Droga

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ste že poskusili drogo?

Da.
225
58%
Ne.
160
42%
Skupaj glasov : 385

Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 14. Apr. 2009 13:01

Jaz sem svoja divja leta (glede eksmerimentiranja s tem in onim mislim) že dala skozi, kar pa ne pomeni, da več ne žuram. :wink: Samo pač bolj z glavo (ok no, alkohola se itak nikoli ne branim). :D
*srčica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 22. 10. 2005
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a *srčica* » 14. Apr. 2009 13:23

snezinka* napisal/-a:
Aloha napisal/-a:Starejša kt sm, bolj preziram in obsojam droge in tiste, ki jih konzumirajo.

Pr kolegih sicer toleriram tist čik, pogojno tut travo (par je takih, k sm pa tja skadijo kšn joint, pa še to nikol u moji družbi), medtem ko nikol in nikdar tega ne bi prenašala pr partnerju. Pa je lahko zarad mene oh in sploh super, to je neki, kar bi me že u štartu odvrnil, za zmer.


pod tole se podpišem.
še ena
sicer kadim in občasno kaj spijem, drog pa ne prenašam v nobeni obliki, še manj pa folka ki mi hoče prat pamet, da par đolic na tedn ni še nobenmu škodlo. ok, do what you want, but stay away!
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 14. Apr. 2009 13:30

kadim cigarete in občasno pijem alkohol (med vikendi, ko se gre ven). nekaj časa sem kadila travo in sem ugotovila da je ful neumno .. ostalih drog se pa v velikem loku izogibam.
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 27. Feb. 2013 20:40

jskd
Zadnjič spremenil *cukrr*, dne 28. Feb. 2013 16:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 27. Feb. 2013 21:42

..
Zadnjič spremenil mastermind, dne 06. Jan. 2014 18:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 28. Feb. 2013 11:28

kathy napisal/-a:
Ewchk napisal/-a:Drgač bi pa enkrat koko probala. Ostale droge me pa nč ne mikajo. No sej sm napisala belo bi pa e-je bi še gdaj kr je res najbolši filing!


če maš namen belo vlečt pol probi dobit čim bolj čisto....čim manj namešano....ker une k so namešane te lohka ful v bad spravjo in se ti pol zamer vse....pazi da nau speed not,ker ti lahko res srce sfuka(in psiho)...je pa zabavno če so e-ji not

Kot da lahko veš kaj dobiš. Človek, ki ti ponudi/proda, ti lahko natvezi karkoli, pa ne moreš vedeti. V kemiji je itak primešanega svega i svašta, od levamisola, ki se sicer uporablja v veterini in lahko povzroči odpoved imunskega sistema, do zdravila (ne vem imena zdaj iz glave), ki se je nekoč uporabljalo v zdravstvene namene in je kancerogeno, torej povzroča raka.
V Sloveniji je itak čistost belega tam 30%, to so tudi potrdili v eni raziskavi, če malo poguglate. Da o e-jih sploh ne govorimo, ker je tudi tam primešanega vsega boga in na koncu ne vzameš tablete, ki bi te naspidirala za naslednjih nekaj ur, pač pa lahko učinkuje čisto drugače.

Don`t do drugs. Ne samo zaradi zdravja, tudi osebnost ti lahko spremeni (trajno), ker prevzameš vedenjski vzorec svoje druge osebnosti (ko si navlečen ali na tabletah).
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 06. Jan. 2014 0:21

poučno o MDMAju:

http://rollsafe.org/
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 06. Feb. 2014 19:11

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov