Droga

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ste že poskusili drogo?

Da.
225
58%
Ne.
160
42%
Skupaj glasov : 385

LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 10. Apr. 2009 12:02

Probala sem samo čike in alkohol, če se to šteje pod droge. Ne vem, nikoli me ni mikalo kaj drugega.

Glede trave nisem več tok "stroga" kot sem bila včasih. V srednji šoli sem imela veliko sošolcev zadetkov in gledat jih tam zadete sredi dneva je tako glupo, ker se ti nekako smilijo zaradi patetičnosti.

Zdej ne bi imela nič proti, če folk namesto alkohola kdaj kakšen joint pokadi, na kakšni žurki. Neumno pa se mi zdi to počet iz navajenosti, ker imaš tako rad ta občutek zadetosti in potem to počneš skoraj vsak dan. Potem si pa res že zadetek.
Uporabniški avatar
Nutella`
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 19. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Nutella` » 10. Apr. 2009 18:51

Droge... to je širok pojem. Pod drogo se namreč štejejo tudi kava, alkohol, čiki itd. Če grem od "milejših" drog po vrsti. Kadim čike (redno) in občasno travo, alkohol vsak vikend (včasih tudi med tednom kaj malega), 2x sem si potegnila speed, to je pa tudi vse. Kaj več od tega nimam namena. No, če bi imela kaj več denarja, bi mogoče kdaj v življenju probala še kokain, ker tisti, ki so probali, pravijo da je vreden svojega denarja. :? Drugače pa ne pretiravam z ničemer (razen s čiki in alkoholom). :D
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 10. Apr. 2009 19:45

jz še nikoli nism bila zadeta zarad nobene droge, tud ne kadim in nikoli ne pijem alkohola... bi pa probala gobice sam zdj so jih tud v amsterdamu baje prepovedal? :(
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 10. Apr. 2009 20:23

Alkohol pijem občasno, pač na žurkah, itd. :P . Ostalih drog pa ne prakticiram- včasih sem neki hotla travo probat ampak me je minilo.

Z ˝vsakdanjimi drogami˝ pa tud nimam problemov, nikol nisem kadila cigaret, kave pa tud ne pijem.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 11. Apr. 2009 0:33

ja no. jaz pa kadim. pijem zelo malo (sem rahlo prerasla :cool: ). drugač pa kak đointek tu pa tam. povprečno enkrat na teden. drugače od drugih drog pa... hašiš pa enkrat pol exstazija. to je to.
Uporabniški avatar
candy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 21. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a candy. » 11. Apr. 2009 8:49

Tudi jaz pijem le občasno, če je kakšna žurka, ampak res zelo malo, torej požirek ali dva, ker mi več ne zapaše.. Ostalih stvari pa sploh še nisme probala in me zaenkrat niti ne mika, čeprav sem obkrožena z družbo, v kateri je 90% takšnih, ki se k drogam kar pogosto zatekajo..
speliika<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speliika<3 » 11. Apr. 2009 13:33

nessy napisal/-a:zaekrat še nč:angel:
razn če se šteje alkohol pa cigarete :lol:


Pa tut se bom izogibala tega kokr se le da!
Uporabniški avatar
Blair
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Blair » 11. Apr. 2009 13:53

Jst kadim, občasno kej alkohola spijem. Probala sm travco, sam mi ni nč posebnega. Ostalih drog se pa izogibam :)
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 11. Apr. 2009 16:44

Nadine napisal/-a:jz še nikoli nism bila zadeta zarad nobene droge, tud ne kadim in nikoli ne pijem alkohola... bi pa probala gobice sam zdj so jih tud v amsterdamu baje prepovedal? :(


no, saj tudi če so prepovedane, načeloma ni nek problem jih dobit :D

v amsterdamu pa so za silvestrovo še bile dovoljene baje, čeprav nisem ziher če so jih oni dobili prav v teh "prodajalnah" ali pač kr tak.. mimo davkov :)
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 12. Apr. 2009 0:56

Kadim ne, pijem tud bolj redko ker mi hitro rata slabo, glede trših drog pa nvem.. Me mau firbec martra ampak sigurno ne zadosti da bi dejansko probala =)
Uporabniški avatar
°rainbow°
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 3. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a °rainbow° » 12. Apr. 2009 10:03

Še niti cigarete nisem probala, ne da bi še kaj drugega... :D
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 12. Apr. 2009 17:23

Starejša kt sm, bolj preziram in obsojam droge in tiste, ki jih konzumirajo.

Pr kolegih sicer toleriram tist čik, pogojno tut travo (par je takih, k sm pa tja skadijo kšn joint, pa še to nikol u moji družbi), medtem ko nikol in nikdar tega ne bi prenašala pr partnerju. Pa je lahko zarad mene oh in sploh super, to je neki, kar bi me že u štartu odvrnil, za zmer.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 12. Apr. 2009 21:05

kadim travo pa tudi marsikaj drugega, trega in mehkega mi je že prekrižalo pot.
še vedno sem pri zdravi pameti, normalno živim svoje življenje in don pierino mi ne pušča reklamic za svoje storitve na vetrobranskem steklu.

kar pa ne pomeni, da na kakršnkoli način upravičujem, podpiram ali sprejemam zasvojenost od drog.
Zadnjič spremenil floribunda, dne 13. Apr. 2009 9:21, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 12. Apr. 2009 21:35

Aloha napisal/-a:Starejša kt sm, bolj preziram in obsojam droge in tiste, ki jih konzumirajo.

Pr kolegih sicer toleriram tist čik, pogojno tut travo (par je takih, k sm pa tja skadijo kšn joint, pa še to nikol u moji družbi), medtem ko nikol in nikdar tega ne bi prenašala pr partnerju. Pa je lahko zarad mene oh in sploh super, to je neki, kar bi me že u štartu odvrnil, za zmer.


pod tole se podpišem.
Uporabniški avatar
Sp3lca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 15. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sp3lca » 13. Apr. 2009 10:15

Pr meni je lih obratno. Fant je lahko res super, ampak, če ne bo kadil (trave pač) dvomim, da bom z njim. Razn, če bi bil res res res toleranten do tega, ampak celo v to dvomim. Ne bi se mi dalo poslušat enega, ki bi mi moril za vsakega, ka bi si ga prižgala.
And if your head explodes with dark forebodings too
I'll see you on the dark side of the moon.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron