Herbalife

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 20. Feb. 2013 6:20

^^Saj se ti zavedaš, da v dveh mescih shujšaš 4 kg, če se več giblješ in ne ješ sladkarij, brez da bi pil herbalife?
maichu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 23. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a maichu » 20. Feb. 2013 11:37

am pač jz sm to probala in mi ni ratalo.pa sem se tudi gibala in use..potem sem uzela herbalajf in mi je pomagal =)
Življenje teče kot reka sanj,
ki ponikne, ko so sanje
že skoraj odkrite*
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 20. Feb. 2013 13:41

Kako mi je hecno to brati. :lol:

Pa ti veš, da Herbalife ni shujševalno sredstvo? Če bi zaužila enako kalorij kot sedaj s Herbalifom, bi shujšala do grama enako.
maichu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 23. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a maichu » 20. Feb. 2013 14:50

ja newem jaz se bolše počutim ko to pijem..pač usak ma svoje..jaz mislim da je to zdravo, ko bom videla da mi škoduje ga sigurno ne bom več pila.. ;)
Življenje teče kot reka sanj,
ki ponikne, ko so sanje
že skoraj odkrite*
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 20. Feb. 2013 16:32

^^ Zdrave so bučke in paprike s sosednjega vrta ne pa praški in čokolade polne umetnih sladil. Sj ok - odgovarja ti in shujšala si odkar ga ješ, ampak ne prodajat, da je to zdrava prehrana :wink:
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 20. Feb. 2013 17:03

Vse je v glavi... Jaz mislim, da se boljše počutiš ker si se začela bolj zdravo prehranjevat in se gibat. Ampak, če nekdo misli da mu HB pomaga or whatever in mu ni škoda denarja pa naj kar. Odločitev vsakega posameznika.
Yada, yada, yada...
maichu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 23. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a maichu » 20. Feb. 2013 19:55

ma ne ne prodajam jaz ničesar..in nisem zdei nek fan tega da bi prepričevala druge, samo pač se bolše počutim in to mi je najbol važno =)
Življenje teče kot reka sanj,
ki ponikne, ko so sanje
že skoraj odkrite*
Uporabniški avatar
nogavicka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 4. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a nogavicka » 20. Feb. 2013 22:44

tudi jaz sem želela shujšat. sem se informirala o zdravi prehrani, izločila vse kar ni dobro in sem se tudi jaz boljše počutila. ugotovila sem, da tisti beden občutek po kosilu, ko bi šel sam spat ni od tega, da sem se ful najedla, ampak zato, ker sem jedla nezdravo hrano. potem, ko sem jo zamenjala, sem se lahko najedla, kolikor mi je pasalo pa sem se počutila dobro in polno energije. brez herbalajfa. tolk o "boljšem počutju s HL". vse se da, če je volja.
maichu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 23. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a maichu » 20. Feb. 2013 23:07

se strinjam s tabo..meni se zdi da sem imela preveč apetita prei zato sem tudi šla na HL in zdaj ga nimam več tolikoo =) sem se pa že prei zravo prehranjevala..
Življenje teče kot reka sanj,
ki ponikne, ko so sanje
že skoraj odkrite*
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 20. Feb. 2013 23:21

Če bi se ti prej zdravo prehranjevala, ne bi šla na te neumne šejke. Tega ne kupim.
The world is as you are.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 21. Feb. 2013 0:13

Herbalife je najvecje sranje, ki ga lahko zauzijes in je dalec od zdravega. Da ne omenjam posiljevanja z jeb**o piramidno shemo.
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 21. Feb. 2013 9:55

Mah ta hl... Meni so rekli enkrat v tivoliju da sem zamascena pa sem imela manj kot 50kg. :D pa tako resno mi to rece da lol.

Jaz sicer pijem dodatke vitaminov B in omega3. - vse iz lekarne ker je boljse pa ceneje.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 21. Feb. 2013 10:09

^^ Malo OT :oops: A res, katere pa imaš, a to v kapsulah? Jaz tudi mislim nabavit ene Omega 3; za B vitamin pa sploh še nisem gledala, so mi priporočili ene, ki se jih naroči po netu, ampak bi raje kar kakšne iz lekarne kupila... :)
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 21. Feb. 2013 11:06

omega3
b kompleks

Ja te omega3 so kapsule, se prav vidi olje ki se pretaka notri. Ne vem pa ce ti bojo vsec ker imajo se zelatino zraven (zaradi kapsule). So imele najvec tadobrih kislin od ostalih v lekarni, pa sem te vzela. In vsec mi je koncept kapsul. Sicer pojem samo eno na dan, ker so ribe itak moja najljubsa hrana. Nisem pa delala neke blazne raziskave, tak da ziher obstajajo se boljse, sam te se mi zdijo kar zadosti dobre. Ce najdes kaksne boljse prosim povej. :)

VitaminB pa sem na blef vzela, ker je lepa skatlica, pa procente dnevnega vnosa sem pogledala in je skoraj vse bilo 100%. VitaminB menjujem izdelovalca ko zmanka ponavadi.
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 21. Feb. 2013 12:47

maichu....placebo efekt mogoče?

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov