Glivice

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 05. Nov. 2007 12:18

a ta Cenasten kaj vpliva na učinek KT?
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 05. Nov. 2007 13:19

rammsteingirl napisal/-a:a ta Cenasten kaj vpliva na učinek KT?
,


Ne nč :)
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 05. Nov. 2007 13:20

Libra napisal/-a:ker js jih mam že drugič prvič so se mi same pozdravle (jogurt). Zdej sem pa spet bla na antibiotikih in sem jih dobila. Bom zdej kupla mazilo.
Hvala!


Ja od antibiotikov se jih dobi, prov smotan, pa kup si še svečke zravn (najbolš canesten-k maš oboje skupej v eni).
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 05. Nov. 2007 13:55

za svečke bo potrebno po recept.. meni jih niso hotli dat v nobeni lekarni brez recepta.. sam to lahk tud osebni zdravnik napiše
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 05. Nov. 2007 17:14

Ja jest sm canesten svečke dobila brez probleme-že ene parkrat (sej bi šla po recept pa mi čas ni dopuščal), ma mi gre na živce, da v eni lekarni lahko kupiš, v drugi ne :?
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 05. Nov. 2007 21:38

rammsteingirl napisal/-a:a ta Cenasten kaj vpliva na učinek KT?


ne, na kondome pa.
Uporabniški avatar
LoveLy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 14. 7. 2007
Kraj: purple claud

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveLy* » 06. Nov. 2007 19:06

no mene so tudi spet napadle glivice....in sem nekje slišala da pomagajo tudi VAGINALETE BORAX GLICEROL(upam da sem prav napisala)....in mene zdaj zanima..če te vaginalete kaj vplivajo na zaščito(jem kontracepcijske tablete)...jaz sem jih sicer danes kupla v lekarni...samo se hočem najprej prepričat...da nebo pol kaj narobe..no navodila..ki so priložena so bolj skopa...ker tam nič ne piše...zato se obračam na vas..če kera ve...
hvala za odg. že v naprej :)
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 06. Nov. 2007 22:24

js ti svetujem, da pokličeš v lekarno in vprašaš. tudi jaz sem že klicala pa so mi z veseljem odgovorili, pa še najbolj ziher je.
Uporabniški avatar
Killah_babe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 10. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Killah_babe » 07. Nov. 2007 12:51

nivea napisal/-a:Fant je opazil bele lise na ustnicah. Nič ga ne srbi, peče ali kaj podobnega. Sumi, da so glivice. Ima prav? Se lahko razširijo še na druge dele telesa?
Hvala za odgovore.


takoj k zdravniku, tud jst jih mam na roki in sm dobla neko kremo..SO PRENOSLJIVE!!!
I believe what I see,'cause seeing is believing!
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 07. Nov. 2007 13:20

LoveLy* napisal/-a:no mene so tudi spet napadle glivice....in sem nekje slišala da pomagajo tudi VAGINALETE BORAX GLICEROL(upam da sem prav napisala)....in mene zdaj zanima..če te vaginalete kaj vplivajo na zaščito(jem kontracepcijske tablete)...jaz sem jih sicer danes kupla v lekarni...samo se hočem najprej prepričat...da nebo pol kaj narobe..no navodila..ki so priložena so bolj skopa...ker tam nič ne piše...zato se obračam na vas..če kera ve...
hvala za odg. že v naprej :)


te vaginalete nič ne vplivajo na zaščito s KT,preverjeno :wink:
piciyu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 3. 11. 2007
Kraj: MS

Neprebrana objavaNapisal/-a piciyu » 07. Nov. 2007 21:51

...jaz mam en drugačen problem... na vsake tolko časa se mi pojavi trdovraten in boleč mozolj v malih ustnicah (po navadi po peti, šesti menstri, vsak 4.,5. mesec)... in je grozno nadležen, ker boli, srbi in noče počit... saj najverjetneje to ni nič groznega, ampak fejst nadležna ta stvar...
Uporabniški avatar
pikovita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 14. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pikovita » 13. Nov. 2007 11:19

Oila!
Včeraj sem opazila, da se mi je na malih ustnicah naredila manjša ranica, ki kar malce boli oz. peče. Danes je še malce večja in zdaj sem se namazala s Canestenom, ki je sicer za glivice... Se kateri sanja kaj bi to bilo?? Je vredu, če se mažem s Canestenom?? Sicer mam čez dva tedna ginekologa, ampak bi rada bila prej prepričana če je to kaj hujšega!?
Hvala za odgovore....
...ples je izziv, iskanje sebe v prostranstvih, hlastanje po lepoti giba, pospeševanje ritma, borba s časom in svoboda v absolutnem...
Uporabniški avatar
Picaboo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Picaboo » 13. Nov. 2007 15:59

piciyu napisal/-a:...jaz mam en drugačen problem... na vsake tolko časa se mi pojavi trdovraten in boleč mozolj v malih ustnicah (po navadi po peti, šesti menstri, vsak 4.,5. mesec)... in je grozno nadležen, ker boli, srbi in noče počit... saj najverjetneje to ni nič groznega, ampak fejst nadležna ta stvar...


Genitalni herpes ma dost podobnih znakov.
Uporabniški avatar
*ange|*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 438
Na forumu od: 16. 8. 2005
Kraj: Tam nekje =)

Neprebrana objavaNapisal/-a *ange|* » 13. Nov. 2007 16:08

Mene je zadnji teden ful srbelo. Sem si mislila, da so glivice in sem se občasno namazala s Canastenom pa umivala dol samo z vodo.
Včeraj sem pa pazila eno ranico, danes pa še eno. Zgleda tko... recimo 2 mm razpokica. Sicer se ful malo vidi...sam me je kr strah ratal... A si jst to lahk s Canastenom mažem? Ranice mislim... A to so glivice al kej druzga?
Sicer grem jutr ginekologijno obiskat mal...sam vseen... :? kr mal scary :(
Nema me vise u tvom krevetu na to nisi racunao i da si konacno u srcu mom mesto izgubio...
Uporabniški avatar
keya
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 293
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: wajt krajna

Neprebrana objavaNapisal/-a keya » 13. Nov. 2007 23:05

^^
@ *ange|* amm.. a je ta ranica na takšen način, kot počena ustnica?

js sm preden sm mela prvič pregled, povedala sestri za te probleme.. sm ji pač naštela simptome (srbenje, male razpokice,..) pa je rekla, da so to glivice.. tko da sem potem mazala kar s canestenom..

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]