Ginekologija [Združene teme]

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 26. Jan. 2013 22:07

Nujno pokliči ali pa pojdi kar tja, na mejl ti najbrž ne bojo odgovorli.

Probaj dr. Tatjano Benčič Torbico, je tečna pa ti odsvetujem, če si bolj močna oz. s kako kilco preveč, ker ti ne bo hotla dat tabletk-to je moji sestri naredla, ker je pač par kil kao pretežka po mnenju tte stare vešče. Jaz ne vem ka si ona predstavlja, da debelejši ljudje pa ne sexajo oz. ne bi smeli, ker ONA tk razmišlja???!

Ma pa ziher še plac za nove pacentke, ker kejker smotana je, se jih dost prestavi. Če nujno rabiš, je to ena možnost.
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 27. Jan. 2013 18:25

prinzessin tvoj komentar glede ginekologinjinega ravnanja je neumen. raje se malo pozanimaj glede kt preden blatiš zdravnico in pišeš neutemeljene povšalne sodbe. blatenje imena je kaznivo dejanje.

odgovor avtorici teme: ginekologa dobiš tako kot vsakega drugega zdravnika. pokličeš ali še bolje greš osebno v izbrani zdravstveni dom in povprašaš, kateri zdravniki sprejemajo nove paciente.
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 28. Jan. 2013 12:16

Veš kaj punkie, ni blatenje, kadar je resnica. In kaj pa so forumi drugega kot izražanje našega lastnega mnenja o stvareh? Pa da ne boš mislila, da sem samo jaz takšega mišljenja, na forumih o priporočilih ginekologov sem prebrala že veliko negativnih mnenj o tej ginekologinji. Nisem jaz kriva, če ima toliko ljudi očitno nek razlog do obsojanja takega ravnanja s pacienti, ne?

Ne vem kako sem ti s preprostim izražanjem svojega mnenja, ki je pač na žalost negativno, stopila na žulj...


Srčno upam, da ne boš nikoli naletela na takšno neprofesionalno vedenje kot sem jaz.
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 28. Jan. 2013 15:45

glej, sem mela gin, ki mi je tudi komplicirala glede kt, ker sem imela previsok krvni pritisk, in mi je pogosto rekla, da to ni ok, in da kt niso bonbončki za vsakogar. sprva sem bila jezna, ker sem tudi sama hotela kvalitetno seksat brez kondoma, čez čas pa sem ji bila hvaležna, da jo je skrbelo za moje zdravje in sem dobro pretehtala, če je vredno jest tablete na račun zdravja. omenjene gin ne poznam, ampak močno dvomim, da tabletk ne predpiše z razloga, ki ga omenjaš ti - da debeli ne smejo seksat. verjetno je zgolj ugotovila kontraindiakcije pri tvoji sestri, ki so povezane s prekomerno težo, ki je tudi na splošno ogrožujoč dejavnik zdravja. in če je to ravnanje, vredno obsojanja, potem res ne vem, zakaj imamo zdravnike.

nič nimam proti, če poveš svojo izkušnjo, moti me samo način, kako si to storila in označila gin za staro veščo, ker ni želela ugoditi želji pacientke. njeno delo je skrb za pacientovo zdravje in ne pisanje receptov vsepovprek in za vsakogar.
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 28. Jan. 2013 19:05

drejča napisal/-a:Pozdravljeni,

stara sem 17 let in bi rada dobila tabletke. Vendar pa ne vem, kako naj si najdem ginekologinjo. Sem dvema že poslala mail, če sprejemata nove pacientke, pa mi nobena ni odpisala. Drugače sem iz Celja in bi bila zelo hvaležna, če bi mi kdo lahko pomagal.


si pogledala na internetu kaj? sicer ne vem za CE, ampak za MB na spletni strani vse piše, kdo še sprejema paciente ;)
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 04. Feb. 2013 18:32

Jaz imam eno težavo

Nikakor se ne morem spomniti kako je ime moji ginekologinji, številke pa tudi ne najdem :oops: :oops: Sem jo pa takrat zamenjala in bila pri njej samo enkrat, tako da niti ne vem točno kje je njena ordinacija
Mogoče kake ideje kako bi to ugotovila? :oops: :evil:
Don't worry, be happy!!
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 04. Feb. 2013 19:24

Lahko za začetek poveš od kod si oz. v katerem kraju naj bi imela ginekologinjo? ...ti bomo lažje tako pomagale ;)
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 04. Feb. 2013 20:56

v domžalah v zdravstvenem domu.
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 05. Feb. 2013 7:54

Pokliči na splošno telefonsko številko v ZD Domžale, pa vprašaj katere ginekologe imajo (ime in priimek) pa ti bo mogoče posvetilo al pa osebno pa čekiranje po vratih ambulant.
Mogoče Petra Meglič klik
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 05. Feb. 2013 15:53

sem že vse poguglala in mi nobeno ime/ slika ne zgleda znano. :mad: :oops:

Spomnim se samo, da je ordinacija ne deni strani hodnika in, da greš od sestre še enkrat desno v sobico k ginekologinji. :D

Bumbar jst :lol: :D
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 20. Feb. 2013 12:41

vprašanje.
če bi rada npr. menjala kontracepcijo ali pa se samo pogovorila, pol se moram naročit al lahko pridem kr ''nenajavljena'' tja ?
sej razumem da bom verjetno par ur čakala, ampak ni tak da je to samo za nujno primere ? da ne bo pol jezna al pa kaj :S
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 20. Feb. 2013 16:33

Nenajavljena greš lahko samo, če greš po recept in vse opraviš pri medicinski sestri (tehtanje in pritisk). Če pa želiš zamenjati kontracepcijo ali karkoli vprašati zdravnico, pa se moraš naročiti. Vsaj pri moji prejšnji in zdajšnji je tako.
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
moyyc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 23. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a moyyc » 22. Feb. 2013 20:02

Pozdravljeni!
Na spolovilu so se mi pojavile majhne ranice. Že 2 meseca med vsakim spolnim odnosom kar močno krvavim. Ko grem potem na wc, me pri uriniranju zelo peče še kakšne tri dni.
Bila sem pri ginekologinji. Dobila sem mazilo Virolex. Mazala sem se dobrih 10 dni.
Zanima me, kako lahko preprečim, da bi zopet dobila ranice in kako je sploh prišlo do tega? S partnerjem sva pri spolnih odnosih vedno uporabljala kondom.
Če bi mogoče katera izmed vas vedela.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 22. Feb. 2013 20:10

Greš ponovno h ginekologinji in jo vprašaš (če je že prvič nisi)? Ugibati je pač težko, ali se bodo te ranice še ponovile in od česa je to lahko. Že samo, če v google napišeš "ranice na spolovilu", lahko ugotoviš, da je velika verjetnost, da gre za genitalni herpes, ki je drugače ena bolj pogostih spolnih bolezni. Lahko gre tudi za glivično infekcijo. Ker pa ti tukaj težko postavimo diagnozo, je bolje, da se spet odpraviš k svoji ginekologinji.
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
moyyc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 23. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a moyyc » 23. Feb. 2013 9:43

Hvala :)

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov