Angina

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
..aNia*.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ..aNia*. » 18. Mar. 2007 20:56

men se je pa angina ponovno pojavla zjle po prenehanju jemanja antibiotikov (se prav ospena 1000) :cry: ...tk da sm dons šla v dežurno po tablete s5 sm d so mi dal zjle mal močnej ospen (1500)...zj pa upm d se bom kmal pozdravla kt mi že preseda tole...3 tedne že nč nesm delt :x
Uporabniški avatar
DiamondLollipop
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 14. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DiamondLollipop » 14. Jul. 2008 12:39

jas pa sem šla danes k zdravniku ker me grlo že celi vikend boli in mam zaradi tega tudi zamašen nos, poleg tega me bolijo ušesa in glava, pa vrat imam celi zatečen.
Dohtarca pogledla moje grlo pa samo rekla: ojoj. Pa mi predpisala Ospen 1500 na vsake štiri ure, ker je baje tak kritično... zaj prvi dan al pa 2.. pol pa normalno na vsakih 8ur..


Boli pa res svinsko... :cry:
Uporabniški avatar
ce si si
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 29. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ce si si » 14. Jul. 2008 13:20

Pogovori se z zdravnico, da ti da napotnico, da ti odstranijo mandlje. Sigurno bo pomagalo! Jaz sem ene 5 let nonstop imela svinjske angine, da so mi po grlu gnojne cepe s skarjami rezali. Res ogabno. Nakar so odkrili, da imam ze cisto razdrapano in prerezano grlo in so me poslali na operacijo mandljev. Zdaj sem ze 3 leta zdrava ko riba v vodi! Ne vem zakaj niso tega naredili ze takoj?
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 14. Jul. 2008 14:07

Jst sem zamudila pol male šole, ker sem bila nonstop doma zaradi angine. Potem so me končno poslali na odstranitev mandljev in od takrat imam mir.
Uporabniški avatar
DiamondLollipop
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 14. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DiamondLollipop » 15. Jul. 2008 19:41

jas mam zaj drugič v živlenju komaj angino...
samo kak se pa slabo počutim... :?

zanima me, še je katera mela izpuščaje zaradi ospena??? :o
ker mene zaj grlo že manj boli ko jemlem ospene, ampak sedaj so se mi pa na komolcih taki rdeči izpuščaji naredli. Pod nezaželene učinke piše v navodilih da je možno da se naredijo izuščaji...
Uporabniški avatar
mary-kate and ashley bigg
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 733
Na forumu od: 13. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mary-kate and ashley bigg » 15. Jul. 2008 22:15

..aNia*. napisal/-a:men se je pa angina ponovno pojavla zjle po prenehanju jemanja antibiotikov (se prav ospena 1000) :cry: ...tk da sm dons šla v dežurno po tablete s5 sm d so mi dal zjle mal močnej ospen (1500)...zj pa upm d se bom kmal pozdravla kt mi že preseda tole...3 tedne že nč nesm delt :x


men se je po ospenu tudi ponovila. ospen je za otroke. pa vsem ga na začeku predpišejo. ampak kar nekaj ljudi ki jih poznam ma slabe izkušnje z njim. reci ji, naj ti predpiše amoksiklav. ta antibiotik vedno prime. Če pa ne to pa kakšen klimicin. čeprav ta je precej močen.
Uporabniški avatar
DiamondLollipop
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 14. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DiamondLollipop » 15. Jul. 2008 22:57

mary-kate and ashley bigg napisal/-a:
..aNia*. napisal/-a:men se je pa angina ponovno pojavla zjle po prenehanju jemanja antibiotikov (se prav ospena 1000) :cry: ...tk da sm dons šla v dežurno po tablete s5 sm d so mi dal zjle mal močnej ospen (1500)...zj pa upm d se bom kmal pozdravla kt mi že preseda tole...3 tedne že nč nesm delt :x


men se je po ospenu tudi ponovila. ospen je za otroke. pa vsem ga na začeku predpišejo. ampak kar nekaj ljudi ki jih poznam ma slabe izkušnje z njim. reci ji, naj ti predpiše amoksiklav. ta antibiotik vedno prime. Če pa ne to pa kakšen klimicin. čeprav ta je precej močen.



klimicin za angino?? jas sem mela kremo za mozolje klimicin :D

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov