy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 21. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Muffy » 16. Maj. 2014 15:21

Sem preizkusila in ni bilo zame!

Takoj po zaužitju 'šejka' sem občutila slabost (čeprav sem ga mešala pol mleko pol voda)... Potem pa me je po izpitih napitkih, še strašansko bolela glava! :(
Jaz pravim, nismo vsi za vse, mogoče nekaterim ustreza ta kemija! :) ;D
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 16. Maj. 2014 16:12

o kakšnem zdravem nadomestku obroka govorite, če je pa to sam cukr? (govorim o šejkih, da nebo pomote)


...pa sem glih slučajno naletela zgoraj na vrhu strani na tale članek..
http://www.cosmopolitan.si/zdravje/herb ... =sloportal

glavoboli in slabosti so torej dokazani ;)
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 16. Maj. 2014 19:11

Takole bom dejal...če res ne morete brez 'šejkov', potem drugod dobite za manj denarja šejke ki so najmanj enakovredni, če ne boljši po vsebnosti in biološki vrednosti beljakovin. In še česa drugega.
Uporabniški avatar
Ursulina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 9. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ursulina » 15. Jul. 2014 9:54

Meni je pomagalo, ker sem namesto čokolešnika spila šejk. :-)

Zdaj, ko sem malo starejša, pa sem končno spoznala pravo vrednost žive in lokalno pridelane hrane, ki mi napolni telo z vsemi potrebnimi vitamini in minerali. Pa še nič se ne omejujem in mi kile vseeno kar padajo. :-)

Poskusite! Za najcenejšo in najbolj zdravo dieto vprašajte vaše babice kako so jedle. :-)
EvilCookie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 15. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a EvilCookie » 10. Sep. 2014 19:41

zadovoljnauporabnica napisal/-a:Herbalife ni dieta! Herbalife se ne uporablja za hujšanje. Na žalost so ga v preteklosti prodajali pod imenom za hujšanje, kar jih še danes tepe. Herbalife ni shujševalna kura, vendar NADOMESTEK OBROKA. ZDRAV nadomestek. Kar ne pomeni, da ga uživaš 5 krat na dan. Ljudje smo prežvekovalci in rabimo trdo hrano. To pomeni, da ga piješ zjutraj, zvečer ali če nimaš druge hitre zdrave rešitve. Kar pomeni, da spoti ne zaviješ v MCDONALDS. Ljudje z njim shujšajo, ja seveda, ker več jejo, ker začnejo zajtrkovat, večerjat, ker je itak zmotno, da se boš zredil, če večerjaš. Da so kao praški..a ne jeste čokolino, krofe, kruha, pudinge, jogurtov..a to niso praški? So..samo, da v teh res ne veste kaj je not. Vsi, ki bi radi pili Herbalife so lahko resno seznanjeni kakšne sestavine so v njem, in iz kje prihajajo. Podpirajo jih najboljši zdravniki, borze, športniki..kdo podpira pudinge? In kot uporabnik si deležen koncepta, pravilnega prehranjevanja z pomočjo Herbalifa. In ja, se zrediš potem nazaj, logično, stara pota, konec šejkov, gremo na pico, gremo v Meka, sendviči, majoneze. Nihče, ki se kasneje koncepta drži, kar pomeni, da se zdravo prehranjuje, se ne zredi. Sama ga uporabljam zelo zelo dolgo. Prej sem premalo jedla, sedaj jem 5-7krat na dan, šejk pijem dvakrat, ali trikrat, za regeneracijo, če športam. Sem zdrava, še nikoli nisem bila tako v dobri športni, dobri zdravstveni kondiciji. Vsak pa se mora vprašat najprej zakaj bi ga pil. Šejk ne bo naredil čudeže, najprej je potrebno spremenit način življenja, razmišljanja in ritma prehranjevanja. Vsem, ki ga uporabljate, upam, da ga še naprej boste, tistim, ki pa dvomite o njem, ga pa vsaj privoščite tistim, ki vedo kaj uporabljajo in za kaj ga uporabljajo.


A prežvekovalci da smo :D mamo potem tudi štiri želodce gospa nutricionistka? :)
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 10. Sep. 2014 20:08

testi herbalife-ovih vitaminov so bili porazni :D Sploh v njih ni bilo tistega, kar naj bi vsebovali :D

a si ni bol narest en SVEŽ šejk?

Seveda, uporabljajo ga tisti, ki nimajo pojma. Je pa bolje to kot pa mcdonalds ja, ampak slaba tolažba.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 10. Sep. 2014 20:37

Herbalife je najvecje govno, ki je po drugi strani se drago za popizdit ter je v bistvu multimrezni marketing. Kar je pa drugo ime za piramidno shemo.
BlackLotus
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 12. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackLotus » 22. Sep. 2015 13:20

Moja kolegica me je poskušala spravit na tale Herbalife.
Vedela sem, da se ful ukvarja s šprtom in mije ponudila, da mi naredi ta brezplačen izračun, kako je moje telo sestavljeno in da greva malo čez moje prehrambne navade. Sem si rekla ok, pa grem. Da vidim, če mi bo kaj novega povedala.

V glavnem - postavila me je na tisto tehtnico in vsi moji podatki so bili takšni, kot morajo biti za zdravega človeka, moj zajtrk, kosilo in večerja si bili tudi ok, ampak seveda je morala dodat, da mi "pri vsem tem manjkajo določene stvari in blah blah blah". Ponudila mi je tudi tisti njihov "zeleni čaj" in šejk, in sicer da naj testiram za 1 teden.

glede "zelenega čaja": že par let imam navado pit pravi zeleni čaj, ki ga grem kupit v čajnico. Zakaj te ljudje mislijo, da je tisti njihov prašek bolj zdrav od pravega zelenega čaja?
glede shakea: Spila sem dva, pač za probo, in sem se počutila ful napihnjeno. Kot balon in kot da imam n-kg več.

Vse je romalo v smeti in odločila sem se, da nadaljujem s takšno prehrano, kot sem jo imela do zdaj :)
Ne bojo me prepričal, da bom jedla/pila njihove stvari, ker lahko samo bankrotiram in si zJ* zdravje. :)

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]