Dojke

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 05. Feb. 2011 2:43

Jaz pa dostikrat spim z modrcem oz. v spalni srajci, ki ima všit modrček, pa tudi doma ga ves čas nosim. Kakega pametnega razloga nimam, razen morda to, da me znajo prsi hitro zmotit pri hitrejšem premikanju, če recimo tečem dol po stopnicah, če ležim na trebuhu ... in mi je fino, da imajo podporo in so ves čas na mestu. Sicer me pa modrc nič ne moti in 99% časa sploh ne vem, da ga imam na sebi. Če bi me tiščal, bi ga pa tudi sama sigurno takoj dol vrgla.

Mi je pa čudno, kako vse govorite, da vas modrci vežejo in tiščijo ... ste ziher, da nosite dovolj velike modrčke? Jaz bi umrla, da bi mi bil modrc ves čas v napoto, pa tudi preveč zdravo to ne more biti.
Every rose has its thorn
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 05. Feb. 2011 7:59

jaz pa spim s športnim modrcem oz. topom brez kosti
Houd de wereld tegen
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 05. Feb. 2011 11:31

Spim vedno brez, čeprav sem že poskušala s kakšnimi mehkimi topi, ampak se navada nekak ni prijela. Moti me med spanjem na boku, da se povesijo. Mam filing, da lahko prav čutim, kako se koža razteguje...
Zunaj postelje pa vedno z modrcem, ker me že ob malo hitrejši hoji boli, ko poskakujejo.
Because I can.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 05. Feb. 2011 13:29

*SunFlower* napisal/-a:Mi je pa čudno, kako vse govorite, da vas modrci vežejo in tiščijo ... ste ziher, da nosite dovolj velike modrčke?
Tud jz na tole pomislila..

Jz si ne predstavljam bit brez, tud spim z njim, sem se tolk navadila nanj; em, res nimam neki ogromnih, ampak me pa kar motijo, če niso "na mestu" z modrčkom. :lach:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 05. Feb. 2011 13:44

Js tud spim vedno brez, tudi doma včasih.

Vedno nosim modrce s kosjo spodaj in med spanjem to ni ravno prijetno, ker mi tista kost/žica povsod "leze" :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 05. Feb. 2011 13:50

Jaz modrca ne nosim takrat ko sem doma, med spanjem pa sploh ne. Morem bit komot. Če bi mela velike bi verjetno tud doma nosila, ampak mati narava mi je pač male dala, hehe :D Če pa grem ven al kamorkoli drugam pa morem obvezno met modrc.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 06. Feb. 2011 11:47

Vedno spim na trebuhu, zato nimam rada, da me karkoli veže. Ali imam udobno pižamo ali sem brez. Da bi modrček imela gor, mi je res nepredstavljivo :) . Čeprav kakšen športni brez šivov, bi verjetno še šel, ampak tisti s kostjo pa v nobenem primeru ne.

purple_rain a nosiš med spanjem modrček brez kosti?
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 06. Feb. 2011 12:57

^^ne, kar s kostjo. Ampak gruntam, da bi blo mogoče res bolje probat s športnim, vseeno je verjetno bolj "prijazen".
Spim pa večinoma na hrbtu ali boku in..oprsje gre takrat rado "po svoje", zato pravim, da jih rabim imet "na mestu". :D
(itak mi je pa kupovanje modrčkov strašna sitnost, ker hočem takega s kostjo/oporo, ne maram pa tistih "pokrovov", žal tko men zgledajo vsi, ki so podloženi in "samostoječi" :lach:)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 06. Feb. 2011 13:08

Mah, pr meni tud če spim z modrcem, gredo po svoje :D (mogoče zato, ker so "pokrovi" :lach: in res bolj primerni za sedeče in stoječe položaje).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
×Sweety×
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 14. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ×Sweety× » 06. Feb. 2011 14:56

Uh, kadar sem lahko sm brez. Da bi spala z njim si pa sploh ne predstavljam. No, najbž bi blo drugač, če bi mela neke velke tko pa me nima neki velik skrbet da bi se kej ful poveslo zard tega :D
Mi je pa kupovanje modrcov najbolj zoprno opravilo za moje "skregane" joške, ker mi skor noben ne sede.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 06. Feb. 2011 16:43

vedno, razen med spanjem, imam na sebi modrc. Sicer me niti med spanjem ne ovira kaj preveč a imam vseeno občutek, da morajo joške vsaj malo si odpočit od postavitve v modrcu :D Pa nekak imam mnenje, da če jih modrc vedno gor podpira nimajo nič mišic in so potem vse povešene :lol:
Drugače pa podnevi obvezno modrc. Že zaradi izgleda, kot tudi zaradi bolečin med "poskakovanjem" jošk med hojo, tekom...
Don't worry, be happy!!
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 06. Feb. 2011 17:26

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 18:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 06. Feb. 2011 17:42

sirova štručka napisal/-a:eden minusov
Pritisk modrčka na dojko

http://www.holist.eu/dojke.html
Še enkrat: kaj pa premajhne/neprimerne modrčke nosijo/-te..
..in itak, da holist pravi, da je "naravno" bolj zdravo :) (kar načeloma je res).
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 06. Feb. 2011 18:39

purple_rain napisal/-a:
*SunFlower* napisal/-a:Mi je pa čudno, kako vse govorite, da vas modrci vežejo in tiščijo ... ste ziher, da nosite dovolj velike modrčke?
Tud jz na tole pomislila..

Jz si ne predstavljam bit brez, tud spim z njim, sem se tolk navadila nanj; em, res nimam neki ogromnih, ampak me pa kar motijo, če niso "na mestu" z modrčkom. :lach:


+1 jz ga mam tud zmeraj gor. in verjamem v to, da se kasnej povesijo, če ga skoz nosiš.
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 06. Feb. 2011 21:50

purple_rain napisal/-a:
sirova štručka napisal/-a:eden minusov
Pritisk modrčka na dojko

http://www.holist.eu/dojke.html
Še enkrat: kaj pa premajhne/neprimerne modrčke nosijo/-te..
..in itak, da holist pravi, da je "naravno" bolj zdravo :) (kar načeloma je res).


Haha, ravno to sem želela reči, da vir je pa res super :D Pa 'mamografija je zato dokaj nevaren poseg', jao. Ležanje na trebuhu je potem tudi nevaren proces, pa da vam ne bi slučajno kdaj fantje kaj stiskali prsi! :roll:

Jaz sem malo pobrskala po tujih straneh in se mi zdi, da je nekako splošni konsenz, da modrček pravilne velikosti ne otežuje cirkulacije in ne povzroča bolečin oz. jih celo lajša. Ni pa to res za modrčke, ki niso pravih velikosti (sploh, če so premajhni).
Every rose has its thorn

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov