Drgnenje kože med nogami

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 11. Okt. 2011 13:26

Jst jih poznam ogromno (predvsem moških, športnikov). Resno, vsaj z ene 5-imi smo mel že to debato, predvsem poleti.

So ti grde sam na ženskah al tud na moških? :P Joke, sej vem, kakšen bo odgovor.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Jess°
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 20. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jess° » 11. Okt. 2011 18:22

ja no, ok no. se dogaja, tud meni. ampak ritnice? kok se lohko ritnice obribajo? lol, kera beseda no :D
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 12. Okt. 2011 15:48

claire napisal/-a::eek:
no, jaz dejansko to prvič slišim. razumem ja da se "drgne", ne razumem pa da je tako močno da nastanejo rane. sem šla zdaj prav hodit ( ;) ) in sem gledala in meni se nič ne drgne. nočem biti nesramna, ampak to potem niso "poudarjene bedre" ampak kar precej debele bedre (pustimo x in o noge).


za avtorja: b-panthen.


calire tole je pa malo kruto. Jaz nisem debela in nimam nekih precej debelih beder pa se mi vseeno drgnejo stegna med nogami. Pač nekateri nimamo prostora med nogami ko imamo noge skupaj. Vsak človek ima drugačno fizionomijo.
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Uporabniški avatar
maccc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 1. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a maccc » 12. Okt. 2011 16:41

Res je! Ne rabis bit zavalen da se ti to dogaja... Jst to pri seb opazim predvsem poleti oz. na morju, v kopalkah ipd., ko je koza odkrita... Drugace pa punce itak povecini nosmo same oprijete hlace zato do tega ne pride...
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 18. Okt. 2011 9:16

schpeltza napisal/-a:
claire napisal/-a: razumem ja da se "drgne", ne razumem pa da je tako močno da nastanejo rane... nočem biti nesramna,


calire tole je pa malo kruto. Jaz nisem debela in nimam nekih precej debelih beder pa se mi vseeno drgnejo stegna med nogami. Pač nekateri nimamo prostora med nogami ko imamo noge skupaj. Vsak človek ima drugačno fizionomijo.


glej, jaz to prvič slišim, da bi nekdo od hoje dobil rane na bedrah. amen. in sem lepo povedala, da mi je jasno da se dotika. in tudi da nočem biti nesramna. ne zdaj ti meni kruto.
sori, ampak meni je bolj kruto da pri 25 rabiš obliže da si prekriješ rane, ki jih imaš na bedrah razadi hoje.

ker po teh vaših reakcijah si jaz predstavljam da se to dogaja 70% folka. saj mogoče se, samo ne govorijo o tem.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 18. Okt. 2011 9:29

Narobe si razumela. Nima ran in ne rabi oblizov, ampak uporablja gel, ki se uporablja za preprecevanje zuljev, ker zmanjsuje trenje.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 18. Okt. 2011 9:30

claire napisal/-a: ker po teh vaših reakcijah si jaz predstavljam da se to dogaja 70% folka. saj mogoče se, samo ne govorijo o tem.


Možno, ja, jaz npr. tudi nisem imela pojma, da si veliko mladih žensk depilira kožo nad zgornjo ustnico :eek: , pa je tukaj precej obsežna tema o tem, tako da očitno to ni nič takega... Pa enkrat je bila tema o potnih madežih in neprijetnem vonju pod prsmi poleti :gruebel: , pa jih je imelo tudi veliko težave s tem in si baby puder / obliže tja dajejo ipd. (jaz imam npr. najmanjšo košarico in se mi še sanjalo ni, da so taki problemi).

Tole s stegni pa tudi verjamem, pri ženskah z deško postavo oz. ravnimi ozkimi boki velikokrat vidim, da se jim stegna drgnejo med hojo, v poletni vročini pa tkivo itak še malo oteče in se lahko še bolj dotika. Se tudi spomnim, da ko sem bila še otrok (preden sem prišla v puberteto in se mi je medenica razširila), so se mi noge malo dotikale (pa nisem bila bajsa, navadna osemletnica pač) in so se mi včasih malo zmuckale pajkice / žabe med stegni :?
principesa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 256
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a principesa » 31. Okt. 2011 0:40

nevem moja dobra kolegica je suha, morda neb niti škodlo kakih 4 kilce pridobit, pa ma polet lih tko frko z stegni, pa nima sploh stegn zj ko je še shujšala neki,..tko da s temi zavaljenii nebi jaz pretiravla
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 10. Jun. 2013 21:47

če še katero zanima - pri trenju pomaga baby puder :)
ali pa tiste hlačke, ko imajo pokrita še stegna, primerno za pod krilo :D

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov